Connect with Us

All posts tagged "pabesi"

Kuriozitete 21:53 - 30 Gusht, 2019

“Pabesia financiare”/ Zbuloni gënjeshtrën më të keqe që partneri juaj mund t’ju thotë

Me kalimin e kohës, çiftet dhe marrëdhënia e tyre bëhet më e fortë dhe më e besueshme. Grindjet e rastit nuk duhet të jenë shqetësuese dhe...

Kryesore Show Biz 21:05 - 16 Gusht, 2019

“Pabesi dhe sjellje e egër”/ Të afërmit e çiftit hollivudian tregojnë arsyet e ndarjes së bujshme

Edhe pse ata mbushën plot 1 vit të martuar, Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre pak ditë më parë. Por Miley...