Connect with Us

All posts tagged "pozon"

Showbizz 08:47 - 16 Janar, 2016

Kelly Brook pozon me të brendshme seksi

Kelly Brook ka surprizuar me postimet e saj të fundit. Brook ka shfrenuar fantazinë me veshjet e saj superseksi që mbulojnë vetëm pjesët intime. Me të...

Showbizz 08:40 - 7 Janar, 2016

Kendall Jenner pozon për Vogue

Duke u kthyer sërish në profesionin e saj, 20 vjeqarja ka pozuar për revistën Vogue në Brazil. Ylli i The Keeping Up With The Kardashians ka...

Showbizz 08:10 - 6 Janar, 2016

Zhadja pozon nudo (Foto)

Brazilania e famshme, Giovanna Antonelli, që publiku shqiptar si njeh si “Zhadja” e serialit “Kloni”, vjen këtë herë me një pozë shumë të nxehtë. Aktorja e...

Showbizz 15:40 - 15 Nentor, 2015

Enca pozozn sërish

Këngëtarja Enca Haxhia po vazhdon të jetë njëra prej personave publik më të komentuar. Pothuajse sa herë publikon ndonjë foto, Enca bëhet lajm. Mirëpo, kësaj radhe,...

Showbizz 10:40 - 14 Nentor, 2015

​Marina pozon për kunatin (Foto)

Prezantuesja Marina Vjollca ishte në Prishtinë së bashku me të dashurin e saj, reperin Ghetogeasy. Marina ka publikuar në Instagram një fotografi të cilën e ka...

Showbizz 17:40 - 12 Nentor, 2015

Miley Cyrus pozon e zhveshur plotësisht (Foto)

Nuk është e pazakontë të shohësh Miley Cyrus të zhveshur. Por këtë herë këngëtarja është zhveshur plotësisht. Fotoja është publikuar tani, ndërkohë që është bërë në...

Showbizz 19:40 - 30 Tetor, 2015

Abbey Clancy pozon “topless” (Foto)

Modelja dukej e mrekullueshme në fotografinë bardhë e zi, e bërë nga fotografi Karis Kennedy, ku ajo pozon “topless”. Nëna e një fëmije ka treguar fizikun...

Showbizz 17:46 - 29 Tetor, 2015

Dafina Zeqiri pozon nudo (Foto)

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka kopjuar disa prej kolegeve të saja. Ajo ka postuar një fotografi në Instagram, ku shihet tërësisht nudo. Madje, ajo në...

Showbizz 12:40 - 14 Tetor, 2015

Emilia Clarke pozon për Esquire (FOTO)

Aktorja Emilia Clarke ka pozuar nudo për revistën e cila e ka zgjedhur si femra më seksi në botë. Clarke njihet më së miri për rolin...

Showbizz 10:41 - 14 Tetor, 2015

Fjolla Morina pozon me vajzën e vogël, (Foto)

Këngëtaren Fjolla Morina jemi mësuar që shumicën e kohës ta shohim të ekspozojë pjesë të trupit të saj, e sidomos gjoksin. Por, ajo ka dalë me...

Showbizz 12:01 - 3 Tetor, 2015

Demi Lovato ende në zi për stërgjyshin, por pozon nudo (Foto)

Demi Lovato ka zhveshur shpirtin e saj dhe shumë më tepër së kaq në një fotoshoot për Vanity Fair. Këngëtarja 23 vjeqare është fotografuar nga patrick...

Showbizz 10:25 - 30 Shtator, 2015

Abigail Ratchford pozon topless

Modelja nga Los Anxheles, Abigail Ratchford ka dhuruar një performancë të paparë, teksa ka pozuar topless. Në një set të ri fotografik, amerikania ka  treguar trupin...

Showbizz 22:00 - 30 Qershor, 2015

Lowndes pozon

  Aktorja Jessica Lowndes po kalon disa ditë pushimi në det. Bukuroshja 26 vjecare ka treguar linjat e saj elegante me bikini teksa fotot i ka...

Showbizz 10:00 - 30 Qershor, 2015

Pozon Scherzinger

  Nicole Scherzinger ka realizuar një set mjaft provokues fotografik në Mykonos, Greqi. Bukuroshja brune ka treguar linjat e saj perfekte me bikini teksa pushonte pranë...

Showbizz 11:00 - 26 Qershor, 2015

Faiers pozon me gri

  Sam Faiers dhe Lydia Bright kanë kaluar një mbrëmje mjaft të bukur duke festuar në Londër. Bukuroshja ishte e veshur e gjitha me gri dhe...