Connect with Us

All posts tagged "pagese"

Showbizz 12:38 - 12 Janar, 2020

Elvana Gjata apo Enca Haxhia/ Ermal Mamaqi tregon se kush u pagua më shumë nga filmat

Ermal Mamaqi ka bashkëpunuar me dy nga këngëtaret më të komentuara të momentit, Elvana Gjatën dhe Enca Haxhian. “Dy gisht mjaltë” pati një sukses të madh...

Kryesore Show Biz 13:10 - 17 Shtator, 2019

“Nëse të paguan dikush më shumë ikën”/ Salsano Rrapi tregon arsyen pse nuk flet me Julian Dedën

Mëngjesin e sotëm i ftuari special në emisionin “Rreze Dielli” ishte moderatori i “Portokalli” Salsano Rrapi. Aktori dhe moderatori, ka rrëfyer për marrëdhënien e tij me kolegët...

Kryesore Show Biz 18:37 - 8 Shtator, 2019

“Do jem zëri i vajzës shqiptare”/ Alketa Vejsiu zbulon sa do të paguhet në Festivalin e RTSH-së

Moderatorja Alketa Vejsiu është një nga personazhet më të komentuara të ekranit. Ditën e sotme Alketa do të jetë e ftuar në emisionin Jo vetëm modë...

Kryesore Show Biz 12:53 - 8 Shtator, 2019

“Ka shumë zero mbrapa”/ Flor Binaj rrëfen “pagesën” për të braktisur Portokallinë

Aktori i njohur i humorit , Flor Binaj të cilin së shpejti po presim ta shohim në sezonin e ri të Portokalli, së fundmi  ishte i...

Kryesore Show Biz 15:12 - 12 Korrik, 2019

Thyen të gjitha rekordet/ Njihuni me këngëtaren më të paguar në botë

Këngëtarja e famshme Taylor Swift ka thyer të gjitha rekordet e mundshme. Sipas prestigjozes “Forbes” këngëtarja është këngëtarja vetëm vitin e kaluar ka mbledhur rreth 185...

Kryesore Show Biz 21:44 - 23 Qershor, 2019

“Çmendet” aktori/ Shuma marramendëse që duhet të paguani për një foto me të

Aktori i famshëm Sylvester Stallone do të zhvillojë në tur ku do të promovojë filmin e tij më të fundit “Rambo, last blood”. E veçanta e...

Kryesore Show Biz 15:25 - 20 Qershor, 2019

“Puna jote e fortë do të pagohet”/ Pas publikimit të pagesave që merr në koncert, reagon Luana Vjollca

Së fundmi moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca ka publikuar disa këngë që janë kthyer në hite dhe mjaft të klikuara. Sipas ‘Panorama Plus’ që kur Çoçaj...

Kryesore Show Biz 21:12 - 19 Qershor, 2019

E suksesshme në muzikë/ Ja sa paguhet Luana Vjollca për një natë në koncert

Luana Vjollca është një ndër personazhet më të kërkuara dhe këtë e vërtetojnë dhe koncertet e shumta që ajo mban gjatë sezonit veror. Duket se ajo...

Kryesore Show Biz 11:25 - 26 Prill, 2019

A është e vërtetë? Marjana Kondi zbulon sa është paguar në filmin “2 gisht mjaltë”

Filmi “Dy gisht mjaltë” padiskutim është një nga komeditë shqiptare që ka korrur shumë sukses, ku dy protagonistët kryesorë janë këngëtarja e njohur Elvana Gjata dhe...

Kuriozitete 14:06 - 15 Prill, 2019

Skandali/Po paguhen shumë pak, stjuardesat shesin uniformat e tyre të palara

Stjuardesa nga linja ajrore të njohura, duke përfshirë easyJet, Jet2, Virgin Atlantic dhe Emirates prej kohësh tashmë shesin në eBay geta ose uniforma të përdoruara dhe...

Kryesore Show Biz 12:53 - 9 Prill, 2019

Eurovizion/Zbulohet shifra marramendëse që do të paguhet këngëtarja e famshme për dy këngë

Festivali europian i këngës “Eurovision” do të mbahet këtë vit në Tel Aviv në muajin maj. Vec konkurrenteve , si e ftuar speciale do të jeteë edhe...

Kryesore Show Biz 13:10 - 2 Prill, 2019

“Bëja qejfin sheikut se të paguan mirë”/Fansat “tërbojnë” Elhaida Danin

Elhaida Dani, njihet si këngëtarja më e mirë në Shqipëri dhe ka bërë për vete jo vetëm shqiptarët por dhe të huajt. Nëpërmjet disa postimeve së...

Kryesore Show Biz 10:00 - 26 Mars, 2019

Aktori i njohur bën deklaratën e fortë:”Më paguajnë shumë pak”

Aktori Nakuul Mehta i cili luan rolin e Shivait në serialin indian “Bixhoz me dashurinë”, ka bërë një deklaratë të fortë së fundmi lidhur me pagat...

Kryesore Show Biz 20:45 - 15 Shkurt, 2019

Shifrat marramendese!Sa do të paguhen këngëtaret shqiptarë në koncertin e pavarësisë

Zbulohen shifrat sa do paguhen MC Kresha, Dafina e Gjiko! Me datën 17 shkurt për Pavarësinë e Kosovës do të mbahet koncert në sheshin e Prishtinës,...

Kryesore Show Biz 13:40 - 10 Shkurt, 2019

25-vjeçarja mbipeshë ka me mijëra ndjekës që paguajnë për ta parë duke ngrënë

Një modele mbipeshë ka ndërtuar një platformë të sajën ku me mijëra ndjekës në internet e ndjekin ndërkohë që konsumon rreth 10.000 kalori në ditë para...