Connect with Us

All posts tagged "postim"

Showbizz 13:58 - 14 Janar, 2020

Miriam Cani bëhet nënë për herë të dytë/ Zbulohet emri i veçantë që kanë zgjedhur për djalin

Këngëtarja e njohur Miriam Cani dhe këngëtari Alban Skënderaj janë prindër për herë të dytë. Miriam ka sjellë në jetë djalin dhe këtë lajm e ka...

Showbizz 11:44 - 6 Dhjetor, 2019

“Dua t’i them ik e mos u kthe më”/ Albana Osmani jep mesazhin e rëndësishëm

Moderatorja e njohur e ekranit, Albana Osmani është një nga vajzat më të dashura për publikun. Pas gjendjes së jashtëzakonshme në të cilën gjendet Shqipëria dhe...

Showbizz 11:20 - 4 Dhjetor, 2019

“Për të gjitha leksionet që i jep motrës tënde Shqipëri”/ Ori Nebiaj falenderon për ndihmën pa kushte Kosovën

Moderatorja shumë e dashur e ekranit, Ori Nebiaj, si shumë personazhe të tjerë të bnjohur nuk ka harruar të falenderoj Kosovën për ndihmën e madhe që...

Showbizz 20:31 - 2 Tetor, 2019

FOTO-Kejvina Kthella konfirmon për herë të parë operacionet plastike

Kejvina Kthella është një ndër vajzat më të komentuar dhe të përfoolura të shoëbizit përsa i përket formave të  saj perfekte. Shpesh herë mediat kanë shkruar...

Showbizz 14:29 - 1 Tetor, 2019

(FOTO) Baby G i pëlqejnë femrat?/ Postimi i saj i fundit në Instagram sapo na bëri të dyshojmë

Ajo u bë e famshme për shkak të një sherri shumë të komentuar në media me një shoqe të saj. Tepër aktive në Instagramin e saj,...

Showbizz 16:44 - 23 Shtator, 2019

“Të kequshqyerit tronditin shtëpitë”/ Ermal Meta reagon pas postimit racist të revistës italiane

Dy ditë më parë tërmeti i fuqishëm tronditi të gjithë Shqipërinë duke dëmtuar shumë bamnesa dhe shkaktoi një panik t ëmadh tek qytetarët. Një nga revistat...

Kryesore Show Biz 15:40 - 7 Gusht, 2019

“Kështu do të jetë përgjithmonë”/ Pas “heshtjes”, Elvana Gjata bëhet nostalgjike

Pas një “heshtjeje” në muzikë dhe nga rrjetet sociale, Elvana Gjata rikthehet sërish pasi u bë e suksesshme me rolin e saj si aktore në filmin...

Kryesore Show Biz 15:11 - 6 Korrik, 2019

Ledina Çelo publikon foton e ëmbël nga pushimet/ Tregon për raportin me djalin e saj

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ledina Çelo ka zgjedhur si destinacion për pushimet Turqinë. Prej kohësh Ledina i është përkushtuar familjes dhe kjo është arsyeja e mungesës...

Kryesore Show Biz 11:40 - 22 Qershor, 2019

“Kam folur me Zotin…”/ Reperi shqiptar bën postimin prekës dhe të sinqertë

Reperi i cili po bën “namin” me hitet e tij të njëpasnjëshme dhe me miliona klikime këtë verë, ka bërë një rrëfim vërtet prekës. Majk, ka...

Kryesore Show Biz 12:40 - 20 Qershor, 2019

8000 euro për një postim/ Modelja seksi tregon fitimet luksoze prej Instagramit

Modelja seksi Abigail Ratchford i ka habitur të gjithe me fitimet e saj luksoze dhe postimet në Instagram. Sipas “Cosmopolitan” modelja fiton 900,000 euro në vit...

Kryesore Show Biz 12:10 - 14 Maj, 2019

“2000 franga për një postim”/Media zviceriane zbulon pasurinë marramendëse të Loredanës

Reperja shqiptare, Loredana, është padyshim personazhi më i komentuar i ditëve të fundit. Akuzat e fundit, por edhe jeta luksoze e këngëtares ka marrë vëmendjen e...

Kryesore Show Biz 15:58 - 5 Maj, 2019

“Më kanë dërguar në ferr”/ Ish-missi i drejtohet atyre që e “hoqën” qafe

Xhensila Pere krijon gjithnjë polemika në daljet e saj. Ish-missi është një nga personazhet publikë që komentohet më së shumti nëpër portale, si për jetën profesionale...

Kryesore Show Biz 10:25 - 15 Prill, 2019

Shifrat marramendëse që ata fitojnë nga një postim/Zbulohet pasuria e familjes Kardashian

Sa mund të paguhet familja Kardashian për një postim në Instagram? Ka qenë mamaja e motrave ‘Kardashian-Jenner’, Kriss Jenner, e cila e ka zbuluar këtë fakt...

Kryesore Show Biz 15:10 - 1 Prill, 2019

Vritet me armë reperi i njohur/Zbulohet postimi i tij i çuditshëm

Mbrëmjen e së dielës reperi Nipsey Hussle mbeti i vdekur pas të shtënave pranë dyqanit të tij të veshjeve në Los Angeles,njoftoi zyrtari i lartë i...

Kryesore Show Biz 11:40 - 24 Mars, 2019

Flori Mumajesi nuk ndalet,shpërthen ndaj gazetarit:”Të kanë blerë karrierën”

Sabri Fejzullahu dhe Flori Mumajesi u vunë në qendër të vëmendjes së mediave dje, pas një përplasjeje. E gjitha nisi kur Fejzullahu gjatë një interviste u...