Connect with Us

All posts tagged "pyll"

Showbizz 12:36 - 31 Mars, 2020

Larg të gjithëve dhe gjithçkaje/ Kivanc Tatlitug dhe bashkëshortja e tij vetë-izolohen në shtëpinë e tyre në pyll

Aktori turk Kivanç Tatlitug dhe bashkëshortja e tij, Basak Dizer kanë vendosur të vetëizolohen larg të gjithëve dhe gjithçkaje. Mediat turke shkruajnë se çifti po jetojne...

Kuriozitete 14:40 - 7 Shtator, 2019

Stadiumi “kthehet” në një pyll/ Këto foto do t’ju lënë pa mend

Stadiumet njihen si vende që janë të zhurmshme dhe me shumë njerëz. Por në ndihmë të ndryshimit të klimës dhe shkatërrimit të pyjeve, së fundmi një...

demi foto
Kryesore Show Biz 14:25 - 20 Gusht, 2019

“E vetme në pyll”/ Demi Rose “trondit” rrjetin me pozat provokuese

Pozat e saj seksi nuk kanë të ndalur. Modelja Demi Rose u shfaq së fundmi tepër joshëse në Bali, Indonezi, gjatë një seti fotografik në xhungël....

Kuriozitete 13:10 - 2 Dhjetor, 2018

Pylli që po shpëton prej fundosjes një shtet të tërë

Ngritja e nivelit të detit kërcënon ta shkatërrojë Deltën Mekong, ku prodhohet pjesa më e madhe e orizit të Vietnamit. Dhe çfarë ka mbetur ndërmjet detit...

Kryesore Show Biz 21:15 - 28 Tetor, 2018

E vetme në pyllin me ujqër dhe arinj, 4-vjeçarja mbijeton për dy javë bashkë me qenin e saj besnik

Një vajzë Mowgli, e cila u bë e famshme për mbijetesën për pothuajse dy javë në një pyll, po përshëndet si yll i ri i baletit....

Kuriozitete 17:33 - 6 Gusht, 2017

Pa një thes të lidhur në mes të pyllit/ Nuk do ta besoni çfarë kishte brenda tij

Një grua, teksa po bënte një shëtitje në pyll, gjeti një thes të lidhur me litar. Thesi ishte i hedur përtokë dhe në fillim gruaja hezitoi...

Kuriozitete 13:10 - 13 Janar, 2015

Kubi misterioz, në mes të pyllit

Nëse keni qenë duke ecur nëpër një pyll në Suedi dhe keni parë këtë kubike misterioze lundruese mbi ju, çfarë do të mendonit? Kjo kubikë pasqyrë...