Connect with Us

All posts tagged "pamje"

Fashion 14:32 - 6 Dhjetor, 2019

FOTO-Bella Hadid një “divë” e vërtetë pasarelash/ Modelja rrëmben vëmendjen e të gjithëve me pamjen e saj

Ajo u shpall si modelja me fytyrën më perfekte në botë. Sigurisht që bëhet fajlë për modelen Bella Hadid. Bella bën shpesh herë ndryshime të papritura...

Fashion 16:06 - 3 Dhjetor, 2019

Jennifer Lopez, një nga femrat më seksi në botë/ Këngëtarja shkëlqen në tapetin e kuq

Jennifer Lopez ka shkëlqyer teksa ka parakaluar në tapetin e kuq në Gotham Indipendent Film Awards. 50 vjeçarja ka treguar dhe një herë format e saj...

Showbizz 18:16 - 30 Nentor, 2019

Këngëtarja 41 vjeçare mahnit me pamjen e saj/ Rikthen në skenë grupin e famshëm të “Pussycat dolls”

Këngëtarja me famë botërore Nicole Scherzinger është rikthyer me grupin e saj Pussycat dolls në mbrëmjen e të shtunës në finale e X Factor. 41 vjeçarja...

Showbizz 20:59 - 24 Nentor, 2019

“Mora frymë lirisht”/ Aurela Gaçe ndryshon pamjen, rikthehet sërish tek të “preferuarat” e saj

Këngëtarja Aurela Gaçe njihet për eksperimentet e shumta që bën në pamjen e saj.   E kemi parë pothuajse me çdo model të mundshëm flokësh apo...

Showbizz 10:20 - 22 Nentor, 2019

“Shkruaja dhe qaja duke parë ato pamje”/ Manjola Nallbani rrëfen poezinë e parë që krijoi për këngën prekëse “Lufton Drenica”

Këngëtarja shqiptare Manjola Nallbani është tepër e pëlqyer për publikun shqiptar për vokalin e saj të paarritshëm ndër vite. Së fundmi ajo ka qënë e ftuar...

Showbizz 11:40 - 20 Nentor, 2019

Foto-Sauna dhe vend për helikopter/ Zbulohen pamjet e pronës marramendëse të reperit të njohur

Reperi Kanye West, nuk ndalet me blerjet marramendëse, ku pak kohë më parë bleu një pronë prej 14 milionë dollarëshe në Bighorn Mountain Ranch afër Greybull,...

Kuriozitete 12:05 - 16 Nentor, 2019

Të gjithë me sytë nga qielli/ Ja “spektakli” dhe pamja e pazakontë që do të shihni sot

Shkencëtarët e kanë quajtur “Leonid”, dhe ky do të jetë një spektakël i vërtetë qiellor, dhe të gjithë duhet t’i keni sytë nga qielli sot për...

Showbizz 11:20 - 16 Nentor, 2019

Orendi të shtrenjta dhe luks i shfrenuar/ Zbulohen pamjet e vilës luksoze të çiftit Beckham

Ata njihen tashmë si çifti më i komentuar në mediat rozë por edhe si çifti më i pasur në botë. Sipas “DailyMail”,  ata kanë marrë me...

Kuriozitete 22:20 - 4 Nentor, 2019

U zhgënjyen nga pamja/ Ja 15 vendet që nuk duken aq të mahnitshme si në reklama

Kur zgjedhim një vend për të kaluar pushimet tona, ne mahnitemi kur shohim foto të mrekullueshme të plazheve dhe pamjeve në kryeqytetet që i gjejmë kur...

Showbizz 17:59 - 3 Nentor, 2019

VIDEO-“Dilema” e madhe e Kejvina Kthellës/ Modelja kërkon mendimin e ndjekësve

Kejvina Kthella është një nga vajzat më seksi të showbizit. Ajo është përfolur shpesh herë në media për pamjen e saj dhe linjat perfekte. Së fundi...

Showbizz 14:06 - 31 Tetor, 2019

FOTO- Ronela Hajati bën ndryshimin në pamje pas 4 vitesh/ Ja si duket këngëtarja tani

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të pëlqyera nga publiku. Ajo shpehs herë luan me pamjen e saj dhe në çdo dalje të saj shfaqet...

Showbizz 21:16 - 30 Tetor, 2019

Këtë nuk e kishim ditur/ Ja sa ka zgjatur një ndryshim i pamjes për Rita Orën

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora është një nga personazhet që bën ndryshime shumë të mëdha në pamje. Ritën pothuajse e kemi parë me të gjitha...

Showbizz 21:11 - 29 Tetor, 2019

VIDEO- Young Zerka bën ndryshimin e papritur në pamje/ Tregon si duket pa kaçurrelat e tij

Young Zerka është një nga këngëtarët që përveç zërit është identifikuar gjithnjë nga pamja e tij, përkatësisht flokët kaçurrela. Këngëtari ka vendosur që të ndryshojë pamjen...

Kuriozitete 11:50 - 18 Tetor, 2019

FOTO- Pamjet më prekëse në botë/ Babai autik nuk përmbahet dot nga gëzimi, ja çfarë ka ndodhur në dasmën e vajzës

Dita më prekëse por edhe më e gëzuar për baballarët, është dita kur martojnë vajzën e tyre dhe momenti kur kërcejnë në dasëm, dhe preken kur...

Showbizz 19:28 - 16 Tetor, 2019

FOTO-Dafina Zeqiri bën ndryshimin drastik në pamje/ Nuk po e njohim më këngëtaren

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri i ka habitur të gjithë ndjekësit e saj.  Dafina nuk ndalet së befasuari me ndryshimet e shpeshta të pamjes. Pasi e...