Connect with Us

All posts tagged "Paris"

Showbizz 18:42 - 13 Shkurt, 2020

Foto romantike nga Parisi/ Capital T zbulon kush është vajza misterioze

Pak ditë më parë reperi shqiptar Capital T ndezi rrjetin me komente të shumta nga fansat teksa publikoi foto krahas një vajze të panjohur në Paris....

Showbizz 18:32 - 17 Janar, 2020

Wanda Nara “tërbon” Parisin/ Pozon pa të brendshme poshtë urës

Wanda Nara i ka vënë flakën edhe një herë Instagramit me pozat e saj të nxehta. Wanda së bashku me futbollistin e njohur Mauron kanë udhëtuar...

Showbizz 14:53 - 1 Nentor, 2019

FOTO-“Vajza më e bukur në Paris, motra që do të doja”/ Alketa Vejsiu i bën vajzës së Vera Grabockës dedikimin më të ëmbël

Rreth dy ditë më parë , vajza e Vera Grabockës, Linda Grabocka  festoi ditëlindjen larg familjes dhe e festoi në Paris aty ku ajo jeton prej...

Showbizz 13:46 - 29 Tetor, 2019

“Nuk e prisja nga ty”/ Postoi foton nga Parisi, Bes Kallaku nuk përmbahet me komentin ndaj Xhensilës

Pak ditë më parë , këngëtarja shqiptare Xhensila Myrtezaj publikoi këngën e saj më të re “Paris” e cila u pëlqye shumë dhe ka arritur mbi...

Showbizz 13:41 - 27 Tetor, 2019

“Është vendi më i mirë për ta bërë”/ Me pushime në Paris, Enca i jep përgjigjen e papritur komentuesit

Pak ditë më parë, këngeëarja shqiptare Enca Haxhia mbushi 24 vjeç, dhe vendosi që javën e ditëlindjes së saj ta festojë në qytetin e dashurisë, në...

Life Style 13:25 - 13 Maj, 2019

Parajsa e Instagramit/Parisi bie nga “froni”, ja kush është qyteti ku bëhen më shumë foto

Qyteti i Parisit njihet për vëndet e tij romantike dhe kullën Eiffel ku shumë turistë mezi presin të shkrepin një foto. Por kjo “parajsë” e Instagramit...

Kryesore Show Biz 12:25 - 22 Mars, 2019

Tentativa për vetëvrasje e Paris Jackson/Publikohet regjistrimi i telefonatës me urgjencën

Pak ditë pasi Paris Jackson tentoi të kryente vetëvrasje publikohet një audio e momentit, kur dikush që ndodhet në shtëpinë e saj kërkon ndihmë për një...

Fashion 16:25 - 23 Janar, 2019

15 kombinime super të bukura nga Java e Modës në Paris që mund t’i veshim dhe ne

Prej disa ditësh në Paris ka nisur Java e Modës. Dhe përveç pasarelave, as blogeret dhe fashionistat nuk janë zhgënjyer. Ato janë fotografuar jashtë sfilatave me...

Kultura 14:07 - 28 Dhjetor, 2018

Media italiane/Korça është xhevahiri i fundvitit, e dinë të gjithë

Shkrimi i mëposhtëm është përshtatur nga Vado in Albania Që Korça është një xhevahir, kjo tashmë është e qartë për të gjithë, qyteti njihet ndryshe edhe...

Kryesore Show Biz 11:25 - 10 Dhjetor, 2018

“Ishte sikur të më përdhunonin”- Paris Hilton flet për publikimin e videos së seksit

14 vjet më parë, showbizzi u trondit nga publikimi i videos së seksit të Paris Hilton me ish-të dashurin e saj Rick Salomon. “1 night in Paris”...

Kryesore Show Biz 22:30 - 30 Nentor, 2018

I kërkoi mbrapsht unazën 2 mln $ pasi u ndanë, Paris Hilton flet për herë të parë për ish-të fejuarin

Paris Hilton u largua nga i fejuari i saj me kokën lart. Trashëgimtarja e njohur foli për ndarjen me aktorin Chris Zylka për herë të parë...

Kryesore Show Biz 09:23 - 29 Nentor, 2018

E frikshme/ Lyen flokët në shtëpi, si u shpërfytyrua  studentja

Studentja 19-vjeçare Estelle, nga Parisi, shpërndau disa fotografi të sajat në rrjetet sociale ku tregonte se si ishte katandisur nga boja e flokëve pasi provoi që...

Life Style 21:30 - 23 Nentor, 2018

Surprizohuni nga Parisi i dashurisë me këto fakte interesante për të

Ah Parisi qyteti i dashurisë… Përveç artit, kulturës dhe kulinarisë së tij që njihet kudo në botë, lexoni dhe këto 10 fakte interesante që ndoshta nuk...

Kryesore Show Biz 21:30 - 11 Nentor, 2018

“Ku shkon me atë fustan”, blogerja nuk lejohet brenda muzeut të njohur prej veshjes

Një blogere e revoltuar ka treguar se i është mohuar hyrja në një nga muzetë më të njohur në botë për shkak të veshjes. Neesha Syeh...

Showbizz 20:22 - 16 Tetor, 2018

Së shpejti bëhet 23-vjeç/ Enca tregon se ku do e festojë ditëlindjen

Këngëtarja Enca Haxhia ka treguar se 23-vjetorin e saj do e kaloj në qytetin e Parisit. Enca prej disa kohësh këngëtarja ka lajmëruar se ka nisur...