Connect with Us

All posts tagged "pushime"

Kryesore Show Biz 21:25 - 16 Shtator, 2019

“Nuk doja, por…”/ Pushime romantike, Adelina Ismaili tregon lumturinë pranë bashkëshortit

Pas një bashkëpunimi të suksesshëm me këngëtaren Rina Balaj, me këngën “Qikat”, Adelina Ismaili i ka munguar fansave në rrjetet sociale. Këngëtarja ndodhet me pushime me...

Kryesore Show Biz 18:21 - 8 Shtator, 2019

“Vendi më i sigurt janë krahët e tu”/ Elita Rudi i bën dedikimin special Gjikos

Çifti më i dashur i showbizit Eliat Rudi dhe Gjiko janë duke shijuar disa ditë pushime si familje bashkë me djalin e tyre Zërin. Elita dhe...

Kryesore Show Biz 18:48 - 7 Shtator, 2019

U shpall miliarderja më e re në botë/ Kylie Jenner flet për marrëdhënien e saj me vëllain dhe motrat e famshme

Kylie Jenner u shpall këtë vit si miliarderja më e re në botë nga Forbes. E ftuar në emisionin e njohur të Ellen DeGeneres, ajo ka...

diete- kater kg ne kater dite
Life Style 15:42 - 6 Shtator, 2019

Pushimet mbaruan/ Zbuloni “dietën e shtatorit”, si të riktheheni në formë pas një vere të gjatë

Pas ngrënies së tepërt në gusht, është koha për dietë. Pushimet kanë mbaruar, por mes oreksit, drekave dhe darkave me miqtë keni vënë disa kile shtesë....

Kryesore Show Biz 20:49 - 4 Shtator, 2019

Anëtarja e Këshillit Kombëtar të PD “çmend” Instagramin/ Dalin pamjet nga pushimet luksoze

Anëtarja e Këshillit Kombëtarë të PD, Lediana Fratari i ka kaluar pushimet në ishujt luksozë të Greqisë, përkatësisht në Mykonos. Fratari është shfaqur mjaft seksi në...

Kryesore Show Biz 16:29 - 2 Shtator, 2019

Të gjithë vipat në Mykonos/ Moderatorja seksi zgjedh këtë destinacion për pushimet

Shumë nga personazhet e njohur shqiptarë kanë zgjedhur ishujt luksozë të Greqisë për të kaluar pushimet e verës. Por moderatorja seksi Liberta Spahiu ka preferuar të...

Kryesore Show Biz 11:10 - 2 Shtator, 2019

“I kemi për vete”/ Arbana Osmani në pushime me Eduart Grishaj, komentuesit i kërkojnë “prova”

Prej disa muajsh , moderatorja shqiptare Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kanë konfirmuar zërat për lidhjen e tyre romantike, përmes fotove të përbashkëta. Dhe duke qenë...

Kryesore Show Biz 17:02 - 1 Shtator, 2019

Nevina Shtylla dhe partneri i saj “kapen mat”/ Publikohen fotot e tyre nga pushimet

Moderatorja shumë e dashur dhe e ëmbël e ekranit Nevina Shtylla, prej kohësh po përflitet për jetën e saj private. Është zbuluar se moderatorja është në...

Kryesore Show Biz 14:10 - 31 Gusht, 2019

“Çdo ditë e jona është festë”/ Shampanjë dhe pushime relaksuese, Eni Koçi dhe partneri i saj ia bëjnë “zili” të gjithëve

Pozat e saj me bikini kanë “çmendur” rrjetin ditët e fundit gjatë pushimeve “pa destinacion” . Por këngëtarja shqiptare Eni Koçi dhe partneri i saj Genci nuk...

Life Style 13:10 - 30 Gusht, 2019

Tavolina fluturuese dhe pushime në hapësirë/ Çfarë do të ndodhë me botën pas 50 vitesh

Nga pushimet në hapësirë tek taksitë fluturuese. Këto do të jenë risitë më të cuditshme që do të “pushtojnë” botën në 50 vitet e ardhshme. Në...

Kryesore Show Biz 20:20 - 29 Gusht, 2019

Me bikini të kuq dhe poza të nxehta/ Kejvina Kthella nuk ndalet së provokuari ndjekësit

Modelja e njohur shqiptare Kejvina Kthella është një nga vajzat më të pëlqyera të shtypit rozë. Që me daljen e saj të parë tek Xing me...

demi foto
Kryesore Show Biz 15:41 - 29 Gusht, 2019

Iku vapa me gushtin?/ Vera për Demi Rose sapo ka filluar

Demi Rose është një nga modelet më seksi që gjithnjë publikon foto provokative në rrjetet sociale. Si çdo herë tjetër ajo nuk harron të ekspozojë sa...

Kryesore Show Biz 20:16 - 27 Gusht, 2019

Të dashuruar si asnjëherë më parë/ Olsi Bylyku publikon foton e ëmbël me partneren e tij

Aktori i humorit Olsi Bylyku është përfolur shpesh herë në media për jetën e tij private. Ai prej kohësh është në një lidhje dashurie dhe është...

Kryesore Show Biz 11:31 - 26 Gusht, 2019

Jetë luksoze dhe makina të shtrenjta/ Fotot e modeles shqiptare që po bëjnë xhiron në rrjetet sociale

Florida Sala është një nga modelet më seksi  shqiptare. Ajo njihet për jetën luksoze që bën pasi në fotot e saj në Instagram, shihet e rrethuar...

Kryesore Show Biz 21:30 - 24 Gusht, 2019

Ilda Bejleri më sensuale se kurrë/ Publikon fotot që po bëjnë xhiron në rrjet

Moderatorja shumë seksi e ekranit, Ilda Bejleri, po shijon si asnjëherë tjetër këto ditë të nxehta vere. Pas pushimeve në Ishujt grek, Ilda është rikthyer në...