Connect with Us

All posts tagged "projekt"

Showbizz 18:57 - 9 Shkurt, 2020

FOTOT-Të zhveshur në një shtrat/ Alban Ramosaj shfaqet në momente intime me të dashurën

Këngëtari Alban Ramosaj dhe e dashura e tij Niki Delijorgji duket se janë më të dashuruar se kurrë. Pasi bënë publike lidhjen e tyre Albani dhe...

Showbizz 13:05 - 21 Janar, 2020

U përfol për një lidhje dashurie me biznesmenin indian/ Agnesa Vuthaj pjesë e projektit të madh

Ish miss Shqipëria Agnesa Vuthaj u komentua shumë në mediat rozë, pasi u tha se ishte në një lidhje dashurie me një biznesmen indian Chetaan Sandesara....

Showbizz 11:29 - 3 Dhjetor, 2019

“Thonë se kënga është vaji i burrave”/ Genc Prelvukaj paralajmëron fansat: “Përmban emocione të forta”

Reperi Genc Prelvukaj është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Prej ditësh Genci ka paralajmëruar fansat e tij për një projekt të ri...

Showbizz 21:13 - 22 Nentor, 2019

“Do e dëgjoni për 20 vite”/ Genc Prelvukaj paralajmëron projektin e radhës

Këngëtari i njohur shqiptar Genc Prelvukaj është një nga personazhet më të komentuar dh eta dashur të muzikës shqiptare. Ai ka qenë mjaft aktiv me muzikën...

Showbizz 15:51 - 7 Nentor, 2019

Enca zbulon projektin e radhës/ Ja si do të duket në klip

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka bërë të ditur se shumë shpejt do të sjellë projektin më të ri muzikor të quajtur Mëah. Ajo ka zbuluar...

Showbizz 21:37 - 6 Nentor, 2019

“Është muaj zjarr për mua”/ Klaudia Pepa zbulon projektin e radhës

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa ka korrur shumë sukses dhe në shtetin fqinj Italinë. Nëpërmjet një postimi në rrjetin social Instagram, Klaudia ka zbuluar se...

Showbizz 22:02 - 9 Tetor, 2019

Luana Vjollca paralajmëron fansat/ Cila do të jetë surpriza e radhës e moderatores?

Moderatorja Luana Vjollca është një nga personazhet më të komentuara në mediat rozë. Pas suksesit me projektet e saj muzikore dhe emisionin, moderatorja ka paralajmëruar fansat...

Kuriozitete 18:29 - 12 Shtator, 2019

Shkencëtarët shpikin bojën e ‘riprogramueshme’/ Ndryshon ngjyrën dhe mund të fshihet sipas dëshirës

Studiuesit e MIT kanë shpikur një bojë “të riprogramueshme” që mund të ndryshojë ngjyrën duke lëshuar dritë në të. Për krijimin e bojës është përdorur bojë...

Kryesore Show Biz 17:06 - 19 Gusht, 2019

“Duke u bërë gati për diçka speciale”/ Luana Vjollca paralajmëron surprizën e radhës

Teksa shijon sukseset e njëpasnjëshme në muzikë, moderatorja Luana Vjollca i është rikthyer sërish punës. Ditën e sotme, bukuroshja e ekranit i ka bërë kuriozë të...

Kryesore Show Biz 12:53 - 11 Gusht, 2019

“Do të ketë shumë surpriza”/ Renato Mekolli sjell projektin e veçantë me Gaz Pajën

Edhe pse sezoni i dytë i emisionit “Hell’s Kitchen” fillon në muajin tetor, shefi i kuzhinës, Renato Mekolli, ka zbuluar se do të sjellë ndryshime të...

Kryesore Show Biz 18:53 - 2 Korrik, 2019

Pas “2 Gisht Mjaltë”/ Ermal Mamaqi ka gati projektin që pritet të thyejë rekorde shikueshmërie

Moderatori dhe aktori Ermal Mamaqi së bashku me Elvana Gjatën patën shumë sukses me filmin e tyre “2 Gisht mjaltë”. Filmi arriti të kapërcente të gjitha...

Kryesore Show Biz 19:07 - 18 Qershor, 2019

“Mendova si do ia dilte me 600 veta”/ Këngëtari tregon pse zgjodhi aktoren për projektin e ri

Aktorja shumë e dashur për publikun Delinda Disha dhe këngëtari Devis Xherahu kanë sjellë bashkëpunimin e tyre të parë në një projekt muzikor që titullohet “A...

Kryesore Show Biz 20:56 - 11 Qershor, 2019

Bes Kallaku prezanton projektin e ri/ Xhensila Myrtezaj ka dy fjalë për të

Aktori i humorit Bes Kallaku ka prezantuar ditën e sotme projektin e tij më të ri të quajtur “Falco”, për të cilin ka treguar se ka...

Kryesore Show Biz 16:47 - 6 Qershor, 2019

Braktisin “BE Coffee”? Olsi Bylyku dhe Bes Kallaku së shpejti me një projekt të ri

Dy aktorët dhe moderatorët e “BE Coffee” Olsi Bylyku dhe Bes Kallaku kanë menduar të realizojnë një projekt jashtë programit të “BE Coffee.” Aktori Olsi Bylyku...

Kuriozitete 10:40 - 20 Maj, 2019

Një pishinë në çatinë e ‘Notre Dame’? Zbulohet projekti i çuditshëm i arkitektëve

Në muajin prill , djegia e katedrales së famshme “Notre Dame de Paris”, u bë lajm viral në të gjitha mediat e botës dhe shumë njerëz...