Connect with Us

All posts tagged "Photoshop"

Life Style 15:41 - 9 Shkurt, 2020

Kirurgjia plastike e frymëzuar nga filtrat dhe programet e redaktimit të fotografive

Me kalimin e viteve, një numër publikimesh kanë mbuluar tendencën e diskutueshme të operacioneve plastike të frymëzuara nga filtra fotografish në mediat sociale, me tituj që...

Showbizz 11:15 - 18 Dhjetor, 2019

Fansat e kritikuan për photoshop për kartolinën e Krishtlindjes/ Kim Kardashian tregon të vërtetën

Biznesmenia Kim Kardashian u akuzua nga ndjekësit e saj të shumtë në Instagram se kishte përodrur fotoshop në kartolinën e realizuar për Krishtlindje. Kim ka pranuar...

Showbizz 12:17 - 17 Dhjetor, 2019

Kylie Jenner “hedh poshtë” akuzat për photoshop/ Publikon fotot ku shfaqet vetëm me të brendshme

Miliarderja më e famshme në botë Kylie Jenner ka vërtetuar dhe një herë që është një nga vajzat më seksi të showbizit. 22 vjeçarja është shfaqur...

Showbizz 14:10 - 23 Tetor, 2019

FOTO-“Rroftë photoshopi”/ Me një bel tepër të hollë, Adelina Tahiri çudit komentuesit

Pak ditë më parë, këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri publikoi këngën e saj më të re “Hile Hile” ku ajo shfaqet shumë “hot”. Së fundmi ajo ka...

Kryesore Show Biz 17:49 - 20 Shtator, 2019

Marina Vjollca përdor photoshop?/ Ja fotoja që e nxorri “zbuluar”

Padyshim që Marina Vjollca është një nga vajzat më të bukura, seksi dhe të komentuara të ekranit. Pas një pause shumë të gjatë në televizion, rikthimi...

Kryesore Show Biz 14:40 - 23 Gusht, 2019

“Po e tepron, ke 6 gishtërinj”/ Kim Kardashian akuzohet përsëri për photoshop, çfarë ka ndodhur këtë herë

Ylli i reality show “Keeping up with the Kardashians”, Kim Kardashian ka promovuar parfumin e saj  në bashkëpunim me Kylie-n por ajo që i tërhoqi vëmendjen...

Kryesore Show Biz 16:10 - 14 Gusht, 2019

Nuk ka nevojë për filtra/ Kylie Jenner njësoj dhe pa photoshop

Miliarderja Kylie Jenner ka publikuar në rrjetin e saj social Instagram disa foto ku shfaqet me vajzën e saj të vogël Stormi. Të veshura të dyja...

Kryesore Show Biz 16:23 - 13 Gusht, 2019

Kim Kardashian “dështon” me photoshop-in/ Fansat e “masakrojnë” në komente

Biznesmenia Kim Kardashian ka publikuar linjën më të re të kozmetikës. Në rrjetin social Instagram, për të promovuar linjën e produkteve ka publikuar një foto ku...

Showbizz 19:08 - 11 Gusht, 2019

“Të gjitha në kërkim të perfeksionit”/ Modelja jep mesazhin e rëndësishëm

Modelja Rike Roçi është një nga më të komentuarat në rrjetet sociale përsa i përket formave fizike. Si të gjitha personazhet e tjerë të shoëbizit që...

Kuriozitete 21:25 - 6 Gusht, 2019

Photoshop apo e vërtetë?/ 10 fotot që do t’ju lënë pa fjalë

Bota është e mbushur me mrekulli natyrore që ndonjëherë duken sikur nuk janë të vërteta. Më poshtë do të zbuloni 10 foto mahnitëse të cilat nuk...

Kryesore Show Biz 12:40 - 23 Korrik, 2019

“Photoshop i gjallë”/ Pasi e akuzuan, Xhensila i “mbyll” gojën të gjithëve me këtë video

Prej dy ditësh këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka qënë në qëndër të vëmendjes me një foto të saj ku shfaqej mjaft tërheqëse e veshur sportive dhe në pah...

Kryesore Show Biz 11:40 - 19 Korrik, 2019

“Hiq dorë nga photoshop-i”/ Këmba e “çuditshme” e Kylie Jenner i habit të gjithë

Pas suksesit që pati me linjën e re të kozmetikës, e cila mban emrin “Kylie Skin”, Kylie Jenner ka nisur udhëtimin e verës me vajzat e...

Kryesore Show Biz 17:17 - 2 Korrik, 2019

Këngëtarja e famshme përdor photoshop në foto/ Rrjeti “shpërthen” me komentet negative

Pas daljes nga qendra e rehabilitimit, Britney Spears ka postuar në Instagram një foto që ka ngjallur shumë komente tek fansat e saj. Këngëtarja është bërë...

Kuriozitete 13:25 - 28 Maj, 2019

Foto/ 7 imazhet pa Photoshop që “tronditën” botën

Fotot e realizuara nga “BrightSide” na kanë treguar se bota është e “vecantë” edhe pa photoshop. Në të vërtetë këto foto janë reale dhe i kanë...

Kryesore Show Biz 11:25 - 18 Maj, 2019

“Ja si duket një grua pa Photoshop”/Bebe Rexha tregon trupin e saj pa asnjë modifikim

Këngëtarja shqiptare me famë botërore,Bebe Rexha , në shenjë revolte ndaj shndërrimit që duhet t’u bëjnë shumë vajza të reja fotove në Instagram publikoi një foto të...