Connect with Us

All posts tagged "qesharake"

Kryesore Show Biz 13:53 - 16 Korrik, 2019

“Eshtë kaq qesharake të…”/ 29 vjeçarja i del “kundër” të gjithëve, e bën veten të duket më e shëndoshë

Mania për tu dukur sa më e dobët dhe sa më seksi në foto i ka përfshirë të gjithë vajzat vitet e fundit. Por një dizajnere...

Kuriozitete 22:50 - 16 Janar, 2018

Familja nuk i beson syve pasi panë fotografitë e realizuara nga një profesionist

Një foto vlen sa një mijë fjalë thotë populli. Dhe një foto qesharake, apo e tmerrshme sa një mijë të qeshura. Gjithçka filloi me familjen Zarings...

Kuriozitete 23:20 - 14 Nentor, 2017

Keni kaluar një ditë të keqe flokësh?/ Shikoni këto foto një herë

Shumica prej nesh e dinë vështirësinë që kalojnë kur kanë një ditë të keqe flokësh. Por shumë pak prej nesh dalin nga shtëpia me një stil...

Kuriozitete 01:40 - 22 Shtator, 2017

Foto/ Fëmijët nuk kanë një raport të mirë me dasmat

Le të jemi të sinqertë për një moment, dasmat mund të bëhen shumë të ngarkuara. Duket sikur vazhdojnë deri në pafundësi, dhe detyrohemi të bëjmë biseda...

Kuriozitete 18:20 - 15 Shtator, 2017

Foto/ Përgjigjet më qesharake që keni parë ndonjëherë

Ne kemi qenë të gjithë fëmijë dhe ne e kemi ndjerë stresin e një provimi në  shkollë, dhe natyrisht që secili prej nesh ka dhënë  një...

Kuriozitete 00:20 - 1 Shtator, 2017

Fotot më qesharake për pashaportë

Besoj se për të gjithë është siklet i madh të shkosh të bësh foto për pashaportë, pasi të gjithë e dimë se dalim shumë ndryshe nga...

Kuriozitete 11:39 - 28 Gusht, 2017

Foto/ Vetëm 1 % e njerëzve mund t’i shpëtojnë kësaj sfide për të qeshur

Të gjithë e dimë se kafshët mund të jenë shumë të këndshme. Pavarësisht kësaj ka disa foto të kafshëve që do t’iu shkrijnë së qeshuri. Bright...

Kuriozitete 19:19 - 18 Gusht, 2017

Foto/ Këto shpikje të njerëzve do t’iu shkrijnë së qeshuri

Gjenitë gjithmojnë arrijnë të krijojnë gjëra interesante dhe shumë të dobishme. Njeriu ka krijuar dhe shpikur shumë gjëra që e kanë bërë më të lehtë jetën...

Kuriozitete 11:02 - 2 Tetor, 2015

Foto qesharake të meshkujve që imitojnë femrat në instagram

Një llogari qesharake në rrjetin social instagram e titulluar ‘Brosbeingbasic’ në të cilën publikohen poza qesharake dhe interesante të meshkujve duke imituar pozat e preferuara të...

Kuriozitete 23:00 - 24 Mars, 2015

Gjërat më qesharake që thonë prindërit

Si prindër mund të pyesim veten? “A e thashë vërtet këtë? A dolën ato fjalë nga goja ime?” Më parë kemi menduar se kurrë nuk do...