Connect with Us

All posts tagged "paolo fox"

Life Style 13:30 - 29 Mars, 2020

E lodhshme dhe e ndërlikuar/ Horoskopi javor sipas astrologut italian

Këtu është horoskopi javor i Paolo Fox nga e hëna 30 mars 2020 deri të dielën 5 prill 2020. Le të shohim së bashku parashikimin Dashi...

Life Style 10:52 - 29 Mars, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Shmangni çdo lloj konflikti, këto shenja duhet të kenë kujdes

Dashi Tani është e rëndësishme që të shmangni çdo lloj konflikti , edhe nëse nuk është e lehtë nëse konsiderojmë se ditët e fundit kanë sjellë...

Life Style 10:40 - 28 Mars, 2020

Dashuria dhe financat/ Horoskopi i fundjavës sipas astologut të famshëm

Dashi Sot yjet janë në anën tuaj dhe ju jep mundësinë të sqaroheni me dikë dhe të kërkoni pajtim nëse keni luftuar në dy ditët e...

Life Style 10:12 - 27 Mars, 2020

Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian/ Surprizat që kanë rezervuar yjet sot për ju

Dashi Horoskopi sipas Paolo Fox sugjeron të lindurit e kësaj shenje të shtyjnë çdo mendim ose aktivitet që ju bën presion dhe ankth, sepse në këtë...

Life Style 10:59 - 24 Mars, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Tensione në punë, kujdes shëndetin

Dashi Gjatë kësaj dite do të ndjeheni më të relaksuar si nga ana fizike po ashtu edhe psikologjike. Pasdite gjeni energjitë e duhura por duhet t’i...

Trendi Sot 10:21 - 23 Mars, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni surprizat që kanë parashikuar yjet për ditën e sotme

Dashi Në këtë periudhë anormale, fillimi i javës përkon me nevojën për të bërë disa blerje shtesë, mund të ketë edhe dalje të papritura për tu...

Kuriozitete 13:10 - 22 Mars, 2020

Dashuria dhe financat/ Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian, Paolo Fox

Dashi Katër yje për Dashi. Tani për tani ju duhet t’i kushtoni pak më shumë dashurisë, afrimi është i mundur nëse ekziston një vullnet nga të...

Life Style 10:21 - 22 Mars, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni parashikimin e yjeve për ditën e sotme

Dashi Ndjeni nevojën për qetësi në këtë periudhë të ndërlikuar që nuk është aspak e lehta për ju pasi ju nuk jeni mësuar të jeni të...

Life Style 10:52 - 21 Mars, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni se çfarë ka rezervuar fati për ju ditën e sotme

Dashi Kjo fundjavë do t’ju japë mundësinë të rikuperoni qetësinë që keni humbur në fillim të javës. Është një periudhë e vështirë, e cila po shtrëngon...

Life Style 10:52 - 20 Mars, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Dashuria në plan të parë, surprizat që kanë rezervuar yjet për ju sot

Dashi Ditët fillestare të javës ishin veçanërisht të rënda për të lindurit në këtë shenjë. Këtë fundjavë ju duhet të “shkëputeni” duke kërkuar shpërqendrime. Sa i...

Showbizz 10:20 - 18 Mars, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Kushtojini vëmendje të veçantë dashurisë

Dashi Sot është dita që ju të reflektoni . Ndoshta ndjeheni të lodhur dhe është pikërisht ajo ndjenja e pasigurisë që ju shoqëroi që nga fillimi...

Life Style 10:24 - 17 Mars, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Tensione dhe shqetësime, shenja më pak e favorshme për ditën e sotme

Dashi Ju keni hënën disonante sot. Në këtë periudhë ju mendoni se ka disa gjëra që nuk po shkojnë mirë , si për shkak të këtij...

Life Style 10:00 - 15 Mars, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Probleme me partnerin dhe koha për të marrë vendimet e duhura

Dashi Kjo e diel është një bartëse e agjitacionit të madh për ju, por me Hënën e favorshme nuk është megjithatë një ditë e keqe. Sot...

Life Style 11:31 - 14 Mars, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Mos merrni vendime të nxituara

Dashi Është një fundjavë që ju fton të mendoni për atë që ju pret. Në këtë moment, është e përshtatshme të vendosni ndjenjat në plan të...

Life Style 12:10 - 11 Mars, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni çfarë kanë parashikuar yjet për ditën e sotme

Dashi, Hëna nuk është në favorin tuaj sot dhe kjo mund të çojë ende në tensione për të menaxhuar. Këto janë vështirësi të përcaktuara mbi të...