Connect with Us

All posts tagged "perplasje"

Showbizz 14:01 - 15 Prill, 2020

“Ka probleme psikologjike”/ Demet Ozdemir përplaset me aktorin me origjinë shqiptare

Aktorja turke Demet Ozdemir dhe aktori me origjinë shqiptare Can Yaman duket se nuk kanë marrëdhënie aspak të mira me njëri-tjetrin. Pas përfundimit të serialt që...

Showbizz 17:52 - 13 Dhjetor, 2019

Aktorja e njohur përplaset me ndjekësin: “Plakë që kërkon vëmendje”

Aktorja e njohur Kate Beckinsale është një nga personazhet që është komentuar shumë në rrjetet sociale për fizikun e saj. Edhe pse 46 vjeç, aktorja britanike...

Showbizz 13:40 - 6 Dhjetor, 2019

FOTO-“Po bëja s*ks me kapitenin kur jahti u përplas”/ Anëtarja e ekuipazhit e pranon publikisht

Anëtarja e ekuipazhit Cheya Handley, 26 vjeç më në fund ka treguar të vërtetën rreth përplasjes së jahtit luksoz me varkën. Ajo ka pranuar publikisht se...

Showbizz 14:13 - 30 Tetor, 2019

Përplasje me Ben Blushin?/ Moderatori shqiptar zbulon arsyet e largimit nga Top Channel

Ditën e sotme lajmi i largimit të moderatorit shqiptar Florian Agalliu nga Top Channel bëri bujë në mediat rozë. Pas dy sezonesh të suksesshme në emisionin...

Kryesore Show Biz 13:39 - 15 Gusht, 2019

Po kalonte në vijat e bardha/ Stresi përplas këmbësoren me makinë

Reperi Stresi nuk po u ndalet problemeve me drejtësinë. Vetëm pas një muaji pasi doli nga burgu, reperi ka bërë një aksident në Prishtinë. Reporteri.net mëson...

Kryesore Show Biz 19:55 - 14 Korrik, 2019

Përplaset me një kamion/ Ndërron jetë ylli i famshëm i televizionit

Ditën e sotme ylli televiziv Emily Hartridge ka gjetur vdekjen e menjëhershme pas një aksidenti me një kamion. Prezantuesja e njohur e Youtube vdiq në moshën...

Kryesore Show Biz 12:55 - 8 Maj, 2019

“E kënaqe popullin”/ Moderatorja e “Top Channel” përplaset keqazi me Olti Currin

Fjoralba Ponari është një nga moderatoret më të reja të ekranit. Moderatoren e shohim shpesh të postojë foto dhe video nga përditshmëria e saj. Por një...

Kryesore Show Biz 15:25 - 30 Janar, 2019

I mbijetoi përplasjes së avionit ku vdiqën 107 persona, kjo është 28-vjeçarja që preku zemrat e të gjithëve

Kechi Okwuchi është një 28-vjeçare, e cila mbijetoi pasi avioni me të cilin po udhëtonte u përplas, kur ajo ishte 16-vjeçe. Si pasojë e përplasjes së avionit,...

Kryesore Show Biz 09:50 - 2 Nentor, 2018

Tjetër përplasje në televizion, 2 moderatorët shqiptarë nuk flasin me njëri-tjetrin?

Nevina Shtylla dhe Eni Shehu duket se i kanë prishur marrëdhëniet mes tyre. “Prive.al”raporton se dy moderatorët, të cilët bashkë kanë qenë për një sezon të...

Showbizz 10:43 - 21 Prill, 2017

Armela ankohet te Kei/Damianon ma ngecën

Kei ka vënë re se mes Damianos dhe Armelës gjerat nuk janë edhe aq mirë dhe e ngacmon këtë të fundit për të vënë re reagimin...

Showbizz 02:16 - 4 Prill, 2017

Reagimi i Kim ku përplaset me një të panjohur

Kim Kardashian është tmerruar pas një incidenti në një restorant në Los Angeles. Ylli televiziv është përplasur me një të panjohur në hyrje të një restoranti...

Kryesore Show Biz 16:30 - 3 Prill, 2017

Kim Kardashian “përplaset” me një të panjohur

Kim Kardashian është tmerruar pas një incidenti në një restorant në Los Angeles. Ylli televiziv është përplasur me një të panjohur në hyrje të një restoranti...

Kuriozitete 21:35 - 6 Janar, 2017

Ja si është të përplasesh me veturë në një shpejtësi prej 190 km/h (Video)

E vërteta është se, aksidentet me veturë janë të tmerrshme, qoftë vetëm duke i shikuar apo edhe duke i përjetuar. Veturat e reja janë më të...

Kuriozitete 08:23 - 26 Tetor, 2015

Video/ Ja çfarë ndodh nëse Hëna godet Token

Sigurisht që nuk do të ishte diçka e mirë për planetin tonë. Edhe pse mundësitë janë të pakta, disa shkencëtarë kanë krijuar një simulim gjatë përplasjes...

Kuriozitete 09:15 - 5 Qershor, 2015

Rikthehet Titanic, madje do të përplaset dhe me një ajsberg

Një kompani kineze po përpiqet të rikrijojë në detajet më të vogla tragjedinë e ndodhur në 1912 në Titanikun, anijen më të madhe që u mbyt...