Connect with Us

All posts tagged "partner"

Kuriozitete 15:08 - 13 Mars, 2020

Nuk dorëzohen kurrë/ Shenjat e horoskopit që bëjnë gjithcka për partnerin e tyre

Dashi Dashi e kupton atë që u nevojitet dhe nuk janë ata që duhet të tërhiqen kaq lehtë. Ata janë shenja më e besueshme, më e...

Life Style 18:00 - 18 Dhjetor, 2019

Si të kuptoni që keni gjetur dashurinë e jetës/ Nëse partneri ka këto 7 cilësi atëherë është ideali për ju

Besimi është një nga gjërat më të vështira për tu mbajtur në kohë si këto. Ne i përkasim një brezi që e ka humbur artin e...

Showbizz 11:59 - 8 Dhjetor, 2019

Genta Ismajli merr surprizën e bukur nga partneri/ I bën dedikimin romantik

Genta Ismajli është një nga këngëtaret më të komentuara dhe të pëlqyera të showbizit shqiptar. Së fundi u zbulua nga Prive.al që këngëtarja ishte në një...

Showbizz 12:20 - 23 Nentor, 2019

Foto-“Askush nuk do të të ngacmojë”/ I dashuri xheloz bën atë që nuk do jua merrte mendja për partneren e tij

Parnterët xhelozë në një lidhje mund të jenë të durueshëm deri në një pikë dhe mund të shkaktojë edhe debate, por jo në këtë rast. Një...

Kuriozitete 18:41 - 12 Nentor, 2019

Si ta kuptoni që partneri juaj po ju fsheh diçka/ Këto janë shenjat që nuk duhet t’i anashkaloni

Të gjithë kanë sekrete që i mbajnë vetë, por çdo marrëdhënie duhet të bazohet në besim. Ndonjëherë është e vështirë të dihet se ku të vizatoni...

Life Style 19:46 - 6 Nentor, 2019

A e keni gjetur dashurinë e jetës tuaj?/ Nëse ju përgjigjeni me “po” këtyre 7 pyetjeve atëherë mund të rrini të qetë

Gratë dhe burrat të gjithë kërkojnë dashurinë e jetës së tyre, ka nga ata që e gjejnë atë që në shikim të parë dhe ka nga...

Life Style 20:41 - 3 Nentor, 2019

Duan të jenë një shpirt i lirë/ 4 shenjat e zodiakut që kanë nevojë për pavarësi në marrëdhënie

Binjakët (21 maj – 20 qershor): Binjakët, si një shenjë ajri, ju e doni lirinë tuaj. Keni nevojë për stimulim dhe hapësirë ​​të vazhdueshme për të...

Showbizz 10:05 - 3 Nentor, 2019

“Duhej të rëndonte më pak se një pendë për…”/Me partnerin e saj, Katy Perry feston përvjetorin në mënyrën e veçantë

Pak ditë më parë, këngëtarja tepër e pëlqyer nga publiku ndërkombëtar dhe jo vetëm, Katy Perry festoi 35-vjetorin e lindjes, por së fundmi ajo ka zbuluar...

Kuriozitete 13:20 - 2 Nentor, 2019

Partneri po ju injoron në bisedë?/ Ja çfarë ndodh në të vërtetë në trurin e tyre

Marrëdhënia në çift është ndonjëherë shumë e “bezdisshme” për disa njerëz të cilët kanë kaluar shumë vite bashkë dhe nuk i bëjnë më përshtypje fjalët e...

Life Style 19:31 - 30 Tetor, 2019

FOTO-5 arsyet pse gratë kërkojnë partnerë mbizotërues

Përderisa fuqizimi i grave po përqafohet në të gjithë botën, disa zonja do të pëlqejnë akoma të kenë një partner dominues. Studimi pretendon se vajzat rriten...

Showbizz 10:53 - 30 Tetor, 2019

Ricky Martin dhe partneri i tij i habisin të gjithë/ Bëhen prindër për herë të katërt dhe zbulojnë emrin e veçantë të vogëlushit

Prej disa vitesh, këngëtari i njohur ndërkombëtar Ricky Martin dhe bashkëshorti i tij Jwan Yosef, kane treguar hapur marredhenien e tyre ne publik te cilet tashme...

Life Style 21:11 - 5 Tetor, 2019

FOTO- I propozoi të dashurës mbi 30 herë për martesë dhe ajo as që ia ka idenë

T’i propozoni partnerit/es tuaj për martesë mund të jetë një shkatërrim nervash për shumë njerëz. Opsionet janë të pafundme. Mund të zgjidhni mënyrën më  të thjeshtë...

Kryesore Show Biz 14:10 - 31 Gusht, 2019

“Çdo ditë e jona është festë”/ Shampanjë dhe pushime relaksuese, Eni Koçi dhe partneri i saj ia bëjnë “zili” të gjithëve

Pozat e saj me bikini kanë “çmendur” rrjetin ditët e fundit gjatë pushimeve “pa destinacion” . Por këngëtarja shqiptare Eni Koçi dhe partneri i saj Genci nuk...

Kryesore Show Biz 17:26 - 24 Gusht, 2019

“E kursen lekun, ta nxin jetën”/ Moderatorja tregon më shumë detaje për partnerin e saj boksier

Moderatorja e njohur Dajana Shabani ka qenë në qendër të vëmendjes të medias rozë. Ajo u përfol se ishte ndarë nga i dashuri boksier, Kamer Maloku,...

Kryesore Show Biz 11:40 - 16 Gusht, 2019

“Kur do ikë kjo Xhemi”/ Partneri i Arbana Osmanit “bezdiset” nga moderatorja shqiptare

Moderatoret shqiptare Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu njihen për shoqërinë e tyre të ngushtë prej disa vitesh dhe duket se miqësia e tyre i ka rezistuar...