Connect with Us

All posts tagged "PIANO"

Kryesore Show Biz 23:00 - 16 Maj, 2019

“A e gjeni dot këngën që luhet në piano?”/ Modelja australiane “çmend” rrjetin

Jem Wolfie njihet për postimet provokative që hedh në rrjetet sociale. Modelja ka provokuar fansat e saj në Instagram duke hedhur një video ku shfaqet krejtësisht...

6 vjecari qe tronditi rrjetin
Fëmija 20:20 - 19 Mars, 2019

Gjashtë vjeçari i verbër trondit rrjetin/Luan në piano këngën legjendare pa marrë asnjë ditë mësime

Tashmë i njohur edhe si “Mozarti i vogël, ai është duke habitur rrjetet sociale falë aftësisë së tij të jashtëzakonshme për të luajtur në piano Bohemian...

Kuriozitete 13:16 - 14 Shtator, 2017

Betohet të luajë në piano derisa ish-e dashura t’i japë një shanc të dytë

Një muzikant zemërthyer është betuar të luajë në piano pa ndalur në një qendër të qytetit Bristol,Angli derisa dashuria e jetës së tij të kthehej tek...

Kuriozitete 21:20 - 6 Korrik, 2015

Një i pastrehë që të befason në piano

Një i pastrehë në Florida i befasoi të gjithë me aftësinë për të luajtur në piano. Donald Gould, 51 vjeç, u ul në një piano publike...

Kuriozitete 18:15 - 24 Maj, 2015

Një i pastrehë i bën njerëzit të qajnë duke luajtur ne piano

Ky është momenti kur një i pastrehë i bën pasagjerët në një stacion hekurudhor në Britani të lotojnë, pasi nis të luajë në piano. Më vonë personi...

Kultura 07:45 - 18 Mars, 2015

Blihet pianoja për Artet me donacionet e dhjetëra shqiptarëve

Mirënjohje përmes tingujsh, përmes muzikës së interpretuar nga pianistët shqiptarë të të gjithë gjeneratave! Mirënjohje për këdo që ishte në këtë sallë dhe për këdo që...