Connect with Us

All posts tagged "poza"

Showbizz 12:54 - 18 Prill, 2020

FOTOT- Ylli i televizionit i jep mesazhin ish të dashurit me pozën seksi

Ylli i reality showt, “Love Islands”, Arabella Chi i ka mahnitur të gjithë me fizikun e saj. Arabella i dha fund lidhjes së saj prej 9...

Fashion 18:53 - 31 Janar, 2020

Rihanna vazhdon me fotot provokuese/ Dhuron poza joshëse me të brendshme

Këngëtarja me famë botërore vijon të jetë në qendër të vëmendjes në mediat e huaja rozë. Pas ndarjes nga i dashuri miliarder Rihanna duket se i...

Showbizz 18:32 - 17 Janar, 2020

Wanda Nara “tërbon” Parisin/ Pozon pa të brendshme poshtë urës

Wanda Nara i ka vënë flakën edhe një herë Instagramit me pozat e saj të nxehta. Wanda së bashku me futbollistin e njohur Mauron kanë udhëtuar...

Showbizz 11:51 - 17 Janar, 2020

Poza provokuese dhe tepër sensuale/ Fotot super tërheqëse të blogeres

Stephanie është një nga influencueset më të reja të Instagramit. Përveç kësaj Stephanie është një blogere mode e cila ndan me ndjekësit brandet më të reja....

Fashion 14:24 - 27 Dhjetor, 2019

Trendi që pushtoi Instagramin/ Vajzat më seksi të showbizit që pozuan me bikini në mes të dëborës

Pozat pranë pishinave apo në dëborë me bikini janë kthyer në trendin më të ri që po pushton çdo ditë e më shumë rrjetet sociale. Ky...

Showbizz 17:53 - 22 Dhjetor, 2019

FOTOT- Rita Ora ngre “temperaturat” në këto ditë të ftohta/ Pozon me bikini dhe trgon linjat perfekte

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka udhëtuar së fundi St Barts për të kaluar disa ditë pushime me familjen. Teksa po shijon pushimet e saj...

Showbizz 16:13 - 19 Dhjetor, 2019

Ylli i televizionit nuk do t’ia dijë për të ftohtin/ “Shkrin” akujt teksa pozon me bikini

Ylli i televizionit India Reynolds duket se po shijon disa ditë pushimi në Alpet Franceze bashkë me Lucie Donlan. India është shfaqur shumë seksi ku pavarësisht...

Fashion 14:46 - 12 Tetor, 2019

FOTOT- Poza më seksi dhe e pëlqyer e momentit/ Nga Kylie Jenner tek Rita Ora, njihuni me trendin që po pushton Instagramin

Instagrami njihet tashmë për trendet që “shpiken” gjatë gjithë kohës dhe bëhen virale tek përdoruesit dhe më pas të famshmit botërorë. Poza më virale e momentit...

Kryesore Show Biz 15:13 - 12 Shtator, 2019

Xhensila Myrtezaj “tërbon” rrjetin/ Shkrep poza seksi në ashensor

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj po shijon pushimet së bashku me familjen e saj, Bes Kallakun dhe Ajkën. Ajo ka publikuar foto të ndryshme ku tregon momentet më...

Kryesore Show Biz 21:26 - 20 Korrik, 2019

“Kapitenja jote e preferuar është këtu”/ Moderatorja surprizon ndjekësit me pozat e fundit

Bukuroshja e njohur e ekranit Eva Murati, pas përfundimit të sezonit televiziv ka vendosur të bëjë disa ditë pushime. Ajo ka zgjedhur bregdetin e jugut për...

Kryesore Show Biz 21:50 - 16 Korrik, 2019

Cristiano Ronaldo pozon vetëm me të brendshme/ Tregon fizikun e tij magjepsës

Ylli i Juventus, Cristiano Ronaldo vazhdon të japë maksimumin e tij përsa i përket reklamimit të të brendshmeve për meshkuj, të linjës “CR7”. Në promovimi i...

Kryesore Show Biz 14:45 - 9 Korrik, 2019

Foto-Erjona Sulejmani nuk ndalet / “Nxeh” Ibiza-n me pozat seksi

Ish bashkëshortja e futbollistit Blerim Xhemaili, Erjona Sulejmani, nuk ka ndërmend të ndalet me fotot seksi ku duket gjithmonë në formë. Ajo ka postuar së fundmi...

Kryesore Show Biz 13:53 - 5 Qershor, 2019

Foto+18/ Modelja “çmend” rrjetin, provokon me pozat vetëm me të brendshme

Modelja britanike Lauren Goodger, nuk di të ndalet me pozat seksi. Së fundmi ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në një set fotografik, me një...

Kryesore Show Biz 13:10 - 20 Maj, 2019

Foto+18/Modelja amerikane nuk “kursehet” me pozat topless në ditëlindjen e saj

Lindsey Pelas, njihet si modelja më seksi amerikane e cila nuk “kursehet” me fotot provokuese në rrjetet sociale. Së fundmi përmes një fotoje topless në Instagram...

Kryesore Show Biz 16:55 - 18 Maj, 2019

48-vjeçarja pa komplekse/ “Tundon” me pozat me bikini

Ajo është një nga prezantueset e radios në BBC dhe duket se nuk ka aspak komplekse të tregojë format e saj. Melanie Sykes nuk i ka...