Connect with Us

All posts tagged "para"

Life Style 21:10 - 13 Gusht, 2019

Nuk i kursejnë paratë/ Këto janë 3 shenjat e horoskopit që shpenzojnë më shumë

Dashi  Ata e kanë si argëtim shpenzimin e parave. Dashi mund të shpenzojë shuma të mëdha parash për të marrë atë që do edhe në rastet...

Kryesore Show Biz 14:40 - 14 Korrik, 2019

“Para dhe prona kam plot, nuk di ku t’i çoj”/ Aktorja shqiptare rrëfehet për jetën e saj luksoze

Pak kohë më parë Nertila Kapaj, u bë e njohur për historinë e saj tepër romantike me Jetnis Dollapin, ish-i dashuri i së cilës ndërroi jetë...

Kryesore Show Biz 11:40 - 24 Qershor, 2019

“Vetëm para kesh”/ Këngëtarja shqiptare nuk pyet për bllokimin e llogarisë, thumbon me postimin

Disa ditë më parë në mediat e huaja u tha se prokuroria në Zvicër i bllokoi të gjitha llogaritë bankare të reperes shqiptare Loredana Zefi, në...

Kuriozitete 18:17 - 21 Qershor, 2019

“Të zhytur” në para/ 3 shenjat më “pasanike” sipas Horoskopit

Virgjëresha Në listën e njerëzve më të pasur në botë, përfaqësuesit e shenjës së virgjëreshës janë në krye. Të lindurit e shenjës së virgjëreshës janë shumë...

Kryesore Show Biz 15:28 - 21 Qershor, 2019

“Na jepni para të udhëtojmë”/ Çifti gjerman “kryqëzohet” nga fansat

Catalin Onc dhe Elena Engelhardt janë një çift i cili ka vendosur që të udhëtojë në gjithë botën me paratë e të tjerëve. Për këtë arsye...

Kryesore Show Biz 10:40 - 6 Qershor, 2019

Kush fejohet e kush bëhet me para/Meri zbulon surprizat për shenjat e horoskopit

Dashi Çdo takim me njerëz të familjes dhe rruge apo rregullim e ndërtim që në themel do të ketë një shtëpi, hotel apo biznes familjar, do...

Kuriozitete 13:10 - 31 Maj, 2019

“Dua të më mbajnë me para”/ Gruaja ankohet se nuk mund të gjejë punë, ja arsyeja

Nje grua ruse e quajtur Margarita Tomovska,  vitin e kaluar u bë e njohur sepse ua kaloi policëve duke ecur me 200km/h gjatë një ndjekje në...

Kryesore Show Biz 10:53 - 27 Maj, 2019

“Kalojmë sakrifica për ato para”/Reperi shqiptar tregon se asgjë nuk është siç duket

Pas tatuazhit që ai bëri në bark ku tregonte dashurinë e tij për Kosovën, komentuesit iu “sulën” reperit shqiptar se nëse ke lekë bën cdo gjë....

Kryesore Show Biz 19:45 - 26 Maj, 2019

“Në destinacione të gabuara”/ Endri dhe Stefi zbulojnë se si i shpenzojnë paratë

Vëllezërit korçar Endri dhe Stefi Prifti janë kënëgtarët më të dashur dhe të suksesshëm shqiptar. Së fundmi ata janë vlerësuar me çmimin e parë në festivalin...

Kryesore Show Biz 22:51 - 25 Maj, 2019

“Nuk dua lekë”/ Komentatorja ka vetëm një kërkesë për mashkullin e saj

E ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, motra e Flaka Krelanit, Qëndresa ka folur për herë të parë për jetën private. Komentatorja sportive është shprehur se...

Kryesore Show Biz 11:25 - 12 Maj, 2019

“Gjeste të tilla na bëjnë njerëz”/I lanë gabimisht 400 mijë dollarë bakshish,djali shqiptar bën gjestin e rrallë

Armando Markaj, njihet tashmë si kamarieri shqiptar i cili me 400 mijë dollarë ‘bakshish’ në restorant bëri një gjest të pazakontë. Markaj,kamarier në një restorant të njohur...

Kryesore Show Biz 19:26 - 9 Maj, 2019

Larg sherreve/ Reperja shqiptare dhuron paratë e koncertit për njerëzit në nevojë

Reperja Rina Balaj ka qenë gjithnjë e përfolur nëpër media për sherret me këngëtaret e tjera të estradës. Por këtë herë ajo i ka befasuar të...

Kryesore Show Biz 16:28 - 9 Maj, 2019

Reperja shqiptare zhvati çiftin zvicerian/ Komentuesit bëjnë veprimin e papritur

Arrestimi i reperes shqiptare, Loredana Zefi ,prej dy ditësh është bërë temë kryesore nëpër portale. Një çift zviceran e paditën reperen dhe vëllain e saj për...

Kryesore Show Biz 10:25 - 9 Maj, 2019

“Nga karta ime u grabitën para”/Këngëtarja shqiptare përballet me një tjetër denoncim

Arrestimi i Loredana Zefit nën akuzën e mashtrimit dhe zhvatjes së parave, u kthye ditën e djeshme në lajmin e ditës. Reperja e njohur akuzohet se...

Kryesore Show Biz 11:53 - 1 Maj, 2019

Para dhe pas/Si dukeshin këngetaret para se të bëheshin të famshme

Numri i fansave të tyre shkon në miliona dhe kanë bërë mijëra koncerte në të gjithë botën. Por, këta super-të famshëm ishin fëmijë dhe adoleshentë të...