Connect with Us

All posts tagged "produkt"

Kuriozitete 21:38 - 19 Qershor, 2019

Keni harruar antidjersën?/ Zbuloni produktin që do t’iu shpëtojë nga aroma e keqe

Në këto ditë të nxehta vere aroma e djersës është një nga problemet më shqetësuese të njerëzve. Shumë herë ju ndodh të harroni të përdorni antidjersën...

Kryesore Show Biz 17:05 - 16 Maj, 2019

“Shkatërruesja e lëkurës”/ Miliarderja përballet me kritikat e përdoruesve të produktit të ri

Kylie Jenner është një nga njerëzit më të pasur në botë. Përveç parave që merr në rrjetet sociale ajo gjithastu fiton dhe nga bizneset që ka....

Life Style 14:59 - 2 Maj, 2019

E konsumojmë gati çdo ditë/ Ky produkt shkakton kancerin e zorrëve

Konsumimi i përditshëm i mishit të kuq apo të përpunuar, edhe në sasitë më të vogla, mund të rritë rrezikun e sëmundjeve të rënda të stomakut....

akull ne fytyre, per lekure te bute
Kuriozitete 20:45 - 30 Mars, 2019

Kaq pak? Pastrimi i fytyrës me këtë produkt do t’ju kursejë

Sekreti i ri i femrave koreane që na rrëfejnë është fuqia e ujit të gazuar, i cili gjen përdorim në shumë mënyra dhe ka shumë veti...

Life Style 15:25 - 4 Shkurt, 2019

Apple së shpejti do të nxjerrë në treg një produkt të ri

Kompania e madhe e pajisjeve teknologjike, Apple goditi në shenjë me kufjet wireless. AirPods, siç quhen, janë ndër produktet më të shitura të kompanisë. Pavarësisht çmimit...

uthull produkt bukuri
Femra 21:00 - 23 Janar, 2019

Uthulla e mollës si produkt bukurie/ Ja përse mund të përdoret

Për  flokët Ky është një nga ato që do të quheshin “marifetet klasike të gjyshes”. Pasi lani flokët, teksa i keni ende të lagur mund t’i...

Life Style 12:27 - 3 Janar, 2019

Ja si të pastroni veshët me produkte natyrale

Përderisa dylli është i natyrshëm për trupin tonë, askush prej nesh nuk duhet ta konsiderojë një papastërti! Ky i fundit është aty për të mbrojtur veshët...

Kuriozitete 19:00 - 1 Janar, 2019

Dermatologët/Këto janë produktet më të rrezikshme për lëkurën tuaj

Vajrat për nxirrje Lajme të këqija për ata që “ vdesin” të lyhen me vaj e pastaj të piqen në diell. Dermatologët shpjegojnë se nuk do...

Life Style 14:40 - 13 Nentor, 2018

Shumon qelizat e kancerit, ky produkt ushqimor duhet shmangur sa më shumë

Janë bërë shumë paralajmërime deri tani, mirëpo rrallëherë njerëzit jua vënë veshin. Ka një produkt në kuzhinën tuaj, të cilin ju e përdorni çdo ditë që...

Kuriozitete 16:05 - 17 Dhjetor, 2017

Kujdes! Këtë produkt e përdorni çdo ditë por dëmton zemrën

Kujdes nga Clorexidina, një dezinfektues me përmbajtje antiseptike, i cili zakonisht përdoret për t’i pastruar dhëmbët dhe për problemet e tjera orale. Autorët e një studimi...

Kuriozitete 22:10 - 15 Tetor, 2017

Foto/ Produkti që të lejon të pish verë dhe në dush

Dita erdhi. Koha kur mund të varje gotën e verës kudo, dhe të kishe patetinat e tua të preferuar me vete në çdo vend erdhi. Një kompani...

Femra 18:45 - 19 Janar, 2017

Thuajini jo këtij produkti

Një dietë me shumë sheqer shkurton jetën dhe dëmton gjenet kyçe për jetëgjatësinë. Efektet e dëmshme të kësaj diete vazhdojnë edhe në qoftë se në një...

Life Style 18:00 - 13 Prill, 2015

Qepa produkti i duhur kundër rënies së flokëve

Qepa është një produkt që njihet për vetinë e saj të shëndetshme kundër rënies së flokëve, problemeve me zbokthin dhe kundër infeksioneve të lëkurës së kokës....