Connect with Us

All posts tagged "post"

Showbizz 12:39 - 24 Dhjetor, 2019

Alketa Vejsiu privatizon festivalin: Është i imi/ S’jam kukull, ju jeni parazitë

Moderatorja Alketa Vejsiu ka reguar dhe një herë ndaj të gjitha kritkave që iu bënë në lidhje me prezantimin në festival si dhe për faktin se...

Showbizz 11:21 - 24 Dhjetor, 2019

“Arilena nuk është faji yt”/ Elvana Gjata reagon për herë të parë pas Festivalit

Pas gjithë polemikave dhe zhurmës që krijoi ky edicion i Festivalit të Këngës, Elvana Gjata ka vendosur të reagojë. Këngëtarja është nisur ditën e djeshme për...

Showbizz 21:31 - 12 Tetor, 2019

Deputeti i bën ofertën tunduese Luana Vjollcës/ Ja çfarë posti ka menduar për moderatoren

I ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan”, deputeti Milaim Zeka ka vazhduar sërish me lajkat ndaj moderatores. Në hyrje të emisionit ai është shprehur: “Meqënëse Edi...

Kryesore Show Biz 14:33 - 3 Gusht, 2019

“Krenar dhe i nderuar”/ Balerini i famshëm jep lajmin e rëndësishëm

Balerini i famshëm shqiptar në Itali, Kledi Kadiu ka ndarë me ndjekësit e tij arritjen më të fundit në karrierë. Me anë të një postimi ai...

Kryesore Show Biz 14:15 - 14 Qershor, 2019

“Mjaft i përdorët njerëzit për të fituar”/ Moderatorja “kryqëzohet” nga ndjekësit

Ditët e sotme njerëzit janë në kërkim të mënyrave të ndryshme për të fituar para. Por ata që e kanë më të thjeshtë janë personazhet e...

Kryesore Show Biz 14:40 - 4 Qershor, 2019

15 vite Digitalb/ Rikthehet Ledion Liço, këtë herë me një post të rëndësishëm

Prej një viti moderatori shqiptar Ledion Liço pas emisionit “The Voice” është larguar nga ekrani dhe ka mbyllur çdo rrjet social dhe i është dedikuar punës...

Showbizz 19:23 - 22 Shkurt, 2015

RiRi dhe post ditëlindja

Pas festës surprizë të ditëlindjes që Leonardo Dicaprio i organizoi në bashkëpunim me miqtë e saj, Rihanna është fotografuar një ditë pas saj. 27 vjecare ka preferuar...