Connect with Us

All posts tagged "perballim"

Kryesore Show Biz 13:53 - 17 Gusht, 2019

“Ka njerëz që nuk përballojnë ushqimin”/ Bleu këpucë 6000 dollarë, fansat “masakrojnë” këngëtaren

Prej disa kohësh, këngëtarja e njohur ndërkombëtare Britney Spears, nuk ka qënë tepër aktive në skenë por në rrjetet sociale poston foto dhe video të përditshmërisë...

Fëmija 23:53 - 25 Dhjetor, 2018

Ja se si ta përballosh agresivitetin tek fëmija

E para gjë që bëjmë kur shohim se fëmija ynë është duke u sjellë në mënyrë agresive është të ankohemi duke i thënë se po sillet...

Life Style 10:00 - 10 Prill, 2015

Ja si ta përballoni ndarjen

Një ndarje është e vështirë për këdo. I dashuri të mungon, ke tmerrësisht nevojë për të. Të bëhet obsesion, ke një ndjenjë dështimi, qan, ndjehesh e...