Connect with Us

All posts tagged "plane"

Showbizz 11:11 - 26 Prill, 2020

I dha fund lidhjes 14 vjeçare me Nora Istrefin/ Robert Berisha tregon planet për një martesë të dytë

Këngëtari Robert Berisha dhe Nora Istrefi i dhanë fund martesës së tyre verën e kaluar duke i habitur të gjithë ndjekësit dhe fansat e tyre. Këngëtari...

Showbizz 10:40 - 22 Mars, 2020

Armina Mevlani zbulon planet e së ardhmes: Do të doja të ndaloja burrat e mëdhenj që abuzojnë me vajzat nën 18 vjeç

Armina Mevlani është një nga blogeret më të njohura dhe të ndjekura shqiptare. Duke qenë se ka shumë ndjekës në rrjetet sociale, Armina është shumë aktive...

Showbizz 17:28 - 9 Mars, 2020

Kur do të bëhen prindër?/ Afërdita Dreshaj zbulon planet për zgjerimin e familjes

Këngëtarja Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj, Jakub Kindl janë një nga çiftet më të komentuara të shoëbizit. Ata janë shumë aktivë në rrjetet sociale dhe...

Showbizz 12:22 - 12 Janar, 2020

Luana Vjollca i bën pyetjen ngacmuese/ Getoar Selimi zbulon se kur do të bëhet baba

Reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca janë një nga çiftet më të komentuara të ekranit. Para pak kohësh qarkulluan lajmet se Marina ishte shtatzënë por...

Showbizz 18:33 - 20 Dhjetor, 2019

Ledri Vula tregon planet për martesë: “Ka presion të madh…”

Ledri Vula është një nga artistët dhe meshkujt më të pëlqyer shqiptarë. Reperi numëron shumë hite dhe shumë fansa në rrjetet sociale. Së fundi është përfolur...

Showbizz 12:50 - 16 Dhjetor, 2019

Nga emri i fëmijës tek planet për të ardhmen/ Miriam Cani tregon emocionet për shtatzëninë e saj të dytë

Miriam Cani është një nga kënëgtaret më të dashura për publikun shqiptar. Këngëtarja është në pritje të ëmbël për herë të dytë dhe ka treguar më...

Showbizz 18:50 - 3 Dhjetor, 2019

Nga planet për fëmijë tek mashkulli ideal/ Eliona Pitarka zbulon detaje nga jeta e saj private

Aktorja shumë e dashur e humorit eliona Pitarka ka zbuluar më shumë detaje rreth jetës së saj private. Gjatë një interviste me ndjekësit në Instagram në...

Kryesore Show Biz 12:41 - 7 Shtator, 2019

“Po thurim plane kundër Marinës”/ Pas fotos së Ermalit dhe Luanës, reagon Getoari

Mbrëmjen e djeshme, pak minuta pasi moderatori i “Xing me Ermalin”, Ermal Mamaqi njoftoi se ka menduar të bëjë një shkëputje nga televizioni. Përmes një statusi...

Kryesore Show Biz 21:40 - 30 Gusht, 2019

“Nuk mund ta përballoj”/ Kim Kardashian tregon planet për fëmijën e pestë në familjen e saj

Ylli i reality show “Keeping up with the Kardashians”, Kim Kardashian ka treguar se dëshiron një familje të madhe dhe tashmë është nënë e katër fëmijëve....

Kryesore Show Biz 11:40 - 5 Gusht, 2019

“Planet ndryshuan papritur”/ Këngëtarja e njohur martohet në fshehtësi por i ndodh e papritura

Në një dasëm madhështore prej 180 të ftuarish, këngëtarja e njohur botërore Leona Lewis në 27 korrik i dha fund beqarisë me Dennis Jauch. Ata i...

Kryesore Show Biz 19:12 - 1 Qershor, 2019

“Mezi pres të bëhem nuse”/ Enca flet për ‘planet’ për martesë

Këngëtarja Enca Haxhia di të tërheqë gjithnjë vëmendjen e shtypit rozë. Së fundi ajo është bërë tema e portaleve pas replikave që bën me ndjekësit e...

Kryesore Show Biz 11:25 - 17 Mars, 2019

“Jam romantik!”/ Këngëtari shqiptar flet për planet e martesës dhe të familjes

Veten e quan “Casanova” dhe nga femrat cilësohet si një nga këngëtarët shqiptarë më tërheqës. Dren Abazi nuk tregon shumë detaje për jetën e tij personale,...

Kryesore Show Biz 13:10 - 26 Shkurt, 2019

Jonida Maliqi tregon planet për fëmijë të dytë: “E kam pasur ëndërr!”

Jonida Maliqi  ka treguar planet për një fëmijë të dytë. Këngëtarja shqiptare ishte e ftuar  në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan”, ku deklaroi se ka...

kylie femije
Kryesore Show Biz 21:00 - 19 Janar, 2019

2019-ta nis me plane të mëdha, Kylie Jenner së shpejti nënë për herë të dytë!

Rreth 1 vit më parë Kylie Jenner dhe Travis Scott janë bërë prindër të një vajze, Stormit. Por duket se ata janë gati të bëhen sërish...

Kryesore Show Biz 13:40 - 21 Nentor, 2018

Kejvina flet për planet për t’u bërë nënë: Dua 4 fëmijë

Kejvina Kthella është kthyer në vajzën më të komentuar në media e rrjete sociale dhe çdo e re rreth saj përbën kuriozitet për publikun i cili...