Connect with Us

All posts tagged "qarje"

Showbizz 10:20 - 22 Nentor, 2019

“Shkruaja dhe qaja duke parë ato pamje”/ Manjola Nallbani rrëfen poezinë e parë që krijoi për këngën prekëse “Lufton Drenica”

Këngëtarja shqiptare Manjola Nallbani është tepër e pëlqyer për publikun shqiptar për vokalin e saj të paarritshëm ndër vite. Së fundmi ajo ka qënë e ftuar...

Showbizz 13:53 - 15 Nentor, 2019

“I bllokohej fryma, vetëm kemi qarë”/ Moderatorja shqiptare tregon çfarë ndodhi kur kuptoi se ishte shtatzënë

Prej disa muajsh, moderatorja shumë e dashur për publikun Fatma Methasani ka treguar se është në pritje të ëmbël  dhe së shpejti ajo e Alfio do...

Life Style 12:25 - 19 Gusht, 2019

Çfarë ndodh me trupin tuaj kur qani?

Pavarësisht nëse shkaktohet nga parja e një filmi të trishtë, ribashkimet familjare, apo alergjitë,  e qara duket se u shërben shumë qëllimeve. Një lëng i kripur...

Kryesore Show Biz 11:25 - 26 Mars, 2019

“Qaja çdo ditë”/Tallej nga shokët në shkollë, por tashmë është këngëtari më i ndjekur

Këngëtari i njohur Ed Sheeran, ka treguar se tallej çdo ditë në shkollë nga shokët, për shkak se kishte flokë “ginger”, syze dhe i mbahej goja....

Life Style 20:45 - 17 Shkurt, 2019

Nuk ka të bëjë fare me ndjeshmërinë, ky është shkaku pse meshkujt qajnë më pak se femrat

Të gjithëve na mundon pyetja se përse meshkujt qajnë më pak se femrat. E për të thënë të vërtetën, kjo pyetje më shumë mundon femrat. Përgjigjen...

Kryesore Show Biz 11:53 - 28 Janar, 2019

Një “selfie” duke qarë: Aktorja e famshme shtrohet me urgjencë në spital

Aktorja e njohur hollivudiane, Kate Beckinsale, është shtuar në spital. 45-vjeçarja publikoi një njoftim në Instagram mëngjesin e së dielës për gjendjen e saj shëndetësore. “Kuptova...

kendall jener
Kryesore Show Biz 21:15 - 19 Janar, 2019

“Shkoja në shtëpi duke qarë çdo ditë”! Fotot e Kendall Jenner kur ishte 13 vjeçe, shokojnë fansat

Modelja e njohur Kendall Jenner ka folur hapur për luftën e saj me aknet kur ishte adoleshente. Nisur nga sfida që ka pushtuar internetin, ajo e...

Kryesore Show Biz 11:25 - 24 Nentor, 2018

I qau në emision, Ermal Mamaqi rrëfehet për incidentin: “Si më ngriti kurth Alyne!”

Moderatori Ermal Mamaqi ka folur për herë të parë për incidentin që i ndodhi me partneren e blogerit të njohur të udhëtimeve, Alyne. Në një intervistë...

Kryesore Show Biz 12:25 - 11 Nentor, 2018

“Kam qarë shumë!” Këngëtarja e njohur rrëfeu herën e parë në…

Ajo është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të suksesshme të skenës shqiptare, por duket se vetja nuk i ka pëlqyer gjithmonë në skenë....

Life Style 23:10 - 20 Tetor, 2018

Ushqimet që duhet të hamë për të mos qarë me kokërr të lotit kur shohim rrudhat

Askush nuk do që të plaket. Rrudhat janë një problem mjaft shqetësues i pamjes së jashtme, sidomos për femrat, ato poshtë syve apo në ballë shpesh...