Connect with Us

All posts tagged "prinder"

Showbizz 17:10 - 23 Shkurt, 2020

Alketa Vejsiu tregon për herë të parë për prindërit e divorcuar: “Isha 6 vjeç kur ata u ndanë”

Moderatorja Alketa Vejsiu ka qenë mbrëmjen e kaluar e ftuar në emisionin e famshëm të Silvia Toffani. Si asnjëherë më parë Alketa ka treguar detaje nga...

Showbizz 16:56 - 28 Janar, 2020

Fatma dhe Alfio bëhen prindër për herë të parë/ Shefi i kuzhinës zbulon emrin e vogëlushit

Moderatorja Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani janë bërë prindër për herë të parë. Fatma ka sjellë në jetë djalin të cilin kanë vendosur ta quajnë Noah....

Showbizz 14:45 - 24 Dhjetor, 2019

Gashi tregon “problemin” më të madh që ka me prindërit/ Zbulon kërkesën e vetme që po e “mundon”

Reperi Gashi ka treguar se ka një marrëdhënie shumë të veçantë me prindërit dhe është përpjekur shumë që t’i bëjë ata të ndihen shumë krenarë. Por...

Showbizz 11:16 - 19 Dhjetor, 2019

Soni Malaj zbulon “sekretin”/ Klipi i këngës që të gjithë e kemi dëgjuar është historia e prindërve të saj

Soni Malaj është një dër këngëtaret më të njohura dhe më të suksesshme. Të gjitha këngët e saj janë kthyer në hite, sidomos baladat që ajo...

Showbizz 10:53 - 30 Tetor, 2019

Ricky Martin dhe partneri i tij i habisin të gjithë/ Bëhen prindër për herë të katërt dhe zbulojnë emrin e veçantë të vogëlushit

Prej disa vitesh, këngëtari i njohur ndërkombëtar Ricky Martin dhe bashkëshorti i tij Jwan Yosef, kane treguar hapur marredhenien e tyre ne publik te cilet tashme...

Showbizz 09:45 - 29 Tetor, 2019

FOTO-“Na e mbushe zemrën plot”/ Prindër për herë të parë, Gaz Paja dhe bashkëshortja zbulojnë emrin e vogëlushit

Ditën e djeshme, aktori i humorit në “Portokalli” Gaz Paja dhe partnerja e tij, Ira Seferi u bënë prindër për herë të parë me një djalë....

Kuriozitete 19:20 - 26 Tetor, 2019

Prindërit duhet t’iu kushtojnë patjetër vëmendje/ Këto janë shenjat që tregojnë se fëmija juaj vuan nga Bulizmi

Fëmijët që janë në moshën 6 deri në 13  vjeç kanë pranuar se përjetojnë një sërë ngacmimesh nga shokët e shoqet në shkollë dhe pjesa më...

Showbizz 21:31 - 17 Tetor, 2019

“Princesha ime”/ Granit Xhaka më i lumtur e kurrë, publikon momentin e ëmbël me vogëlushen e tij

Pak ditë  më parë futbollisti i njohur shiqptar Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita u bënë prindër për herë të parë. Ata vendosën që e...

Showbizz 11:10 - 12 Tetor, 2019

“U lute mos t’i tregoja prindërve të fëmijës”/ Aurela Gaçe i nxjerr sekretin stilistit shqiptar

Si një ndër këngëtaret më të suksesshme dhe të pëlqyera në publikun shqiptar, Aurela Gaçe  numëron mijëra ndjekës në profilin e saj në Instagram, ku ka...

Kryesore Show Biz 12:10 - 7 Shtator, 2019

“Vetëm mos dilni nga shtëpia”/ Gashi “ironizon” prindërit shqiptarë por më pas pendohet

Këngëtari me origjinë shqiptare dhe famë ndërkombëtare tashmë, Gashi, po korr sukses të madh me single-n e tij më të fundit “Safety”. Ai po i tregon...

Kryesore Show Biz 12:10 - 29 Gusht, 2019

Fansat po shqetësohen/ Pasi u bënë prindër, nisin problemet mes reperëve shqiptare

Pak muaj më parë, çifti i njohur i showbiz-it, Mozzik dhe Loredana Zefi, u bënë prindër për herë të parë. Por mesa duket vetëm 8 muaj...

Kuriozitete 12:45 - 8 Gusht, 2019

Studimi: Prindër më të mëdhenj në moshë, fëmijë më pak agresivë dhe problematikë

Sa e rëndësishme është mosha e prindërve, për mirëqenien mendore të fëmijëve të tyre? Më mirë prindër shumë të rinj, apo më të pjekur në moshë?...

Kryesore Show Biz 11:25 - 5 Qershor, 2019

“Mos e shihni pa praninë e prindërve”/ Këngëtari shqiptar “paralajmëron” ndjekësit për këngën e re

Marrëdhënia e tyre si çift apo si shokë prej disa muajsh po bën xhiron e mediave rozë. Këngëtari shqiptar Butrint Imeri ka kohë që ‘ngacmon’ me...

Kryesore Show Biz 18:19 - 1 Qershor, 2019

“I kam blerë shtëpi dhe BMW me këtë profesion”/ Reperi i kujton babait fjalët para se të bëhej i famshëm

Reperi me origjinë shqiptare Gashi nuk ngurron asnjëherë tu përgjigjet pyetjeve të ndjekësve të tij. Vetëm para pak çastesh reperi ka publikuar një nga bisedat me...

Kryesore Show Biz 13:40 - 10 Maj, 2019

Shifra marramendëse/Zbulohet sa kushtoi shtëpia e prindërve të Rita Orës në Kosovë

Nëna e këngëtares, Rita Ora, pak ditë më parë tha se ajo dhe familja e saj tashmë kishin një shtëpi në Kosovë. Përmes një fotoje në...