Connect with Us

All posts tagged "pasme"

Showbizz 11:49 - 30 Tetor, 2019

Modelja me të pasmet më seksi në botë/ Fotot më tunduese dhe bombastike të Sommer Ray

Modelja 21-vjeçare, Sommer Ray njihet për fotot e saj provokuese ku ekspozon format seksi dhe tepër të nxehta. Ajo po i ngjit me shpejtësi shkallët e...

Showbizz 11:05 - 30 Tetor, 2019

FOTO-“Mos na bëj me turp”/ Bebe Rexha tregon të pasmet seksi, grimieri i saj nuk përmbahet dhe i komenton shqip

Ai u bë i njohur si grimieri i yllit të reality show “Keeping up with the Kardashians” Kim Kardashian. Mario jo vetëm që flet shqip, por...

Showbizz 10:36 - 27 Tetor, 2019

Femra me të pasmet më seksi në botë/ 20 fotot më “bombë” të Suzy Cortez

Eventi që mbahet cdo vit në Meksikë, “Miss Bum Bum” do të mbahet mend gjithmonë për vajzat seksi që pushtojnë skenën me të pasmet e tyre...

Kryesore Show Biz 15:10 - 28 Qershor, 2019

“Të votosh apo mos të votosh”/ Moderatorja shqiptare në “dilemë” duke ekspozuar të pasmet

Teksa na ndajnë vetëm dy ditë nga zgjedhjet në Shqipëri, moderatorja shqiptare Aulona Musta në një foto të publikuar në Instagram duke treguar se situata politike...

Kryesore Show Biz 12:40 - 6 Qershor, 2019

“Kam pasur vështirësi prej të pasmeve”/ Konsiderohet femra më e bukur, Jennifer Lopez flet për fillimin e karrierës së saj

Ajo konsiderohet si femra më seksi dhe më e pasur në botë ku gjithmonë në sy kanë rënë të pasmet e saj bombastike.Por edhe pse ajo...

Kryesore Show Biz 12:53 - 27 Maj, 2019

“I dua të pasmet e mia të mëdha”/Bebe Rexha ka një mesazh të veçantë për fansat e saj

Shumë herë është përfolur për pamjen e këngëtares shqiptare Bebe Rexha nga mediat rozë të cilën e konsiderojnë të shëndoshë. Por në një intervistë nga Tmz...

Kryesore Show Biz 14:25 - 29 Prill, 2019

Foto/Modelja ruse nuk ndalet, pozon duke ekspozuar të pasmet bombastike

Modelja ruse  ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një fotografi në të cilën ka provokuar keq ndjekësit. Anastasiya Kvitko pozon e veshur me bikini,...

Kryesore Show Biz 15:10 - 26 Prill, 2019

Akuzohej se kishte bërë operacion të pasmet/Modelja e famshme “çertifikohet” tek kirirgu

Modelja e njohur në Instagram për fotot seksi, e quajtur Daisy Keech, merrte vazhdimisht akuza se kishte bërë operacion të pasmet dhe për t’u mbushur mendjen...

Kryesore Show Biz 13:25 - 12 Prill, 2019

Kim Kardashian i vjen në majë të hundës:”Mos më shihni më nga të pasmet”

Kim Kardashian u bë e famshme prej videos erotike disa vite më parë por në pah kanë dalë gjithmonë vithet e saj super të medha. Të pasmet ...

Kryesore Show Biz 10:40 - 23 Mars, 2019

Kompleksi zero! Këngëtarja e njohur tregon të pasmet me celulit dhe nuk i bëhet aspak vonë

Ajo është duke shijuar romancën me të dashurin Channing Tatum, me të cilin është në një lidhje prej tetorit të vitit të kaluar. Jessie J vendosi...

Kryesore Show Biz 11:25 - 12 Mars, 2019

Shenja në të pasme frikëson fansat: Modelja e famshme detyrohet të tregojë të vërtetën

Modelja e njohur Candice Swanepoel ka kënaqur fansat e saj me disa foto të nxehta ku shfaqet me bikini. 30-vjeçarja tregoi trupin e saj fantastik në...

demi rose me bikini
Kryesore Show Biz 13:53 - 15 Janar, 2019

Ekspozon komplet të pasmet para aparatit fotografik, Demi Rose nuk lë vend për imagjinatë

Modelja Demi Rose njihet për format e saj bombastike. Së fundmi Rose ndodhet në Meksikë dhe ka nisur punën për të realizuar një set të ri fotografik. Disa prej fotove,...

Kryesore Show Biz 12:25 - 7 Janar, 2019

Publikoi foton me të pasmet bombastike, showgirl-i shqiptar i bën diss Bebe Rexhës

Ditën e shtunë, Bebe Rexha, me një foto fantastike të të pasmeve lajmëroi se ndodhej diku në plazh duke pushuar. Këngëtarja shqiptare kishte pozuar me kurriz,...

Kryesore Show Biz 23:45 - 30 Nentor, 2018

Ups! Rita Orës i dolën të pasmet sheshit në tapetin e kuq, por ajo s’kishte asnjë faj

Nuk është diçka e re që këngëtarja Rita Ora të tregojë asetet e saj përmes (zh)veshjes. Por të enjten ajo zbuloi aksidentalisht më shumë sesa duhej...

Kryesore Show Biz 12:17 - 30 Nentor, 2018

Video/ Ish-kandidatja për deputete ngre fustanin dhe tregon të pasmet live

Shkrimtarja dhe ish-kandidatja për deputete e Forza Italias, Alessandra Cantini ka shkokuar gjithë publikun dhe teleshikuesit e Rete 4 me veprimin e saj. Në një moment...