Connect with Us

All posts tagged "pantallona"

Showbizz 12:40 - 17 Prill, 2020

FOTO-Anxhelina Hadërgjonaj vijon me pozat seksi me bikini: Do të jetë e vështirë të dal me pantallona pas Coronavirus

Ajo është një nga vajzat shqiptare më të ndjekurat dhe të komentuarat në rrjetet sociale për shkak të stilit të jetës që bën. Prej vitesh Anxhelina...

Showbizz 10:12 - 22 Tetor, 2019

VIDEO-“Pantallonat nuk më bëjnë më”/ Alec Baldwin bën veprimin e turpshëm në mes të emisionit

Aktori i njohur i shumë filmave të famshëm hollivudianë, Alec Baldwin, i ftuar së fundmi në emisionin “The Tonight Show” me Jimmy Fallon, ka befasuar publikun...

Fashion 13:40 - 24 Gusht, 2019

“Kryefjala e këtij sezoni”/ Këtë vjeshtë ky trend do të bëjë namin

Këtë sezon vjeshte duket se do të rikthehen në modë pantallonat me xhepa. Revista prestigjioze e modës në botë “ELLE” na prezanton së fundmi trendin e...

Kryesore Show Biz 12:40 - 6 Korrik, 2019

Pantallona të grisura dhe ekstravagante/ “Oja” nuk njihet në jetën e saj reale, ja ndryshimi drastik

E njohur në Shqipëri si “Oja”, aktorja turke luan rolin e një doktoreshe që rikthehet në lagjen e saj të vjetër për tu hakmarrë ndaj mikeshave...

Fashion 13:53 - 10 Qershor, 2019

Trendi më i ri/ Pantallonat e tejdukshme me dantellë “çmendin” meshkujt

Jo vetëm femrat por edhe meshkujt po hyjnë në industrinë e modës. Së fundmi një kostum i pazakontë për burra është sjellë nga Hologram City, një...

Fashion 13:10 - 9 Maj, 2019

“Pantallona striptistesh”/Trendi i fundit nuk lë shumë vend për imagjinatën

Faqja online e njohur për veshjet e saj ekstravagante ,Fashion Nova, ka publikuar trendin më të ri të veshjeve të cilat quhen pantallonat e “tejdukshme” ku...

Fashion 12:53 - 5 Maj, 2019

Kombinimi i pantallonave të bardha/ Zbuloni disa ide interesante

Nëse i adhuroni pantallonat e bardha, por herë pas here keni dilema pasi nuk dini si t’i kombinoni, atëherë ky artikull do ju shpëtojë. Në vijim...

Fashion 15:40 - 12 Shkurt, 2019

Janë pantallonat e momentit: 11 mënyra si t’i kombinojmë xhinset “mom”

Një pyetje të shpejt: Dini si të kombinoni një palë pantallona xhinse “mom” (të lirshme)? Kjo pyetje vjen pasi xhinset më ikonë, të krijuara në fund...

Fashion 15:10 - 28 Janar, 2019

Në formë kafazi, ky është trendi i ri i pantallonave

Nëse trendi i pantallonave mbrapsht u është dukur i çuditshëm, bëhuni gati për një të radhës akoma më të pazakontë. Fashion Nova ka sjellë trendin e...

Fashion 14:25 - 30 Tetor, 2018

Trendi i pantallonave të dimrit që duhet t’ia tregojmë të gjitha shoqeve

Po vjen sërish ajo koha e vitit kur të gjithë po nisin të veshin pantallonat e ngushta. Janë kaq të thjeshta për t’u kombinuar me çizme...

Fashion 00:00 - 31 Mars, 2018

Foto/ Pantallonat që do mbizotërojnë këtë pranverë

Pantallonat me ngjyrë të ndritshme janë në modë këtë pranverë. Pra, nuk është çudi që edhe  pantallonat  me ngjyrë rozë të kenë influencë te ekspertët e...

Fashion 00:30 - 28 Janar, 2018

12,000 njerëz po mbajnë rradhën për pantallonat 50 dollarëshe

Për disa arsye është shumë e vështirë të gjesh ato pantallona që të bien sipas trupit. Për të gjitha vajzat, gratë të cilat kanë vuajtur kaq...

Fashion 15:30 - 21 Dhjetor, 2016

Rikthehen fuqishëm pantallonat e gjera

  Janë rikthyer fuqishëm këtë sezon pantallonat që përfundojnë të gjera Nëse menduat se xhinsat e ngushta tubo nuk do tju mërziteshit kurrë, duhet të shihni...

Showbizz 17:19 - 23 Shtator, 2015

Shokon Victoria Beckham, “E dehur urinon në pantallona”

Victoria Beckham  kohët e fundit është njëra ndër femrat më të komentuara nga mediat rozë, dhe  përsëri ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Ajo është fotografuar...

Life Style 14:00 - 7 Qershor, 2015

Pantallonat e gjera, për sezonin e verës

Louis Vuitton”, “Marni” dhe “Prada”, në pothuaj të gjitha trendet e tyre të fundit, kanë prezantuar pantallonat e gjera, një veshje vintage dhe mjaft elegante që...