Connect with Us

All posts tagged "provokim"

Showbizz 16:51 - 8 Nentor, 2019

FOTO/ Dafina Zeqiri provokon me të pasmet/ Këngëtarja ndez rrjetin me foton e fundit

Këngëtarja e famshme shqiptare Dafina Zeqiri nuk ndalet së provokuari me fotot e saj. Dafina ka publikuar së fundi një foto në Instagram ku shfaqet tejet...

Showbizz 11:41 - 8 Nentor, 2019

“Unë vazhdoj t’i provokoj që të…”/ Mashtrimi ndaj çiftit zvicerian, Loredana nuk ndalet me thumbimet

Disa ditë më parë, reperja shqiptare Loredana Zefi u vlerësua me çmimin “Artistja më e mirë zvicerane” nga MTV në Sevilla, Spanjë dhe u prit mjaft mirë...

Kryesore Show Biz 18:17 - 7 Shtator, 2019

E veshur me bikini tregon të pasmet/ Këngëtarja nuk ndalon së provokuari

Këngëtarja Morena Taraku nuk ndal së provokuari me fotot. Pak ditë më parë bukuroshja bjonde publikoi në Instagram foton ku shfaqej tejet seksi, e veshur me...

Kryesore Show Biz 13:10 - 13 Korrik, 2019

“Do vish në shtrat me mua?”/ Këngëtarja shqiptare provokon fansat me foton e saj

Ajo është shumë aktive në llogarinë e saj në Instagram, ku poston foto dhe video nga përditshmëria e sa nëpër koncerte apo festa private. Këngëtarja me...

Kryesore Show Biz 13:10 - 27 Qershor, 2019

Foto- Prezantuesja e motit “çmend” rrjetin/ Provokon e veshur me bikini dhe ekspozon linjat seksi

E njohur si prezantuesja më seksi e motit, Yanet Garcia ka vendosur të “çmendë” fansat e saj me pozat  tepër provokuese e veshur me bikini. 28...

Kryesore Show Biz 15:40 - 9 Prill, 2019

Foto +16/Modelja seksi nuk ndalet, provokon me format bombastike

Modelja Anastasiya Kvtiko njihet tashmë si një super femër dhe ka forma mahnitëse të cilat i ekspozon cdo ditë e më shumë në rrjetet sociale. Së...

oriola marashi ne plazh
Kryesore Show Biz 14:53 - 15 Janar, 2019

Oriola Marashi provokon me fotot tërheqëse në Instagram

Oriola Marashi njihet për fotot e nxehta dhe provokuese që poston në rrjetet sociale. Modelja shpeshherë vendos përshkrime pikante për fotot që publikon. Sëfundmi ajo ka...

Kryesore Show Biz 15:10 - 17 Dhjetor, 2018

Bleona provokon në 2 të natës, vetëm një trëndafil dhe krejtësisht nudo

Bleona arrin të tërheqë vëmendje në çdo dalje të saj ashtu si edhe me postimet në rrjetet sociale. Teksa shfaqet thuajse e zhveshur në pjesën e...

Kryesore Show Biz 10:38 - 28 Mars, 2018

Foto/ Oriola Marashi i drejton një mesazh fansave me foton provokuese

Është një nga modelet më të kometuara të showbizit shqiptar. Oriola Marashi arrin të bëjë lajm me çdo postim apo foto që hedh në rrjetet sociale....

Kryesore Show Biz 19:10 - 13 Shkurt, 2018

Foto/ Enca provokon fansat me pamjen e saj

Këngëtarja Enca Haxhia duket se nuk ndalet kur vjen puna për të “ndezur” rrjetin edhe pse kjo i kushton të ekspozohet më tepër seç duhet. Mesa...

Showbizz 20:00 - 11 Mars, 2017

Carey foto provokuese/ Në makinën e kujt je moj Mariah?

Mariah Carey ka ndarë një foto në makinë veshur me një fustan shumë seksi të zi meshin me ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Bukuroshja ka...

Showbizz 15:00 - 27 Janar, 2017

Atkinson provokuese në tapetin e kuq

Gemma Atkinson dukej shumë elegante me një fustan të hapur nga pjesa e pasme e kurrizit por edhe shumë seksi njëkohësisht. Bukuroshja ka qenë mbrëmë në...

Showbizz 17:00 - 26 Janar, 2017

Provokon Kim/ Më seksi se kurrë

Veshja e saj e sotme i ka lënë pa fjalë të gjithë të pranishmit në rrugët e New Yorkut. Ajo njihet për linjat bombastike dhe të...

Showbizz 13:00 - 25 Janar, 2017

Provokon Rihanna/ Flet për “zogun” e saj

Këngëtarja e suksesshme Rihanna ka treguar kësaj rradhe sesa seksi duket edhe e veshur sportive. Bukuroshja sapo ka mbushur 28 vjec  ndërsa këtë muaj po e...

Showbizz 12:00 - 25 Janar, 2017

Zhvishet e dashura e Di Caprios/ Provokon me bikini

E dashura e re e aktorit të famshëm Leonardo DiCaprio dukej shumë e nxehtë dhe provokuese ndërsa ka shkrepur një foto me bikini. Bukuroshja Nina Agdal...