Connect with Us

All posts tagged "propozim"

Showbizz 16:59 - 14 Mars, 2020

“Do më kërkonte të martoheshim por kishte një problem”/ Balerina shqiptare rrëfen për propozimin e aktorit të “Sex and the City”

Balerina e njohur, Adel Lami ka qenë së fundi e ftuar në emisionin Pop Culture ku ka treguar për jetën e saj profesionale po ashtu edhe...

Showbizz 16:46 - 9 Shkurt, 2020

Nga propozimi romantik e deri tek dhuratat e shtrenjta/ Genta Ismajli zbulon detajet e lidhjes me biznesmenin turk

Ashtu siç e keni parë dhe dëgjuar, këngëtarja Genta Ismajli po përjeton periudhën më të bukur të dashurisë. Ajo prej kohësh është në një lidhje me...

Showbizz 17:09 - 10 Janar, 2020

VIDEO-Moderatori i surprizon të gjithë/ Propozon partneren në mes të emisionit

Moderatori i njohur Ardit Roshi ka surprizuar partneren e tij Blerinën në mes të emisionit “Këndo këngën time”. Pas spektaklit, Arditi e ftoi Blerinën në skenë...

Showbizz 11:26 - 27 Dhjetor, 2019

Futbollisti surprizon të dashurën në mënyrën më të bukur/ Mes mijëra tifozëve i bën propozimin për martesë

Pas një fitoreje 6-0 në ndeshjen e Ligave Inferiore në Turqi, portieri turk Arslan Uluhan ka marrë të dashurën e tij në fushë, Melisa Yildiz, duke...

Showbizz 12:45 - 5 Dhjetor, 2019

Aktorja e famshme merr propozimin për martesë/ Tregon unazën prej diamante dhe i thotë “po”, partnerit të saj

Emma Stone ka vendosur t’i thotë “Po” partnerit të saj, Dave McCary. Çifti i njohur kanë shijuar dashurinë e tyre prej dy vitesh. Së fundi ata...

Showbizz 18:18 - 16 Tetor, 2019

Dashuria nuk njeh moshë/ Simaj e “Kuzey Guney” merr propozimin për martesë nga partneri i saj 20 vite më i madh

Aktorja e njohur turke Hazar Erguçlu ëshë bërë e njohur me rolin e saj si Simaj në serialin “Kuzey Guney”. Prej kohësh ajo është në një...

Showbizz 14:04 - 14 Tetor, 2019

FOTO- Aktorja e Rebelde, i thotë ‘PO’ propozimit romantik për martesë/ Njihuni me partnerin e saj simpatik

Ajo u bë e njohur në Shqipëri, si “Celina e shëndoshë”, në telenovelën e suksesshme “Rebelde” në vitin 2004. Aktorja meksikane Estefanía Villarreal , ka treguar...

Life Style 21:11 - 5 Tetor, 2019

FOTO- I propozoi të dashurës mbi 30 herë për martesë dhe ajo as që ia ka idenë

T’i propozoni partnerit/es tuaj për martesë mund të jetë një shkatërrim nervash për shumë njerëz. Opsionet janë të pafundme. Mund të zgjidhni mënyrën më  të thjeshtë...

Kryesore Show Biz 13:10 - 23 Korrik, 2019

“Ajo është shumë e veçantë për mua”/ Jo më unaza, ky është propozimi më “cool” që keni parë ndonjëherë

Një dentist 30-vjeçar nga Kalispell, Montana, Joel Booth nuk donte të ishte i “zakonshëm” me traditën e unazës gjatë propozimit dhe solli me vete një ‘armë’...

Kryesore Show Biz 17:57 - 22 Qershor, 2019

“Unë i thashë po”/ Aktori befason të dashurën gjatë pushimeve luksoze

Aktori i famshëm Ryan Thomas i ka propozuar të fejuarës së tij Lucy Mecklenburgh gjatë një udhëtimi romantik në Itali. Instruktorja Lucy e ka shpërndarë me...

Kryesore Show Biz 16:16 - 25 Maj, 2019

Propozimi që “çmendi” Kanën/ Zbulohet çifti misterioz

Të shumtë kanë qenë personazhet e famshëm që kanë parakaluar në tapetin e kuq në Kanë, por vëmendjen e paparacëve dhe mediave e vodhi një çift....

Kryesore Show Biz 11:25 - 25 Maj, 2019

Propozimi që u bë viral/ Aktorja e njohur shqiptare habitet në mes të parkut

Aktorja e njohur kosovare, Adriana Rexhepi, ka marrë së fundmi  propozimin më të pazakontë për martesë. Partneri i saj Blondi Smërqaku, kishte përgatitur një surprizë shumë...

Kryesore Show Biz 16:46 - 24 Maj, 2019

I thotë “Po” në Kanë/ Propozimi që po bën “namin” në rrjetet sociale

Një burrë ka gjetur idenë gjeniale për të propozuar partneren e tij në mënyrë që ta shohin të gjithë dhe të mbahet mend gjatë. Ai është...

Kryesore Show Biz 11:10 - 10 Maj, 2019

“Më kërkoi të bëhem gruaja e tij”/Aktorja e njohur tregon unazën luksoze

Aktorja e njohur Hilary Duff dha lajmin e bukur se eshte fejuar me partnerin dhe babain e vajzës së saj 6- muajshe, Matthew Koma. Ajo ka...

Kryesore Show Biz 20:03 - 6 Maj, 2019

65-vjeçari lë pa fjalë Taynën/ I bën propozimin e papritur

Këngëtarja e hitit “Columbiana”, Tayna, ka arritur të bëhet një nga më të dëgjuarat nga të rinjtë shqiptarë. Edhe pse është vetëm fillimi i karrierës së...