Connect with Us

All posts tagged "paralajmerim"

Kuriozitete 16:50 - 28 Shkurt, 2020

Shenjat paralajmëruese/ Këto veprime tregojnë se diçka nuk po shkon mirë me trupin tuaj

Një dëshirë për të  përtypur akull ose për të ngrënë diçka të kripur gjatë gjithë kohës mund të jetë një shenjë e një problemi më të...

Showbizz 14:10 - 7 Tetor, 2019

Frikë dhe depresion/ Paralajmëron Dua Lipa, i bën apel industrisë së muzikës para se të jetë vonë

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, në një intervistë të fundit për revistën prestigjoze “Billboard”, ka folur për sekretet e errëta të...

Life Style 11:50 - 6 Tetor, 2019

“Ndryshim i madh në jetë”/ Astrologia shqiptare paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Dashi Përpiquni të zbuloni aftësitë menaxhuese në ekonomi apo ndonjë pasurim shpirtëror që vjen nga një lidhje me personin e duhur. Demi Në cështje të një...

Showbizz 13:10 - 27 Shtator, 2019

“Po ju tradhëton”/ Astrologia shqiptare paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Dashi Mund të shkëputeni nga ideja se lumturinë mund ta sjellë vetëm një punë me pushet apo një marrëdhenie me dike shume te favorizuar ekonomikisht. Demi...

Kryesore Show Biz 20:47 - 15 Gusht, 2019

“Ata thanë se koha ime përfundoi”/ Tayna bën paralajmërimin për fansat

Tayna është një nga reperet më të suksesshmet që po bën naming me këngët e saj. Pas hitit me Lyrical Son dhe Mc Kresha “Pasite” reperja...

Kryesore Show Biz 16:48 - 16 Qershor, 2019

“Na e shpife”/ Enca acarohet me fansen, jep paralajmërimin

Ajo është padyshim një nga personazhet më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale. Këngëtarja Enca  është përfolur shumë  për  jetën e saj private por...

Kryesore Show Biz 11:10 - 11 Qershor, 2019

Një surprizë tjetër? Luana Vjollca nuk ndalet, “paralajmëron” fansat

Ditën e djeshme Luana Vjollca ka publikuar këngën e saj më të re  “Moj bjondinë me sytë e zi”, në bashkëpunim me grupin ikonë të muzikës...

Life Style 13:10 - 25 Maj, 2019

Paralajmërojnë ekspertët/Mos përdorni fisha publike për karikim, ja çfarë i ndodh telefonit tuaj

“Të përdorësh një fishë publike karikimi është njëlloj si të gjesh një furçë dhëmbësh në mes të rrugës dhe ta fusësh në gojë”. Kështu është shprehur...

Life Style 13:10 - 14 Maj, 2019

“Jeni të rrezikuar nga hakerat”/Whatsapp bën paralajmërimin e rrezikshëm për përdoruesit

Kompania gjigante “WhatsApp” i ka njoftuar të gjithë përdoruesit se mund të jenë të rrezikuar nga hakerat. Sipas tyre 1.5 miliardë përdorues duhet të përditësojnë menjëherë...

Kryesore Show Biz 16:24 - 1 Maj, 2019

Tayna paralajmëron fansat/ Ky vit do të jetë edhe më i keq

Tayna është një nga reperet e reja në estradën e muzikës shqiptare e cila ka korrur shumë sukses. Këngëtarja është shumë  aktive në rrjetet sociale si...

Kryesore Show Biz 11:40 - 1 Maj, 2019

“Do mbusheni me para”/Meri bën paralajmërimin për këtë shenjë horoskopi

Astrologia e njohur, Meri Shehu ka lajme të mira për shenjat e horoskopit. Disa prej tyre duket se do i ecë fati në çështjet ekonomike e...

Life Style 10:53 - 1 Maj, 2019

Facebook bën ndryshimin drastik/Ja çfarë paralajmëron Mark Zuckerberg

Rrjeti social më i madh në botë Facebook, do pësojë disa ndryshime të mëdha dhe Mark Zuckerberg i paralajmëroi të gjithë gjatë Konferencës dyditore “Facebook F8”...

Life Style 14:40 - 6 Mars, 2019

Alarmi/Këto produkte kozmetike shkaktojnë kancer

Agjencia lëshoi një paralajmërim mbi sigurinë për produktet si “Eye Shadows”, “Compact Powder” si dhe paleta për konturimin e fytyrës. Të tre këto lloje produktesh rezultuan...

meri horoskop
Kryesore Show Biz 10:56 - 20 Janar, 2019

Tradhëtia del në shesh, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Astrologe Meri Shehu ka një lajm aspak të mirë për një prej shenjave të horoskopit. Në parashikimin për fundjavën, Meri njofton se një prej shenjave do...

Life Style 10:43 - 12 Janar, 2019

Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Do bini pre e punëve të pista

Java po mbyllet me nje lidhje shume te fuqishme midis Diellit dhe Plutonit. Plutoni eshte planeti qe shenon fillimin dhe fundin drejt nje etape te re....