Connect with Us

All posts tagged "plazh"

Kuriozitete 12:54 - 27 Prill, 2020

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi...

Kuriozitete 10:57 - 4 Prill, 2020

FOTOT-“Rebelët” që po sfidojnë rregullat e izolimit/ Australianët nuk duan t’ia dinë për Coronavirusin

Pavarësisht masave shtrënguese që ka marrë cdo shtet për të ndaluar sa më shumë përhapjen e Coronavirusit, shumë prej njerëzve nuk i binden rregullave të vendosura...

Showbizz 11:24 - 16 Mars, 2020

FOTOT-Festa të shfrenuara/ Studentët amerikanë të dëshpëruar, Coronavirus u prish pushimet verore

Amerika ka shpallur gjendjen e jashtëzakonshme për shkak të përhapjes së Coronavirusit, por kjo nuk u ka pëlqyer aspak studentëve të cilët donin të festonin pushimet...

Showbizz 12:50 - 14 Mars, 2020

FOTOT-Amerikanët nuk duan t’ia dinë për Coronavirusin/ Dëfrejnë mes alkoolit, s*ksit dhe plazhit

Coronavirus është përhapur gjithandej dhe shumë prej vendeve të prekura janë vetizoluar në mënyrë që të ndalohet sa më shumë përhapja. Por duket se kjo nuk...

Kuriozitete 17:36 - 2 Mars, 2020

Studiuesit të shqetësuar/ Gjysma e plazheve në botë mund të zhduken deri në fund të shekullit

Sipas një studimi, ndryshimi i klimës është një kërcënim ekzistencial për plazhet në botë dhe se gjysma e tyre mund të zhduken deri në fund të...

Showbizz 15:52 - 14 Nentor, 2019

“Një rikthim i ëmbël”/ Fatma Methasani publikon foton me barkun e rrumbullakosur gjatë pushimeve verore

Moderatorja e njohur Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë të një djali. Në fillimet e shtatzënisë moderatorja...

Kryesore Show Biz 17:02 - 1 Shtator, 2019

Nevina Shtylla dhe partneri i saj “kapen mat”/ Publikohen fotot e tyre nga pushimet

Moderatorja shumë e dashur dhe e ëmbël e ekranit Nevina Shtylla, prej kohësh po përflitet për jetën e saj private. Është zbuluar se moderatorja është në...

Kryesore Show Biz 12:25 - 15 Gusht, 2019

“Je lidhur me ndonjë milioner”/ Gazetarja pozon në jahtin luksoz

Gazetarja e njohur Iva Tiço prej ditësh po shijon pushimet dhe nuk nguron të ndajë me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj. Ajo ka publikuar disa...

Kuriozitete 11:56 - 13 Gusht, 2019

Këto janë 10 plazhet më të rrezikshme në botë

Plazhet janë zakonisht vendet, ku shumë njerëz pushojnë dhe argëtohen, kryesisht gjatë sezonit të verës. Por nëpër botë ekzistojnë disa plazhe, që janë hera-herës shumë të...

Kryesore Show Biz 12:40 - 7 Korrik, 2019

Foto- Modelja aziatike “nxeh” plazhin/ Pozon me bikini dhe tregon format bombastike

Modelja seksi aziatike Daphne Joy nuk ngurron të ekspozojë format e saj bombastike. Së fundmi ajo ka postuar disa foto në llogarinë e saj në Instagram...

Kryesore Show Biz 13:41 - 23 Qershor, 2019

“Me taka në plazh”/ Rovena Stefa me poza seksi, tregon format me bikini

“Vera ka ardhur zyrtarisht”. Kështu shkruan Rovena Stefa në një foto ku shfaqet me bikini dhe tregon format e palestruara. Edhe pse ajo është 40 vjeç...

Kryesore Show Biz 10:10 - 16 Qershor, 2019

“Panë plazhin për herë të parë në jetën e tyre”/ Emina Cunmulaj bën gjestin e mrekullueshëm për fëmijët

Modelja e famshme shqiptare e cila jeton në Amerikë, Emina Çunmulaj ka qëndruar së fundmi në Shqipëri e Kosovë ku së bashku me “Fundjavë ndryshe” u...

Fashion 12:25 - 10 Qershor, 2019

Çfarë duhet të veshim në plazh? Ja kombinimet më ideale

Ditët e nxehta të verës kanë arritur dhe veshjet duhet të jenë sa më të lehta për t’i shpëtuar temperaturave të larta. Por para se të...

Kryesore Show Biz 10:10 - 5 Maj, 2019

Trashëgimtarja e ‘Top Channel’ ia bën zili të gjithëve/Poston foto nga pushimet e saj ekzotike

Ndërkohë që ne jemi duke u perballur me nje mot me shi ne Shqipëri,trashëgimtarja e “Top Channel” ka nisur pushimet me familjen. Sara Hoxha ka publikuar...

Kryesore Show Biz 14:53 - 24 Prill, 2019

Foto/Emily Ratajkowski “çmend” plazhin e Malibu-së me format seksi

Modelja 27-vjeçare Emily Ratajkowski është fotografuar në plazhin e Malibusë, aty ku kaloi një ditë relaksi me një shoqen e saj.Ajo kishte zgjedhur një kostum plazhi...