Connect with Us

All posts tagged "pushimet"

Showbizz 13:07 - 25 Mars, 2020

Kylie Jenner “injoron” sherrin mes motrave/ Publikon fotot hot nga pushimet

Ditën e sotme, është publikuar videoja e shkëputur nga reality shoë Keeping up ëith Kardashians, ku Kim dhe Kourtney përplasen fiziksht me njëra-tjetrën. Ndërsa kjo pritet...

Kuriozitete 23:40 - 27 Janar, 2018

Përse pushimet dimërore janë më të mira se ato verore? 

Të gjithë e duam rërën e plazhit dhe pijen “Margarita” të shijuar buzë detit. Por nëse do të provoni të bëni një udhëtim ose pushime dimërore do të...

Kryesore Show Biz 22:50 - 17 Janar, 2018

Sofia Richie dhe Scott Disick “çmendin” Meksikën

Ky çift duket të jetë përgjithmonë me pushime. Scott Disick dhe e dashura e tij Sofia Richie janë shfaqur në Meksikë në bordin e një superjahti....

Kryesore Show Biz 22:15 - 11 Janar, 2018

Bleona muaj mjalti me “burrin”, por ka një problem: Kam frikë se do më vrasë!

Bleona Qereti ka pushtuar kohët e fundit Instagramin duke postuar vazhdimisht  foto provokuese nga parajsa e Tajlandës. Por bukuroshja nuk po i shijon e vetme plazhet...

Kryesore Show Biz 01:00 - 11 Janar, 2018

Pas një viti të suksesshëm, Dua Lipa e nis 2018-ën me pushime ekzotike

Gjatë vitit që lamë pas këngëtarja Dua Lipa arriti suksese të shumta. Ajo nxori në treg disa këngë të njohura, si dhe u bë pjesë e...

Kuriozitete 02:00 - 28 Nentor, 2017

Destinacionet më të mira dhe të lira që duhet të vizitoni patjetër në Evropë

Greqia është një nga ato vende që menjëherë njihen nga fotografitë, nga Egjeu i kristaltë blu, deri në panoramat e mrekullueshme të kontinentit, ky vend duhet...

Kuriozitete 00:15 - 27 Nentor, 2017

Gjërat që bëjnë njerëzit e pasuksesshëm gjatë fundjavave të gjata

Shpesh mendojmë se njerëzit e sukseshëm nuk pushojnë kurrë dhe ata janë vazhdimisht active duke u marrë me punën e tyre papushim. Në fakt njerëzit e...

Kryesore Show Biz 19:00 - 23 Shtator, 2017

Beyonce më në fund e ka falur Jay Z/ Shijojnë pushimet romantike në Jaht

Beyonce ka ndarë disa fotgrafi shumë të ëmbla teksa kalonte një mbrëmje mjaft romantike në një jaht të vogël përkrahë bashkëshortit të saj. Këngëtarja e Lemonade...

Showbizz 21:19 - 8 Gusht, 2017

Foto/ Ku po i kalojnë pushimet VIP-at shqiptarë?

Mjafton të hapësh Instagram-in dhe të dalin përpara foto të personazheve shqiptarë duke pushuar sa në njërin plazh në tjetrin . Ndërkohë  ne ziliqarët që ende...

Kryesore Show Biz 19:00 - 6 Maj, 2017

Pushimet seksi të aktores së njohur

Duket se destinacioni i preferuar i  pushimeve të të gjithë vipave është Dubai. Aty ka shkaur edhe aktorja simpatike Chloe Meadows, e cila nuk ka nguruar...

Showbizz 17:10 - 28 Dhjetor, 2016

Ku po pushon Tallia Storm?

Edhe ngjyra e verdhë të bën të dukesh seksi në Barbados. 18 vjecarja divë e muziks pop, Tallia Storm ka preferuar po ashtu Karaibet si shumë...

Showbizz 12:00 - 18 Dhjetor, 2016

Daniel Craig ka marrë pushimet

  I ka hyrë industrisë së medias që në moshë të vogël, por roli i tij kryesor më të cilin u bë i famshëm ishte agjenti...

Showbizz 10:10 - 22 Tetor, 2015

Pushimet e Gergoe nuk kanë fund (Foto)

George Harrison ka shfaqur linjat në plazh. Ish-ylli i Towie mahniti në plazh me bikini.

Showbizz 19:47 - 17 Shtator, 2015

Pushimet e mrekullueshme të Beyonce dhe Jay Z (FOTO)

Pas një pushimi  të shkurtër në ishullin e bukur italian të Sardenjës, Beyonce dhe Jay Z kanë udhëtuar tani nëpër Detin Mesdhe në Monako, ku ata...

Showbizz 18:49 - 15 Shtator, 2015

A po kalojnë bashkë pushimet Geti me Marinën? (FOTO)

Reperi Getoar Selimi pas sezonit të ngjeshur me koncerte dhe angazhimeve të shumta rreth muzikës ka menduar të bëjë pushim Ghetto Geasy pothuajse çdo ditë publikon...