Connect with Us

All posts tagged "prove"

Kryesore Show Biz 21:30 - 10 Mars, 2019

A është kjo prova që Johnny Depp nuk e dhunoi ish-bashkëshorten Amber Heard?

Ndërsa Johnny Depp po përpiqet që të pastrojë imazhin e tij nga akuzat e ish-bashkëshortes Amber Heard, të tjera prova dalin në dritë. Amber e akuzoi...

Life Style 17:00 - 30 Janar, 2019

Po, mundeni të keni kaçurrela perfekte, mjafton të provoni këto 2 maska për flokët!

Flokët kaçurrelë janë gjithmonë në modë, për më tepër kur i keni natyral. Nuk është e nevojshme të arrini kaçurrelat perfekte, por duhet të kujdeseni gjithmonë...

fashion dimer
Fashion 21:00 - 18 Janar, 2019

7 kombinimet e veshjeve që duhet t’i provojmë para se të ikë dimri

Gjithmonë jemi në kërkim të frymëzimeve të reja dhe stileve unike. Ndërsa jemi në muajin e dytë të dimrit, duhet ta mbyllni këtë sezon me sa...

Kryesore Show Biz 23:10 - 24 Dhjetor, 2018

Prova e tij e dashurisë! I dashuri i Nicki Minaj bën tatuazhin e “çmendur” në qafë për reperen

Një nga leksionet kryesore që morëm nga Pete Davidson dhe Ariana Grande është që tatuazhet në çift, nuk janë gjithmonë ideja më e mirë. Gjithsesi, këtë...

Fashion 10:50 - 13 Janar, 2017

Provoni dicka ndryshe sot

Provoni të krijoni një look ideal për sot. Do tju sugjeronim një kapje të lehtë flokësh me një fjongo. Mos kini merak, nuk do të krijoni...

Kuriozitete 23:48 - 25 Prill, 2016

Një provë për të studiuar personalitetin

Bëhet fjalë për “provën e ngjyrës” të Max Luscher, e cila shumë shpejt gjeti një miratim të gjerë për vlerat e saj të besueshmërisë dhe të...