Connect with Us

All posts tagged "personalitet"

Kuriozitete 18:15 - 5 Janar, 2020

Mënyra se si ju i kryqëzoni gishtat tregon shumë për personalitetin tuaj

Ekspertët e gjuhës së trupit besojnë se mënyra se si ju kryqëzoni gishtat e të dyja duart tuaja thotë shumë për personin që jeni. Ky përfundim...

Kuriozitete 13:00 - 29 Dhjetor, 2019

7 shenjat që tregojnë se keni një personalitet që ndikohet nga të tjerët

Ndonjëherë mënyra si sillemi ose gjërat që themi mund t’i largojë njerëzit larg. Mund të jenë disa nga tiparet tuaja për të cilat nuk jeni krenar...

Showbizz 18:51 - 23 Dhjetor, 2019

Mënyra se si e keni zbukuruar pemën e Krishtlindjeve tregon shumë për personalitetin tuaj/ Zbulojeni tani

Është vërtetuar se dekorimi i pemës para festave i bën njerëzit më të lumtur. Por problem më i madh është se sit a dekoroni pasi zgjedhja...

Life Style 20:47 - 12 Nentor, 2019

Të mirat dhe të këqijat e personalitetit të Virgjëreshës/ Gjithçka që duhet të dini për këtë shenjë të Zodiakut

E gjashta e shenjës së zodiakut dhe një shenjë e Tokës, Virgjëresha është krijesa komplekse e natyrës që dëshiron të duhet dhe të dashurohet. Lindur në...

Life Style 20:28 - 10 Nentor, 2019

Pjesa e parë e trupit që lani kur bëni dush, tregon shumë për personalitetin tuaj

Fytyra Nëse jeni lloji i personit që vazhdon të lani menjëherë fytyrën kur bëni banjë, atëherë kjo është pjesa që thotë më shumë për personalitetin tuaj....

Kuriozitete 12:25 - 20 Tetor, 2019

Fantastikë në shtrat dhe me fantazi/Zbuloni personalitetin tuaj seksual sipas shenjës së horoskopit

Dashi Dashi është shenja klasike e zjarrit që kënaqet në takimet seksuale. Zona e tyre erogjene është pas syve të tyre të errët dhe në tru,...

Blog 10:18 - 27 Gusht, 2019

Ja çfarë zbulon mbi personalitetin tuaj psikologjia e mediave sociale

A i përdorni mediat sociale? Nëse po, çfarë lloj gjërash postoni? Fotografitë e darkës tuaj, deklarata politike, selfi, përditësimet e marrëdhënieve? Shumica prej nesh i përdorin...

Kuriozitete 15:53 - 22 Prill, 2019

Më thuaj si ulesh të tregoj personalitetin tënd

A- Tregon një femër që i pëlqen të ledhatohet, nuk ka qejf të mbajë përgjegjësi dhe nga meshkujt pretendon ta trajtojnë si fëmijë. B- Tregon një...

Kuriozitete 14:25 - 20 Prill, 2019

Në cilën stinë keni lindur? Zbuloni çfarë do të thotë për personalitetin tënd

Dimër Të lindurit në dimër kanë një nivel të lartë skizofrenie, çrregullimi bipolar, depresioni sezonal ose depresion të thjeshtë, gjë që tregon se sa e vështirë...

Kuriozitete 21:00 - 14 Prill, 2019

Më thuaj në çfarë date ke lindur, të të tregoj çfarë do të thotë për personalitetin tënd!

3, 9, 12, 15, 21, 29, 30: Tejet krijues! Nëse keni lindur në një prej këtyre datave, atëherë keni prirjen të jeni ndër njerëzit më krijues...

dore gishta
Kuriozitete 13:53 - 7 Prill, 2019

Çfarë tregon forma e gishtave për personalitetin tuaj?

Forma A Kur nuk je i/e lumtur qëndron në vetmi pasi mendon se sa më shumë të qëndrosh vetëm, aq më shpejt do e marrësh veten....

Life Style 13:05 - 26 Mars, 2019

Jeni ‘fans’ i kafes? Zbulo personalitetin tënd sipas shijes

1. Kafe pa kafeinë, qumësht soje dhe pije të tjera specifike. Grupi më i përgjegjshëm! Po flasim për ata, perfeksionistët dhe të fiksuarit pas kontrrollit. S’do...

Life Style 17:00 - 18 Mars, 2019

Zgjidh një buzëkuq dhe zbulo diçka interesante mbi personalitetin tënd

1. BUZËKUQI I ZI- Të kesh prestigj është shumë e rëndësishme për ty. Je e pavarur, preferon të kesh kontrollin e gjithçkaje dhe ke edhe një...

grup gjaku ngrenie
Life Style 15:40 - 18 Mars, 2019

Zbuloni personalitetin tuaj përmes grupit të gjakut

Grupi A Ju jeni personi i cili kujdeset që gjithçka të jetë e patëmetë. Kur merreni me diçka, përpiqeni ta bëni atë pavarësisht se çfarë ndodh....

Life Style 20:45 - 10 Mars, 2019

Zgjidh një buzëkuq dhe zbulo diçka mbi personalitetin tënd

Ja çfarë thotë zgjedhja jote për personalitetin tënd: 1. BUZËKUQI I ZI- Të kesh prestigj është shumë e rëndësishme për ty. Je e pavarur, preferon të...