Connect with Us

All posts tagged "profesion"

Showbizz 17:32 - 24 Shkurt, 2020

Sot është shumë e famshme në Shqipëri/ Nuk do ta besoni cila është puna e parë që ka bërë këngëtarja e njohur

Mihrije Braha është një nga këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo i ka dhuruar shumë hite publikut ndër vite. Nëse mendoni se ajo gjithnjë ka...

Showbizz 12:40 - 16 Nentor, 2019

“Punoja 14 orë në ditë për 4 muaj”/ Modelja më seksi në botë rrëfen vështirësitë e profesionit të saj

Modelja me fytyrën më perfekte në botë, sipas shkencëtarëve, Bella Hadid, ishte e pranishme mbrëmjen e kaluar në eventin ‘Vogue Fashion Festival’ në Paris. Modelja e...

Kuriozitete 13:05 - 30 Shtator, 2019

Performanca në shtrat lidhet me profesionin tuaj/ Eskorta 44-vjeçare bën deklaratën shokuese për meshkujt

Nëse nuk e dinit se cfarë do të thotë profesioni që ju keni zgjedhur për të ardhmen tuaj, atëherë bëni mirë ta zgjidhni me kujdes sepse...

Kryesore Show Biz 13:10 - 18 Shtator, 2019

“Si mund ta bënte një shqiptare këtë profesion në Greqi”/ Këngëtarja shqiptare tregon sakrificat e familjes jashtë Shqipërisë

Këngëtarja shqiptare Evi Reci, prej kohësh nuk është tepër aktive në skenën shqiptare por së fundmi ajo ka qënë e ftuar në emisionin “Rreze Dielli’, ku...

Kryesore Show Biz 14:10 - 13 Shkurt, 2019

Jo vetëm këngëtare! Olta Boka bën publik profesionin e ri

Nëse po prisnit një këngë nga këngëtarja e talentuar Olta Boka, duhet të prisni edhe pak! Së fundmi, përmes një postimi në llogarinë e saj në...

Kryesore Show Biz 13:40 - 23 Janar, 2019

I dashuri i Dua Lipës jo vetëm që paska ndryshuar profesion, por edhe ka shkruar një libër!

Pavarësisht se na e theu zemrën pas ndarjes nga Dua Lipa, tani përfundimisht mund të themi se Isaac Carew është mashkulli ideal. Dhe e dini pse?...

Kryesore Show Biz 10:40 - 13 Janar, 2019

Kur për hir të profesionit të duhet të përballesh me ish-in, ja si kanë reaguar “Vip”-at shqiptarë

Kur je një njeri me një profil privat, dhe jo i ekspozuar në jetën publike e ke shumë të lehtë të evitosh takimet me ish-in, mjafton...

Life Style 19:15 - 23 Nentor, 2018

Nëse partneri juaj ka këtë profesion, shanset që t’ju tradhtojë janë shumë të larta

Të mbajturit një martesë të shëndetshme e të lumtur kërkon shumë punë, pak a shumë si të ngjisësh shkallët e një karriere. Por a e kishit...

Kryesore Show Biz 11:17 - 18 Nentor, 2018

Dy botë të ndryshme! Nëse nuk do të merrej me muzikë, Eni Koçi do të kishte këtë profesion

Eni Koçi komunikoi drejtpërdrejtë me fansat përmes “Instagram-it”, duke iu përgjigjur çdo pyetje që ata kishin. Një nga ndjekësit e saj ishte kurioz të dinte se...

Life Style 16:25 - 29 Tetor, 2018

Studimi: Partnerë në të njëjtin profesion?! Jetë monotone

Partnerët që kanë të njëjtin profesion kanë një bashkëjetesë monotone. Në këtë përfundim arrin një studim i publikuar në “The Telegraph”. Studiuesit, pasi hulumtuan 291 çifte,...

Kryesore Show Biz 23:50 - 3 Maj, 2018

Françeska Jaçe ndryshon profesion? Jemi të sigurtë që kështu nuk e keni parë kurrë më parë [VIDEO]

Ajo u bë e njohur si pjesëmarrëse në reality show-n Big Brother. Por edhe pas përfudimit të këtij reality, Françeska Jaçe ishte një nga vajzat më...

Kryesore Show Biz 11:34 - 5 Prill, 2018

Njihuni me profesionin e ri të Albërie Hadërgjonaj!

Është një nga emrat më të njohur të muzikës shqiptare. Albërie Hadërgjonaj nuk është vetëm ajo këngëtarja që njihni. Ndryshe nga koleget e saj të estradës,...

Kryesore Show Biz 23:50 - 9 Mars, 2018

Angela Martini synon një karrierë tjetër/ Jo më modeling!

Angela Martini është duke shijuar një nga periudhat më të këndshme në jetën e saj. Që pas martesës me miliarderin rumun Dragos, të gjithëve na ka...

Showbizz 17:00 - 29 Dhjetor, 2014

Afërdita e adhuron profesionin e të dashurit të saj

Këngëtarja dhe modelja e njohur Afërdita Dreshaj dëshiron ta mësojë profesionin e të dashurit të saj. I dashuri i modelës Jakub Kindl luan hokej për Detroit...