Connect with Us

All posts tagged "pa grim"

Showbizz 12:46 - 2 Mars, 2020

FOTOT-Pa pikë grimi dhe e pa krehur/ Alketa Vejsiu siç nuk e keni parë më parë

Moderatorja Alketa Vejsiu po shijon suksesin e saj edhe jashtë kufijve të Shqipërisë. Jemi mësuar ta shohim gjithnjë të kuruar deri në detaj por së fundi...

Showbizz 13:04 - 15 Janar, 2020

FOTO-Pa pikë grimi dhe pa filtra/ Xhensila Myrtezaj surprizon fansat

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj është një nga personazhet që gjithnjë është komentuar për bukurinë e saj. As Xhensila nuk iu ka shpëtuar...

Showbizz 11:00 - 1 Janar, 2020

Pa asnjë pikë grimi/ 15 konkurrentet e Miss Universe në jetën e përditshme

Konkursi Miss Universe tërheq bukuroshet më të mira nga 90 vende të botës. Secila prej tyre shkëlqen në skenë dhe duket e përsosur nga koka në...

Showbizz 15:58 - 13 Dhjetor, 2019

FOTO-Pa asnjë pikë grimi/ Eliona Pitarka befason me pamjen e saj

Aktorja shumë e dashur e humorit, Eliona Pitarka është një nga personazhet që është komnetuar shumë në mediat rozë për pamjen e saj. Ajo është cilësuar...

Showbizz 15:15 - 5 Dhjetor, 2019

FOTO-Pa asnjë pikë grimi/ Publikohen fotot e konkurenteve të Miss Universe 2019

Këtë herë kompeticioni i bukurisë Miss Universe 2019 po mbahet në studiot e Tyler Perry në Atalanta, Gjeorgji. Para prezantimit, konkurrentet kanë bërë fotot e para...

Showbizz 17:51 - 3 Mars, 2016

Anjeza poston foto pa grim dhe e fshin menjëherë (Foto)

Anjeza Branka nuk e ka problem të postojë fotografi me rroba dite apo edhe pa grim. Një gjë të tillë ajo e ka bërë edhe mëngjesin...

Showbizz 07:51 - 4 Shkurt, 2016

A po ju pëlqen Shakira pa grim? (Foto)

Këngëtarja e famshme kolumbiane, Shakira padyshim që vlerësohet si një nga femrat më të bukura në botë. Në ditëlindjen e burrit të saj, Gerard Piques, këngëtarja...

Showbizz 20:40 - 14 Nentor, 2015

Enca e bukur edhe pa grim (Foto)

Këngëtaren Enca pak herë na ka rastisur ta shohim pa grim. Ndërsa, tani ajo është shfaqur në një foto e pa grimosur, dhe duhet të themi...

Showbizz 13:40 - 10 Nentor, 2015

A keni menduar ndonjëherë si do duket Enca pa grim? (Foto)

Enca Haxhia është një nga ato tipet e femrave që grimin e konsideron tepër të rëndësishme për dukjen e saj. Por, ajo që e karakterizon atë...

Showbizz 11:21 - 14 Tetor, 2015

Ja si duket Pink pa grim

​Këngëtarja 36-vjeçare është fotografuar me fytyrën e saj të freskët, pa make-up, me një veshje të gjërë, në Los Angeles, ditën e sotme. Pink thuajse nuk...

Showbizz 17:11 - 22 Shtator, 2015

Adriana Lima “shokon” pa grim (Foto)

Modelja Adriana Lima, njihet si njëra ndër modelet më seksi dhe më të bukura në botë. Mirëpo me disa foto të fundit të publikuara nga palestra,...

Showbizz 11:56 - 22 Shtator, 2015

Kështu duket Kylie Jenner pa grim e paruke (Foto)

Jemi mësuar ta shohim 18 vjeçaren Kylie Jenner gjithmonë në grim dhe me paruket e saj me ngjyra e gjatësi të ndryshme. Por, kjo është Kylie...

Showbizz 18:47 - 16 Shtator, 2015

Çiljeta e “egër” dhe pa grim (Foto)

Ajo është njëra ndër femrat më seksi. Pa dyshim që çdo herë tërheq vëmendjen e medieve rozë. Fjala është për këngëtaren Çiljeta e cila nuk resht...

Showbizz 18:50 - 10 Gusht, 2015

Si ju duket Samanta pa grim?(Foto)

Këngëtarja nga Shqipëria, Samanta Karavello, së fundmi ka publikuar videoklipin më të fundit “SS”, të cilin e ka sjellë në bashkëpunim me reperin Skivi, raporton Indeksonline....

Showbizz 21:00 - 21 Shkurt, 2015

Mila Kunis, pa grim dhe në superformë

Ajo është një nga femrat më seksi në botë dhe më e dashur për meshkujt por e zënë për shkak të lidhjes me aktorin e njohur...