Connect with Us

All posts tagged "puna"

Life Style 12:50 - 15 Mars, 2020

Dashuria, financat dhe puna/ Të papriturat që ka rezervuar horoskopi për ju këtë javë

Dashi Megjithëse tensionet në punë po vijnë menjëherë, përpiquni të lini stresin në zyrë dhe t’i jepni përparësi kujdesit për veten. Duke filluar nga data 21,...

Kuriozitete 18:43 - 8 Mars, 2020

Horoskopi javor/ Surprizat e papritura në karrierë dhe marrëdhëniet me paratë

Dashi Nga fillimi i javës do të ndjeni një negativitet që ju rrethon. Do të ndjeheni të mërzitur apo edhe të trishtuar gjë e cila do...

Kuriozitete 14:44 - 1 Mars, 2020

Familja dhe Karriera/ Këto shenja të horoskopit do të jenë më fatlumet për muajin Mars

Mërkuri vazhdon lëvizjen e tij retrograde deri më 10 Mars, dhe mund të na bëjë mjaft emocionues, në situata që nuk kërkojnë emocione, mund të na...

Trendi Sot 12:45 - 16 Shkurt, 2020

Financat dhe puna do të jenë prioriteti juaj/ Zbuloni parashikimin e horoskopit për ditën e sotme

Dashi Në fund të javës me ndikimin e Marsit dhe Uranit do të merrni një surprizë përsa i përket financave. Demi Ju pret një udhëtim i...

Life Style 14:46 - 30 Dhjetor, 2019

Puna në vitin 2020/ Zbuloni çfarë ka parashikuar astrologu i famshëm Paolo Fox

Dashi Nuk i kushtoni vëmendje aq sa duhet marrëdhënies, punës apo çështjeve të tjera. Nga muaji prill deri në korrik do të mbërrijnë shumë energji që...

Life Style 12:18 - 4 Dhjetor, 2019

Puna dhe Dashuria/ Horoskopi sipas astrologes së famshme Susan Miller

Dashi Së shpejti do të keni mundësinë të bëni përparime në sektorin tuaj të karrierës. Do të keni një rritje në punën tuaj të tanishme. Demi...

Life Style 08:55 - 31 Tetor, 2019

Familja dhe Puna/ Susan Miller zbulon se çfarë do të ndodhë sot me shenjat e horoskopit

Dashi Shmangni nënshkrimin e ndonjë kontrate të madhe financiare ose letër shkrimi sot, pasi Mërkuri do të shkojë në reaksion në vendin tuaj të parave të...

Showbizz 15:22 - 26 Shtator, 2019

Gjithë kohën pranë femrave/ Doktori i vipave tregon a bëhet xheloze gruaja e tij

Skerdi Faria njihet si doktori i preferuar i shumë vajzave të famshme shqiptare. Duke qenë se është gjithë kohës në marrëdhënie pune me femrat më seksi...

Life Style 15:54 - 26 Gusht, 2019

Financat, dashuria, puna/ Horoskopi javor, 26 gusht deri me 1 shtator

Ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë. Dashi Dashuria: Në përgjithësi do të keni një formë të mirë fizike edhe nëse në disa...

Life Style 10:22 - 9 Gusht, 2019

Puna, financat, dashuria/ Njihuni me parashikimin e yjeve për ditën e sotme

Dashi Dashuria: Shikoni realitetin e fakteve dhe nëse nuk jeni mirë, ndryshoni drejtim. Dashuritë vijnë dhe shkojnë, insistimi do të ishte i gabuar, le të flasë...

Kuriozitete 15:45 - 8 Maj, 2019

Horoskopi 8 Maj/ Dashuria dhe puna, çfarë kanë parashikuar yjet për ditën e sotme?

DASHI Duhet të tregoheni më dinak sot, mos u mashtroni nga disa situata që duken të favorshme, të cilat në vetvete fshehin në brendësi ndonjë kurth....

nese nuk te pelqen puna qe ben
Kuriozitete 22:35 - 19 Mars, 2019

Nuk të pëlqen puna që bën?/ Ndalo dhe lexo këtë artikull

Ndalo dhe mendo pak për të gjitha aftësitë e tua, mos ki frikë të rrezikosh, puna që ti do nuk do të vijë vetë. Kap momentin...

alesia bami ne stop
Kuriozitete 14:57 - 31 Janar, 2019

U shfaq në Top Channel/Tv Klan “ndëshkon” balerinën

Alesia Bami,velina e emisionit “Stop” në TV Klan,është larguar nga ky emison, Ndërkohë që një velinë tjetër me emrin Gloria,është shfaqur në vend të saj. Sipas...

Femra 23:05 - 11 Dhjetor, 2018

Ja pse gratë mendojnë vazhdimisht për të lënë punën

Sipas një studimi, dëshira për të lënë punën është shumë e zakonshme mes grave. Këto të fundit edhe kur janë në një pozicion të mirë pune...

Kuriozitete 22:50 - 28 Janar, 2018

6 truke për fillimin e karrierës

Nëse jeni në fillim të karrierës suaj, dihet që do ta keni të vështirë. Puna juaj e parë do t’iu frikësojë, kjo edhe për shkak të...