Connect with Us

All posts tagged "pishine"

Kuriozitete 12:25 - 28 Shtator, 2019

Pishinë, kinema dhe muze/ Zbuloni aeroportet më të mëdhenj dhe të bukur në botë

Aeroportet kanë filluar të kthehen edhe në destinacione turizmi për njerëzit që i vizitojnë me mundësitë e argëtimit që ato ofrojnë. Në galerinë e sipërme do...

Kryesore Show Biz 11:40 - 18 Gusht, 2019

Pishinë dhe një oborr gjigant/ Rezarta Shkurta tregon shtëpinë e saj luksoze

Pas daljes nga burgu të bashkëshortit të saj, Rezarta Shkurta është tepër aktive në llogarinë e saj në Instagram ku veç fotove të punës së saj,...

Kryesore Show Biz 12:25 - 15 Qershor, 2019

Nga kopështi tek pishina luksoze/ Morena Taraku zbulon pamjet e shtëpisë së re

Modelja seksi Morena Taraku nuk ka qënë shumë aktive javët e fundit dhe duket se arsyeja u zbulua. Së fundmi me anë të një buqete me...

Kuriozitete 13:25 - 6 Qershor, 2019

Pishinë 360 gradë/ Njihuni me risinë më të “çmendur” që po krijohet në Londër

Risitë në teknologji sa vijnë e po bëhen më të “çmendura” dhe më praktike për njerëzit. Shpikja më e fundit sipas “Daily Mail” është një pishinë...

Kryesore Show Biz 11:53 - 5 Qershor, 2019

Nga pishina tek makina e shtrenjtë/ Morena Taraku publikon foto të vilës luksoze në Turqi

Këngëtarja shqiptare Morena Taraku prej disa kohësh jeton në Turqi dhe së fundmi na ka njohur me pamje të vilës së saj superluksoze. Bukuroshja ka publikuar...

Kuriozitete 10:40 - 20 Maj, 2019

Një pishinë në çatinë e ‘Notre Dame’? Zbulohet projekti i çuditshëm i arkitektëve

Në muajin prill , djegia e katedrales së famshme “Notre Dame de Paris”, u bë lajm viral në të gjitha mediat e botës dhe shumë njerëz...

Kryesore Show Biz 13:25 - 15 Maj, 2019

Foto/29 vjeçarja i lë të gjithë pa fjalë, provokon buzë pishinës

29 vjeçarja Hannah Elizabeth ka ‘nxehur’ sërish rrjetin me setin e ri fotografik me bikini. Modelja seksi tregoi figurën e saj sensacionale ndërsa ekspozonte trupin e...

Kryesore Show Biz 11:10 - 26 Prill, 2019

Pishinë,kopësht dhe kuzhinë gjigante/Renato Mekolli zbulon ambjentin luksoz të Hell’s Kitchen 2

Emisioni Hell’s Kitchen i cili u transmetua për herë në ekranin e “Top Channel”,pati shumë sukses dhe reagime nga njerëz në të gjithë Shqipërinë, si për...

Kuriozitete 12:40 - 9 Mars, 2019

A jeni gati? Në këtë qytet do të hapet pishina më e thellë në botë

A jeni guximtarë apo frikacakë? Nëse guxoni atëherë ëndrra juaj u plotësua. DeepSpot, në qytetin qendror polak të Mszczonów, i cili është rreth 40 kilometra nga...

Kryesore Show Biz 21:30 - 2 Shkurt, 2019

(Foto)Në pishinë me Jem Wolfie

Modelja australiane Jem Wolfie ka treguar të pasmet në foton e saj më të re të postuar në Instagram. 26-vjeçarja, e cila ka 2,5 milionë ndjekës...

Kuriozitete 22:30 - 1 Prill, 2018

Video/ Aligatori 3 metra hyn në pishinën e një familje

Një aligator në pishinën e një shtëpie. Policia e Floridës ka postuar foto dhe video të një aligatori 3.3 metra, i cili kishte hyrë në pishinën...

Kuriozitete 01:00 - 20 Nentor, 2017

Njerëzit po shkojnë në këtë resort vetëm për të postuar foto në Instagram

Duket se resorti Laucala në Fiji është bërë vendi i preferuar për të gjithë në Instagram. Një pishinë mjaft e bukur dhe me pamje mahnitëse është...

Kuriozitete 16:00 - 7 Korrik, 2016

Kjo është pishina e vdekjes

Në Youtube qarkullon një video tronditëse që tregon momentin kur tre notarë kanë gjetur veten në vështirësi në atë që quhet “pishina e vdekjes”. Kjo gropë...

Showbizz 11:40 - 4 Janar, 2016

Në pishinë me sexy Rita Oren (Foto)

25 vjeçarja, ekspozoi linjat e saj të përkryera në bikini me lule në formë trekëndëshi, teksa shfrytëzonte kohën e lirë pas X Factor. Ajo po ashtu,...

Showbizz 17:08 - 23 Shtator, 2015

Kylie Jenner vjen me foto hot në pishinë

Kim Kardashian mund të xhelozojë sa të dojë, por motra e saj e vogël nuk ka për të hequr dorë nga ekspozimi i aseteve të sa...