Connect with Us

All posts tagged "perfekte"

Showbizz 11:33 - 1 Nentor, 2019

Modelja me fytyrën më perfekte në botë/ Ja fotot më të “nxehta” të Bella Hadid

Modelja seksi Bella Hadid, njihet si një ndër modelet më të famshme në botë, e cila është tepër aktive në rrjetet sociale dhe ka miliona ndjekës...

Showbizz 12:53 - 23 Tetor, 2019

FOTO- Si arrijnë t’i ruajnë format perfekte në këtë moshë?/ Jennifer dhe Reese tregojnë sekretin

Edhe pse aktorët më të famshme të Hollywood-it, nuk kanë kryer asnjë ndërhyrje në fytyrë apo trup, Jennifer Aniston dhe Reese Witherspoon vazhdojnë të duken si...

Showbizz 10:40 - 16 Tetor, 2019

FOTO-Fytyra më perfekte/ Modelja seksi shpallet femra më e bukur në botë

U mendua se këtë vit emrat e njohur të ekranit si Gigi Hadid, Beyonce, Amber Heard, Cara Delevigne apo Katy Perry, do të merrnin kurorën si...

Showbizz 14:10 - 27 Shtator, 2019

“Kur jeta është përfekte”/ Nga Barcelona, këngëtarja shqiptare i “tërbon” të gjithë me format seksi

Ajo i ka munguar prej një kohe të gjatë skenës shqiptare, por Beatrix Ramosaj nuk di të ndalet me postimet e saj seksi në rrjetet sociale....

Kuriozitete 15:40 - 17 Korrik, 2019

Si të bëni foton perfekte në Instagram? Ja disa këshilla për ju

Vera nuk mund të “shtyhet” pa disa foto ku tregojmë vendet ku po relaksohemi ose trupin e nxirë në temperaturat e nxehta. Por si mund të...

foto perfekte marifete
Life Style 22:20 - 26 Mars, 2019

Tre marifetet që do t’ju ndihmojnë të shkrepni foton perfekte

Gjej këndin e duhur Bëj disa prova për të kuptuar se cila është ana jote më e mirë për të shkrepur foto. Të gjithë ne kemi...

Partnerin zgjidheni nga gjatesia
Kuriozitete 23:50 - 23 Shkurt, 2019

I ka puthur kupidi/ Këto janë çiftet më perfekte të zodiakut

Dashi dhe Ujori Dy shenja që do ta kuptojnë menjëherë se ka diçka mes tyre janë Dashi dhe Akrepi. Janë të dyja shenja besimpolta por gjithashtu...

lidhje perfekte keshilla
Kuriozitete 23:20 - 21 Shkurt, 2019

Dhjetë këshilla për të pasur një lidhje perfekte

Shpesh lidhjet janë thika me dy presa, në momentin kur nuk di të reagosh në situata të caktuara ato mund të shëndrrohen në makthe mbytëse. Më...

shenjat e horoskopit qe jane prinder perfekte
Kuriozitete 22:20 - 14 Shkurt, 2019

Këto shenja zodiaku  bëjnë çiftet e prindërve perfektë

Akrepi dhe Peshorja Akrepi është një shenjë e fortë, me opinione kontraverse, ndërsa Peshorja synon që të arrijë stabilitetin duke evituar me çdo kusht problemet. Kur...

Life Style 17:00 - 30 Janar, 2019

Po, mundeni të keni kaçurrela perfekte, mjafton të provoni këto 2 maska për flokët!

Flokët kaçurrelë janë gjithmonë në modë, për më tepër kur i keni natyral. Nuk është e nevojshme të arrini kaçurrelat perfekte, por duhet të kujdeseni gjithmonë...

Kryesore Show Biz 22:53 - 31 Dhjetor, 2018

Si të bëni foton perfekte të festave: Të famshmet shqiptare na tregojnë sekretet

Festat po afrojnë më shpejt nga sa mendonim dhe tani është koha e duhur për të bërë atë foton perfekte që do të jetë dhe kartolina...

Life Style 12:31 - 6 Dhjetor, 2018

Çiftet e zodiakut, të cilët kanë lidhje për t’u pasur zili

Dihet që jo të gjitha çiftet janë perfekte, por secili ka një ide të personit ideal, me të cilin mund ta krijojë një çift të tillë....

Life Style 13:40 - 13 Nentor, 2018

2 çiftet më perfekte të horoskopit, shkojnë shumë me njëri-tjetrin

Horoskopi ka ndikimin e tij në lidhje me krijimin e çifteve perfekte. Në këtë artikull, kemi renditur çiftet ideale, sipas shenjës së horoskopit. Virgjëresha – Bricjapi...

Fashion 21:15 - 21 Tetor, 2018

Këto janë 6 veshjet perfekte të vjeshtës që nuk duhet t’i mungojnë asnjë vajze këtë sezon

Kjo vjeshtë është mjaft e paparashikueshme nga vera e sapokaluar. Stili i sugjeruar i trendeve të modës për këtë sezon ka të bëjë me fustane me...

Life Style 23:45 - 9 Shtator, 2018

Artistja e njohur mahnit me trupin/ Tregon sekretin

Cher është plot 72-vjeç, por nëse shihni trupin e saj do të betoheshit se e ka gjetur sekretin e pavdekshmërisë.  Për të mos folur pastaj për...