Connect with Us

All posts tagged "publik"

Life Style 17:53 - 11 Dhjetor, 2019

Janë mjeshtër të fjalës/ Këto shenja të horoskopit nuk e njohin frikën

Luani Luani është folës shumë i mirë në public pasi nuk ka frikë dhe as kompleks të dalë para njeërzve. Për ta është jetike dalja në...

Showbizz 15:05 - 3 Nentor, 2019

Bëri për vete publikun me rolin e saj/ Ja ndryshimi drastik i aktores turke Songul Oden

Pak vite më parë, aktorja turke Songul Oden bëri “namin” me rolin e saj si Jasemin, në serialin “Shtëpiake të dëshpëruara”. Ky serial u transmetua në...

Showbizz 11:40 - 3 Nentor, 2019

Person publik apo i thjeshtë/ U përfol për një lidhje, flet më në fund Anxhela Peristeri

Pak javë më parë, në mediat rozë u përfol se këngëtarja Anxhela Peristeri është në një lidhje me një person të famshëm të showbizzit shqiptar. Por...

Kuriozitete 15:52 - 25 Tetor, 2019

Nga shfaqja publike e dashurisë tek puthjet/ 6 zakonet e flirtimit që mund t’iu fusin në telashe në shtetet e huaja

Nëse udhëtoni ndonjëherë nëper botë dhe kuptoni se një nga vendasit mund të jetë dashuria juaj e vërtetë, hapi tjetër është t’i pyesni ata per nje...

Showbizz 11:32 - 6 Tetor, 2019

VIDEO-“Publiku nuk do e dijë kurrë”/ Cila është vajza e famshme shqiptare që “tërboi” Majk?

Mbrëmjen e djeshme, startoi emisioni humoristik “Klanifornia” nën drejtimin e Marina Vjollcës. I ftuari special ishte këngëtari i njohur shqiptar Majk, i cili u përball me...

Kryesore Show Biz 13:10 - 4 Shtator, 2019

“Mos dil në publik me të dashurën ose…”/ Aktorja e njohur tregon vështirësitë e famës në kinematografi

Prej disa kohësh, aktorja e njohur ndërkombëtare Kristen Stewart e ka pranuar hapur seksualitetin e saj në lidhje me femrat. Por 29 vjeçarja ka rrëfyer se...

Kryesore Show Biz 13:25 - 21 Qershor, 2019

Foto- Reperja e njohur kalon “limitin”/ Del në publik vetëm me një fustan rrjetë

E njohur si një nga reperet më të pëlqyera në të gjithë botën, Cardi B nuk ngurron të ekspozojë format e saj bombastike duke marrë edhe...

Kryesore Show Biz 21:56 - 11 Qershor, 2019

“Mezi e përmbaj veten”/ Rudina Magjistari tregon arsyen pse nuk e shfaq vajzën në publik

Moderatorja Rudina Magjistari është një nga personazhet që jetën private e mban shumë larg syrit të mediave. Madje po të hedhim një sy në profilin e...

Kryesore Show Biz 14:53 - 29 Maj, 2019

Pas tradhtisë, gruaja e detyron të qëndrojë në publik i zhveshur/ Ja çfarë i ndodhi këtij burri

Në qytetin e Barankuila, Kolumbi qytetarët kanë parë një ngjarje të çuditshme ku një burrë i zhveshur ndodhej sipër një makine në lëvizje duke menduar se...

Kryesore Show Biz 10:53 - 13 Maj, 2019

‘Çmendi’ publikun e Big Brother/ ‘Noçja’ në pritje të ëmbël për herë të parë

Me siguri ju kujtohet ish-banorja e “Big Brother Albania”, Najada Konomi, e njohur nga të gjithë si Noçja. Prej kohësh ajo është larguar nga ekrani dhe...

Kuriozitete 10:40 - 10 Maj, 2019

Sa më shumë aq më mirë/9 VIP-at që veshën dy herë të njëjtat rroba në sy të publikut

Disa prej VIP-ave të mëposhtëm kanë zgjedhur veshje të shumë viteve më parë, duke na treguar sesi mosha për to mbetet vetëm në kuadrin e numrave....

Kryesore Show Biz 12:40 - 15 Mars, 2019

Çmendën publikun, por ku janë sot 11 velinat dhe vajzat imazh që s’i shohim më në Tv

Aida Bajraktari Të gjithë  e mbajnë mend Aida Bajraktarin e cila  ka qenë një nga velinat e para të ‘Fiks Fare’ në Top Channel. Aida së...

Kryesore Show Biz 10:25 - 6 Mars, 2019

Personazhet e njohur shqiptarë që pranuan në publik tradhëtinë e partnerit

Të jesh e tradhëtuar është padyshim një ndër ndjesitë më të vështira për t’u përjetuar, dhe ndoshta po aq e vështirë është edhe për t’ia rrëfyer...

Kryesore Show Biz 12:25 - 18 Shkurt, 2019

Publiku u çmend pas këngës “Psikopatja jote”, por MC Kresha paska debatuar keq me Fifin për të

Këngëtarët e njohur MC Kresha dhe Fifi me këngën “Psikopatja jote”, me të cilën fituan vendin e dytë në “Kënga Magjike”, kanë pasur një sukses mjaft...

Kryesore Show Biz 21:00 - 17 Shkurt, 2019

I nxori të “gjitha” në skenë para publikut dhe kamerave, moderatorja e njohur flet pas “shfaqjes” që dha

Moderatorja britanike, Stacey Dooley kaloi turpin më të madh të jetës së saj kur i tregoi pothuajse të gjitha në skenë. Dooley, e cila fitoi “Strictly Come Dancing...