Connect with Us

All posts tagged "paolo fox"

Life Style 10:29 - 27 Prill, 2020

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo...

Life Style 10:45 - 25 Prill, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni se si do të jetë kjo fundjavë për ju

Dashi Kjo fundjavë do të jetë e fokusuar tek dashuria. Me Venusin dhe Marsin të favorshëm ka mundësi të mira që të përfitoni nga takimet në...

Life Style 10:16 - 24 Prill, 2020

Tensione dhe konflikte/ Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian

Dashi Dita e sotme nis me Venusin në favorin tuaj që do të qëndrojë deri në fund të Gushtit. Do të keni dëshirën për tu përqëndruar...

Life Style 10:42 - 22 Prill, 2020

Horoskopi i Paolo Fox për ditën e sotme/ Kjo shenjë do të përballet me tensione dhe nervozizëm

Dashi Sot ju po shijoni hënën në shenjën tuaj dhe praninë e planeteve si Mërkuri dhe Marsi. Kjo tregon që ju doni të rikuperoheni dhe të...

Life Style 10:36 - 21 Prill, 2020

Horoskopi për ditën e sotme/ Astrologu i famshëm ka disa këshilla për këto shenja

Dashi Hëna është ende në shenjën tuaj të zodiakut dhe falë Venusit dhe Marsit në anën tuaj, në këtë periudhë po shijoni një dozë të mirë...

Life Style 10:43 - 20 Prill, 2020

Puna dhe dashuria/ Horoskopi javor sipas Paolo Fox

Dashi Java fillon me kalimin e Hënës në shenjë që do t’ju lejojë të rikuperoni energji dhe forcë duke shënuar qiellin tuaj pozitivisht. Sipas horoskopit Paolo...

Life Style 10:41 - 19 Prill, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju në dashuri

Dashi Dita e sotme do të jetë shumë interesante për të lindurit e kësaj shenje. Të gjitha projektet e pezulluara do të realizohen së shpejti. Duke...

Life Style 11:36 - 18 Prill, 2020

Horoskopi i fundjavës sipas Paolo Fox/ Zbuloni parashikimin e yjeve dhe surprizat që ju presin

Dashi Hëna është e favorshme për shenjën tuaj të zodiakut dhe megjithëse fillimi i kësaj jave nuk ka qenë më i miri, tani keni filluar të...

Life Style 10:34 - 17 Prill, 2020

Puna dhe dashuria/ Horoskopi sipas Paolo Fox për ditën e sotme

Dashi Kjo është një periudhë e forcës dhe e suksesit për ju , veçanërisht nëse keni mundësinë të ekspozoni veten dhe të merrni konsensus.Shumë ditë sigurisht...

Life Style 11:02 - 15 Prill, 2020

Të lëkundur në dashuri/ Horoskopi i Paolo Fox për ditën e sotme

Dashi Me hënën e favorshme , dita e sotme do të jetë pozitive. Fillimi i javës ishte shumë intesiv ndërsa e marta shumë e ngadaltë.Kthehuni duke...

Life Style 10:39 - 14 Prill, 2020

Sot nuk do të jetë një ditë e mirë për shumë shenja/ Horoskopi sipas astrologut italian

Dashi Ditën e sotme hëna do të jetë disonante, por nga e nesërmja, gjërat do të fillojnë të përmirësohen. Ky është një ngërç për të gjithë...

Life Style 10:52 - 13 Prill, 2020

Dashuria, puna dhe familja/ Horoskopi sipas Paolo Fox

Dashi Dita e sotme do jetë mjaft e veçantë dhe do të ndjeheni më mirë. Sidoqoftë, astrologu tregon se Saturni së shpejti do të fillojë një...

Kuriozitete 13:47 - 12 Prill, 2020

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm/ Kujdes me marrëdhëniet në çift

Dashi Situatë interesante kur Mërkuri hyn në shenjë. Në mjedisin familjar ka më shumë qetësi dhe në këtë periudhë edhe çiftet më problematike mund të flasin,...

Life Style 11:21 - 12 Prill, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Dashi Dashi në këtë periudhë është veçanërisht energjik, falë edhe favorit të Hënës dhe Mërkurit dhe Saturnit jo më kundër. Edhe nëse periudha është plot vështirësi,...

Life Style 10:51 - 11 Prill, 2020

Horoskopi i fundjavës sipas Paolo Fox/ Dashuria do të jetë në fokus

Dashi Mërkuri po hyn në shenjën tuaj të zodiakut dhe Hëna është në anën tuaj. Kjo fundjavë ju jep një dëshirë të madhe për tu rikuperuar....