Connect with Us

All posts tagged "playboy"

Showbizz 12:50 - 25 Prill, 2020

VIDEO-Modelja e Playboy ngre temperaturat/ Tregon muskujt e veshur me bikini

Modelja e Playboy Lindsay Pelas i ka tërbuar të gjithë ndjekësit e saj teska ka publikuar disa video shumë të nxehta në Instastory. E vehsur vetëm...

Showbizz 13:52 - 21 Prill, 2020

FOTOT-Abuzonte me alkoolin dhe drogën/ Ish modelja e Playboy i jep fund jetës

Ish modelja e Playboy, Ashley Mattingly, është gjetur e pajetë në banesën e saj në Texas. Prej kohësh Ashley po abuzonte me alkoolin dhe drogën dhe...

Showbizz 09:48 - 29 Mars, 2020

Modelja më e nxehtë e Playboy/ Bukuroshja bionde me sy qiellorë do t’iu bëjë për vete me këto foto

Lindsay Pelas është një nga modelet më seksi të Playboy. Bukuroshja bjonde numëron plot 9 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram. Modelja ka forma vërtetë bombastike...

Showbizz 10:01 - 22 Mars, 2020

Shqiptarja e parë e revistës Playboy/ Fotot marramendëse të modeles që çmendi gjermanët

Irisi u zgjodh “Playmate July 2013”, titull që e jep revista për meshkuj “Playboy”. Tashmë ajo është shndërruar në një nga trajnerët personale më të kërkuara...

Showbizz 14:35 - 8 Shkurt, 2020

FOTOT-Kylie Jenner nuk i lë vend imagjinatës/ Pozon krejtësisht e zhveshur

Miliarderja Kylie Jenner ka thyer rrjetin me fotot e fundit. Ajo është bërë paksa nostalgjike dhe ka publikuar dy nga fotot e realizuara për Playboy. Ajo...

Showbizz 11:00 - 17 Nentor, 2019

Modelja e Playboy që po ‘çmend’ rrjetin/ Fotot “përvëluese” dhe seksi të Francia James

Modelja seksi e Playboy, Francia James është një nga modelet më “të nxehta”. Kjo për shkak të formave fizike që ajo ka, të pasme dhe gjoks...

Showbizz 11:59 - 10 Nentor, 2019

Modelja tepër “hot” e Playboy/ Fotot “tërbuese” dhe seksi të Lauryn Elaine

Modelja e famshme e “Playboy”, Lauryn Elaine, cdo herë i ka lënë pa mend fansat e saj në rrjetet sociale me fotot seksi. Lauryn njihet për...

Showbizz 11:23 - 25 Tetor, 2019

Modelja e Playboy që i la të gjithë pa fjalë/ Fotot më të “nxehta” të Ana Cheri

Modelja seksi Ana Cheri, edhe pse e martuar nuk nguron të ekspozojë format e saj përvëluese në Instagram. 33 vjeçarja e famshme, e cila është edhe...

Showbizz 12:09 - 15 Tetor, 2019

FOTO-Ish modelja seksi e Playboy kandidon për Presidente/ Ja premtimet e saj shokuese

Pak kohë më parë, një ish blogere dhe modele seksi e cila shfaqej në shumë reality show, Ksenia Sobchak, kërkoi të zëvendësojë presidentin e Rusisë Vladimir...

Kryesore Show Biz 11:17 - 14 Shtator, 2019

Kylie Jenner pozon për “Playboy”/ Fotot përvëluese të miliarderes që do të “çmendin” meshkujt

Ditën e djeshme miliarderja Kylie Jenner ka publikuar fotot e para që ka realizuar për revistën “Playboy”. Bukuroshja brune shfaqet nudo e mbuluar me një mbulesë...

Kryesore Show Biz 18:24 - 13 Shtator, 2019

Kylie Jenner “shkatërron” rrjetin/ Pozon seksi për “Playboy”

Kylie Jenner nuk ndalet me pozat provokuese dhe seksi në rrjetet sociale. Para disa ditësh, Kylie publikoi një foto së bashku me partnerin e saj Travis...

Kryesore Show Biz 15:25 - 5 Korrik, 2019

Modelja e Playboy nuk i lë vend imagjinatës/ Format “shpërthyese” lënë pa mend tifozët e Milanit

Edhe pse është me origjinë nga Brazili, Fabiana Brito modelja e Playboy është një tifoze e zjarrtë e skuadrës së Milanit. Në setin më të fundit...

Kryesore Show Biz 15:40 - 11 Maj, 2019

“Refuzova Playboy për 70 mijë euro”/Spikerja me dekoltenë e zbuluar rrëfen sekretet e jetës së saj

Enki Bracaj e pohon se koha kur jepte lajme me dekoltenë zbuluar në “Zjarr tv” e rriti audiencën e televizionit ku punonte. Pas dy vitesh mungesë...

Kryesore Show Biz 15:10 - 17 Prill, 2019

Foto/Modelja e Playboy nuk ndalet, ekspozon format bombastike me bikini

Lindsay Pelas ka tërhequr vëmendjen e 8.7 milionë ndjekësve të saj në Instagram me një foto shumë të “nxehtë”. Modelja amerikane e Playboy ka pozuar me...

Kryesore Show Biz 10:25 - 7 Prill, 2019

Foto/Modelja e Playboy nuk ndalet, poston foton e “nxehtë”

Modelja amerikane e Playboy ka pozuar para pasqyrës me një fustan me dekolte shumë të hapur, duke nxjerrë në dukje “asetet” e saj. Lindsay Pelas ka...