Connect with Us

All posts tagged "rashel kolaneci"

Showbizz 10:19 - 22 Prill, 2020

BOOM BOOM-Mbërthyen shqiptarët pas ekranit/ Fotot më shpërthyese të ish velinave më seksi

Sot ato janë dy moderatoret më seksi dhe të famshme të ekranit. Marina dhe Luana Vjollca e nisën karrierën e tyre në televizion dhe u bënë...

Showbizz 09:56 - 22 Prill, 2020

Fiksoi shqiptarët me format “bombë”/ Fotot me bikini të Rashel Kolanecit që do t’iu heqin trurin

Ish velina e “Xing me Ermalin”, Rashel Kolaneci njihet si një nga femrat më të komentuara në rrjetet sociale per shkak të formave të saj bombastike....

Showbizz 11:12 - 19 Prill, 2020

Nga martesa tek ngacmimet nga personazhet e njohur/ Rashel Kolaneci i tregon të gjitha

Ish velina seksi e Xing me Ermalin, Rashel Kolaneci është një vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar përsa i përket pamjes së jashtme. Së fundi...

Showbizz 13:59 - 8 Prill, 2020

FOTOT- Nga Luana Vjollca tek Rashel Kolaneci/ Vajzat e njohura të showbizit rikthehen pas në kohë me fotot seksi

Kjo periudhë izolimi ka bërë që shumë personazhe të njohur të ekranit të hapin arkivat dhe të rikthehen pas në kohë duke postuar foto të shumë...

Showbizz 10:50 - 30 Mars, 2020

Rashel Kolaneci i vë “flakën” Instagramit/ Ish velina seksi dhuron poza të nxehta duke treguar të pasmet

Ish velina seksi e ekranit, Rashel Kolaneci i ka lënë pak vend imagjinatës. Teksa ndodhet e vetë izoluar ka ndarë disa foto me ndjekësit e saj...

Showbizz 11:19 - 1 Mars, 2020

U bë e famshme falë të pasmeve gjigante/ Fotot më shpërthyese të ish velinës bombastike

Ish velina e “Xing me Ermalin”, Rashel Kolaneci njihet si një nga femrat më të komentuara në rrjetet sociale per shkak të formave të saj bombastike....

Showbizz 15:05 - 28 Shkurt, 2020

FOTOT-Ish velina seksi e Ermal Mamaqit ndryshon pamjen/ Shihni si duket bjonde Rashel Kolaneci

Rashel Kolaneci u bë e njohur për publikun shqiptar teksa u shfaq si velinë në emisionin “Xing me Ermalin”. Ajo ra në sy për shkak të...

Kryesore Show Biz 15:37 - 12 Shtator, 2019

“Një eksploziv i vërtetë”/ Rashel Kolaneci “bombardon” Instagramin

Ish velina e Ermal Mamaqit, Rashel Kolaneci është komentuar pafund në media për jetën luksoze që bën dhe format bombastike. Gjithashtu është shumë e ndjekur në...

Kryesore Show Biz 18:05 - 31 Gusht, 2019

E veshur e tëra në rrjetë tregon të pasmet e saj gjigante/ Rashel Kolaneci i “vë flakën” rrjetit

Rashel Kolaneci është një ndër vajzat më të përfolura në media për format e saj të rrumbullakosura. Ish velina e Ermal Mamaqit nuk ngurron të ndajë...

Kryesore Show Biz 16:25 - 14 Gusht, 2019

“Më fal mami,”/ Rashel Kolaneci zbulon “anën më të keqe” të saj

Ish velina e Ermal Mamaqit , Rashel Kolaneci është një nga vajzat më të komentuara të shtypit rozë. Ajo përflitet shumë për format e saj trupore...

Kryesore Show Biz 19:03 - 23 Qershor, 2019

Rashel feston ditëlindjen/ Më të ëmbël se kaq nuk e kishim parë ndonjëherë

Ish-velina bukuroshe, Rashel Kolaneci feston sot ditën e lindjes. Përmes një postimi në Instagram Rashel i ka uruar vetes: Gëzuar ditëlindjen! Bukuroshja shfaqet më e ëmbël...

Kryesore Show Biz 17:00 - 17 Qershor, 2019

“Shkon me sheika se…”/ Rasheli shfaq format bombastike, fansi bën komentin epik

Rashel Kolaneci është tejet aktive në rrjetet sociale pasi ka vendosur të bëjë një pauzë përsa i përket daljes në televizion. Ndërkohë që po shijon pushimet,...

Kryesore Show Biz 19:33 - 21 Maj, 2019

Rashel “përvëlon” me fotot hot/ Duket mahnitëse me bikini

Rashel Kolaneci është nja nga vajzat më seksi të ekranit. Që në fillimet e saj është komentuar gjatë për format e saj të rrumbullakosura. Edhe pse...

Kryesore Show Biz 18:38 - 5 Maj, 2019

“Nuk më shohin në sy”/ Rasheli bëhet nevrike për këtë arsye

Rashel Kolaneci është një nga vajzat më seksi të ekranit. Ajo u bë e njohur për publikun kur ishte velinë në ‘Xing me Ermalin’. Rasheli është...

Showbizz 20:20 - 9 Janar, 2019

Rasheli i prezanton të gjithë me “beben” e saj, kaq shumë dashuri në një foto

Rashel Kolaneci është një nga femrat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Vajza që u bë e njohur në Xing me Ermalin është kthyer në një...