Connect with Us

All posts tagged "palester"

Showbizz 15:20 - 25 Shkurt, 2020

VIDEO- Xhensila Myrtezaj i befason të gjithë/ Tregon trupin e palestruar

Xhensila Myrtezaj është cilësuar si një nga këngëtaret më të bukura shqiptare. Edhe pse shpesh herë është komentuar nga mediat rozë për ndërhyrjet plastike, me anë...

Life Style 17:11 - 28 Nentor, 2019

Do t’ju bëjnë të humbisni shumë shpejt kilet e tepërta/ 11 çajrat që janë më të mirë se një orë në palestër

Pija aromatike zakonisht bëhet nga gjethet e Camellia sinensis, e cila është një lloj bimë me gjelbërim të përhershëm me origjinë në Azi. Konsumimi i çajit,...

Showbizz 12:20 - 25 Nentor, 2019

Nga palestra tek fotot seksi/ Mikja më e ngushtë e “Zogut të Tiranes”, Iva Aliko i habit të gjithë

Prej disa muajsh tashmë, ato shfaqeshin si miq shumë të mirë në rrjetet sociale ku publikonin foto nga restorantet ose klubet e njohura të Tiranës. Por...

Showbizz 14:20 - 10 Tetor, 2019

Noizy publikon momente nga palestra/ Vajzat në Instagram po çmenden pas trupit të tij

Edhe pse ai është shumë i suksesshëm si artist në skenën shqiptare, reperi Noizy i kushton vëmendje edhe përgatitjes së tij fizike. Ai është prezent në...

Showbizz 11:38 - 5 Tetor, 2019

FOTO- I palestruar dhe shumë simpatik/ Ky është mashkulli që tërhoqi vëmendjen e Arilena Arës

Edhe pse ka një kohë tepër të gjatë “heshtjeje” në skenën shqiptare, këngëtarja bukuroshe nga Shkodra, Arilena Ara është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh...

Kryesore Show Biz 17:56 - 8 Shtator, 2019

“Nuk je 20 vjeç për të bërë…”/ Xhemi Shehu lë pa fjalë komentuesin

Moderatorja Xhemi Shehu është një nga vajzat më të dashura të ekranit. Ajo është një nga moderatoret  më të ndjekura në rrjetet sociale si dhe më...

Kuriozitete 14:10 - 15 Korrik, 2019

Doni këmbë dhe vithe perfekte? Ja çfarë duhet të bëni pa shkuar në palestër

Të gjithë vajzat duan të kenë trupin më perfekt këtë verë dhe të pasmet më seksi në plazh. Por nëse nuk keni mundësi të ushtrohen në...

Kryesore Show Biz 19:13 - 28 Qershor, 2019

Moderatorja e famshme “djeg” rrjetin/ Tregon trupin e palestruar me bikini

Moderatorja e famshme Melanie Sykes i ka mahnitur të gjithë me format e saj perfekte. Për 40-vjeçaren, mosha është thjesht një numër pasi ajo kujdeset që...

Kryesore Show Biz 17:01 - 24 Qershor, 2019

41-vjeçarja habit me linjat trupore/ Bën ndryshimin drastik vetëm në pak muaj

Aktorja 41-vjeçare ka ndarë disa momente të pabesueshme teksa stërvitet në palestër. Davinia Taylor duket thjesht mahnitëse me format e saj të shkëlqyera fizike. Davinia ka...

Kryesore Show Biz 20:17 - 6 Qershor, 2019

“Goca dhe nëna mos lejoni…”/ Aurela Gaçe jep mesazhin e fortë

Aurela Gaçe kujdeset gjithnjë që në çdo dalje të saj të duket super në formë. Edhe pse është nënë e dy fëmijëve ajo kurrë nuk e...

Kryesore Show Biz 18:27 - 6 Qershor, 2019

“As shiringa, as fotoshop”/ Këngëtarja iu “mbyll gojën” kritikëve njëherë e mirë

Tayna është akuzuar shumë herë nga publiku për operacionet plastike. Të shumtë janë ata njerëz që mendojnë se ajo ka kryer ndërhyrje në trupin e saj....

Kryesore Show Biz 18:17 - 14 Maj, 2019

Gazetarja që po iu heq “trurin” meshkujve/ Dalin fotot “hot”

Diletta Leottas është një nga gazetaret sportive më të njohura në Itali. Bukuroshja ka zbuluar pasionet e saj për palestrën dhe golfin. Nëse do t’i hidhni...

Fashion 13:40 - 22 Prill, 2019

Si të dukeni seksi edhe në palestër? Ja kombinimet më ideale

Në këtë artikull do iu njohim me disa nga kombinimet të cilat janë ideale për t’i veshur në palestër dhe do iu bëjnë të dukeni një...

si te dobesohesh pa shkuar ne palester
Life Style 21:00 - 30 Mars, 2019

Përtoni të shkoni në palestër? Ja një mënyrë e thjeshtë si të humbni kaloritë duke ndenjur

Kemi një super-lajm per ju ! Një dush mund të jetë po aq efektiv sa edhe ushtrimi, kur flitet për shëndetin tuaj. Doktor Steve Faulkner, një...

Kryesore Show Biz 10:31 - 1 Mars, 2019

E ndan kohën mes palestrës dhe shkollës, kjo është infermieria më muskuloze që mund të keni parë ndonjëherë

Një studente e infermierisë ka treguar sesi ajo arrin që të kombinojë detyrimet që ka në universitet me pasionin e saj për ushtrimet fizike. Gjatë ditës Hannah...