Connect with Us

All posts tagged "provokuese"

Showbizz 10:33 - 18 Prill, 2020

“I kam qejf fotot me të brendshme”/ Këngëtarja shqiptare provokon nga karantina

Këngëtarja shqiptare Vesa Smolica, ka cmendur të gjithë fansat e saj me fotot seksi nga karantina. Në një lidhje direkte në emisionin e Bieta Sulo, ajo...

Showbizz 18:13 - 11 Mars, 2020

BOOM-Fotot më të fundit të supermodeles britanike/ Demi dhuron poza të nxehta për 13 milionë ndjekësit e saj

Demi Rose është një nga supermodelet më provokuese të Instagramit. Çdo foto e saj e publikuar së fundi nxit imagjinatën e meshkujve. Ajo është bërë e...

Showbizz 12:40 - 4 Mars, 2020

FOTO-Me këmbë përpjetë dhuron poza të nxehta/ Dafina Zeqiri tregon si bën “nxemje”

Këngëtarja Dafina Zeqiri është një nga personazhet më të ndjekur dhe të komentuar përsa u përket klipeve dhe fotove provokuese që publikon në rrjetet sociale. Së...

Showbizz 16:22 - 22 Shkurt, 2020

Juristja seksi që ngacmon imagjinatën e meshkujve/ “Ja si e mbaj pas vetes atë që dashuroj”

Redona Koçi është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale falë fizikut të saj perfekt si dhe pozave shumë provokuese. Gjatë intervistave të shumta...

Fashion 18:53 - 31 Janar, 2020

Rihanna vazhdon me fotot provokuese/ Dhuron poza joshëse me të brendshme

Këngëtarja me famë botërore vijon të jetë në qendër të vëmendjes në mediat e huaja rozë. Pas ndarjes nga i dashuri miliarder Rihanna duket se i...

Showbizz 18:55 - 18 Janar, 2020

FOTOT-Demi Rose ngre temperaturat/ Shfaqet tepër provokuese në rrjet

Supermodelja Demi Rose i ka vënë sërish flakën Instagramit me fotot e fundit. Bukuroshja britanike i ka lënë të gjithë pa fjalë teksa ka treguar format...

Showbizz 18:13 - 17 Dhjetor, 2019

Einxhel Shkira tregon për fotot provokuese: “Jemi një shoqëri paragjykuese, por unë vazhdoj bëj para”

Einxhel Shkira është një nga modelet që shpesh herë komentohet për fotot provokuese në rrjetet sociale. Edhe pse është ndjerë e paragjykuar ajo tregon se tashmë...

Showbizz 19:07 - 22 Nentor, 2019

FOTO-Supermodelja më e nxehtë e Instagramit/ Demi Rose “përvëlon” ndjekësit me të pasmet gjigante

Supermodelja Demi Rose njihet për pozat e saj tejet provokuese dhe linjat shumë seksi. Së fundi Demi po shijon disa pushime shumë të nxehta në Tajlandë...

Showbizz 22:15 - 4 Tetor, 2019

FOTO-Me të brendshme në mes të shiut/ Françeska Jaçe i kalon kufijtë e imagjinatës

Modelja e njohur shqiptare Françeska Jaçe nuk ndalet me fotot provokative dhe seksi. Françeska ka publikuar në Instagram një foto shumë seksi të cilën e ka...

Showbizz 17:32 - 4 Tetor, 2019

Belinda Dragoti i vë flakën rrjetit/ Ekspozon të pasmet gjigante para kamerës

Modelja Belinda Dragoti u bë e njohur për publikun shqiptar në emisionin “Xing me Ermalin”, si velinë. Bukuroshja brune zëvëndësoi modelen Kejvina Kthella dhe pati shumë...

Showbizz 16:32 - 29 Shtator, 2019

Nxjerr gjoksin dhe shalët/ “Bomba” Oriola Marashi çmend ndjekësit

Oriola Marashi është një nga modelet më seksi dhe provokative. Modelja është tepër aktive në rrjetet sociale ku herë pas here ndan foto shumë provokuese. Së...

Showbizz 19:36 - 28 Shtator, 2019

Enca Haxhia provokon ndjekësit/ Shfaqet “shpërthyese” në fotot e fundit

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia është një nga vajzat më të përfolura të showbizit shqiptar për shkak të formave të saj dhe ekstarvagancës. Shpesh herë këngëtarja është...

Kryesore Show Biz 21:00 - 20 Shtator, 2019

“E kam toleruar edhe pse…”/ Ish deputetja flet për fotot provokuese të vajzës së saj

Modelja Ada Deda është përfolur shumë në media për fotot e saj provokative në rrjetet sociale. Fillimisht ajo u bë e njohur falë nënës së saj...

Kryesore Show Biz 17:51 - 11 Shtator, 2019

“Më puth”/ Olta Gixhari “çmend” ndjekësit me foton provokuese

Aktorja shumë e dashur shqiptare, Olta Gixhari është një nga personazhet publikë më të kometuar. Shpesh herë mediat rozë shkruajnë për jetën e saj private si...

Kryesore Show Biz 16:09 - 4 Shtator, 2019

“Seksi për të”/ Këngëtarja shqiptare provokon meshkujt në foton e fundit

Këngëtarja e njohur Morena Taraku është një nga personazhet më të përfolura dhe të ndjekura nga publiku shqiptar. Këngëtarja prej kohësh jeton dhe po zhvillon karrierën...