Connect with Us

All posts tagged "perqafim"

Life Style 22:05 - 8 Nentor, 2019

Përfitime psikologjike dhe fizike/ Nga ky moment do të përqafoheni më shumë

Një terapiste amerikane Virginia Satir është shprehur se njeriu ka nevojë për 4 përqfime në ditë për të mbijetuar, 8 përqafime për mirëmbajtjen dhe 12 përqafime...

Kryesore Show Biz 11:10 - 29 Mars, 2019

“Pse përqafon dikë tjetër në vend të babit?”/Aktorja shqiptare vihet në siklet nga vajza e saj

Seriali i njohur shqiptar që po korr sukses së fundi është “Familja Kuqezi” me pjesmarrjen e aktorëve më të njohur shqiptare. Në rolin kryesor si nëna...

Femra 16:02 - 3 Janar, 2019

Ja pse disa njerëz, i urrejnë përqafimet

Për njerëzit që nuk i pëlqejnë përqafimet, shumë situata mund të shndërrohen brenda sekondit në të sikletshme dhe çuditshme. Ju jepni dorën dhe mbani distancë, tjetri...

Life Style 16:40 - 11 Dhjetor, 2018

Përqafim arushi apo në formë A- je? Zbuloni më shumë rreth lidhjes suaj

Shpesh përgjigjen mund ta gjejmë te gjërat e vogla, te një puthje apo përqafim. Zbuloni te ky artikull diçka më shumë rreth marrëdhënies suaj në çift...

Kuriozitete 00:45 - 26 Shtator, 2017

Video/ E sapolindura përqafon të ëmën pak sekonda pas lindjes

Momenti emocional mes vajzës së porsalindur dhe mamasë i shokoi të gjithëve. Fatmirësisht momenti emocionues u kap në video, duke i lejuar të gjithë të shikojnë...

Kuriozitete 19:23 - 5 Mars, 2016

Koreanët dizenjojnë kolltukun që ju dhuron përqafime

Nga koha në kohë, ne të gjithë kemi nevojë për dikë që të na japë një përqafim dhe të na thotë: ”Çdo gjë do të jetë...

Showbizz 13:00 - 1 Prill, 2015

Delevingne përqafon Jenner

Shumë fundjava të kaluara pranë njëra tjetrës në pasarela ka bërë që miqësia e tyre të rritet .kë saj rradhe bukuroshja britanike Cara Delevingne u fotografua...

Life Style 14:00 - 22 Janar, 2015

Lemza, e cila zgjat më pak se një kohë, është afatshkurtër e nuk kërkon shërim, por lemza afatgjatë mund të shkaktohet nga infektimi ose madje edhe...