Connect with Us

All posts tagged "puthje"

Showbizz 15:05 - 16 Mars, 2020

FOTOT-Martesë në kohën e Coronavirusit/ Çifti shkëmben puthjen përmes maskave

Izolimi në shtëpi dhe përdorimi i masave mbrojtëse tashmë është kthyer në një rutinë për cdo njeri. Edhe pse Coronavirus është përhapur masivisht nëpër botë kjo...

Kuriozitete 21:40 - 25 Nentor, 2019

Nga puthja e butë tek ajo franceze/ Ja çfarë mund të zbulojë stili juaj i puthjes në lidhje me marrëdhënien tuaj

Puthja nuk është vetëm e bukur dhe e këndshme, por gjithashtu luan një rol të madh për të  mbajtur të fortë një lidhje romantike . Ekzistojnë shumë lloje...

Showbizz 21:33 - 16 Nentor, 2019

“Do i dhuroja një puthje Elvanës”/ Këngëtari shqiptar e thotë publikisht

Këngëtari shqiptar shumë i dashur për publikun Sergio, prej kohësh nuk ka qenë i pranishëm në emisione. I ftuar së fundi në emisionin “Shiko Kush Luan”...

Kuriozitete 21:22 - 10 Nentor, 2019

Lehtëson stresin dhe dhimbjet e kokës/ 9 përfitimet që sjell puthja për shëndetin tuaj

Puthja ndihmon në lehtësimin e alergjive. Hulumtimet na kanë treguar se vetëm një seancë 30-minutëshe e puthjes në të vërtetë mund të zvogëlojë në mënyrë dramatike...

Showbizz 14:40 - 8 Nentor, 2019

“S’guxon robi të dalë prej shtëpie”/U kap mat duke puthur një femër tjetër, Stresi shpërthen kundër mediave

Pak ditë më parë, reperi shqiptar shumë i komentuar për lidhjet e tij intime, tha se ishte ende i martuar me Keisin, pavarësisht lajmeve që po...

Showbizz 21:37 - 2 Nentor, 2019

“Kur e kë dhënë puthjen e parë”/ Këngëtarja shqiptare habit me përgjigjen

Këngëtarja e njohur nga Kosova Kanita është bërë e njohur kur konkurronte në X Factor. Kanita u vlerësua për zërin e saj dhe vokalin e mrekullueshëm....

Showbizz 18:24 - 1 Nentor, 2019

VIDEO-Puth mikun në mes të emisionit/ Biznesmeni gay: “Nuk është asgjë të të heqë mendjen”

Biznesmeni gay, Elton Ilirjani, ka qenë i ftuar pasditen e sotme në emisionin Ftesë në 5 ku ka bërë provokimin e radhës. Ai është përfolur shumë...

Kuriozitete 15:52 - 25 Tetor, 2019

Nga shfaqja publike e dashurisë tek puthjet/ 6 zakonet e flirtimit që mund t’iu fusin në telashe në shtetet e huaja

Nëse udhëtoni ndonjëherë nëper botë dhe kuptoni se një nga vendasit mund të jetë dashuria juaj e vërtetë, hapi tjetër është t’i pyesni ata per nje...

Showbizz 20:23 - 6 Tetor, 2019

VIDEO-Pas Feros një tjetër mashkull shijon puthjen e Roza Latit

Moderatorja Roza Lati e ka treguar se është një nga personazhet publikë që nuk e njeh fjalën kompleks. Së fundi është rikthyer në ekran me emisionin...

Kryesore Show Biz 11:10 - 22 Shtator, 2019

Këngëtarja e njohur nuk “zë mend”/ Pas puthjes që bëri bujë, ndahet nga e dashura

Pak muaj më parë këngëtarja e njohur ndërkombëtare, Miley Cyrus dhe Kaitlynn Carter u vunë në qendër të mediave pasi u shfaqën publikisht si çift pas...

Kryesore Show Biz 21:57 - 18 Shtator, 2019

Këngëtarja shqiptare nuk përmbahet/ Me pije në dorë, puthet në buzë me një vajzë

Këngëtarja shqiptare Bbay G i ka befasuar të gjithë fansat e saj. Së fundi Baby ka publikuar në Instagramin e saj një video ku shfaqet duke...

Kryesore Show Biz 14:35 - 13 Shtator, 2019

“Po iu dhuroj nga një puthje”/ Luana Vjollca “shpërthyese”, paralajmëron gjëra të mëdha

Moderatorja Luana Vjollca është një nga vajzat më të komentuara të momentit në shtypin rozë. Moderatorja ka qenë shumë aktive në tregun muzikor dhe ka sjellë...

Kryesore Show Biz 11:29 - 10 Shtator, 2019

Dy velinat “përvëluese” të Stopit ndezin rrjetin/ Shkëmbejnë puthje në buzë

Ato janë dy velinat më të komentuara të momentit. Bëhet fjalë për Onelda Shkjaun dhe Enisa Kolecin. Dy bukuroshet duket se kanë krijuar shumë miqësi me...

Kryesore Show Biz 17:28 - 8 Shtator, 2019

Nuk përmbahet ish e dashura e Kendall Jenner/ Puthje pasionante me aktoren e njohur

Modelja e njohur  Cara Delevinge është komentuar shumë për lidhjen e saj me modelen Kendall Jenner. Dy modelet tashmë janë ndarë dhe Cara ka gjetur ngushëllim...

Kryesore Show Biz 14:25 - 24 Gusht, 2019

“Puthje dhe përqafime”/ Dua Lipa dhe i dashuri i saj momente intime në Malibu

Ditëlindja e saj nuk kaloi pa u vënë re dhe ishte i paharrueshëm për këngëtaren me origjinë shqiptare Dua Lipa. Faqja prestigjoze online “Daily Mail” ka...