Connect with Us

All posts tagged "rast"

Kuriozitete 12:14 - 16 Tetor, 2019

VIDEO- Njihuni me rastin ekstrem/ Lindi me këmishë dhe s’merrte frymë, ja çfarë ndodhi me vogëlushin

Shprehja i lindur me këmishë, shkon shumë në këtë rast. Kjo video e cila tashmë është bërë virale në rrjet, tregon momentin kur një foshnjë është...

Kuriozitete 13:05 - 6 Tetor, 2019

Rasti unik i ushtarit amerikan/ Pas 11 vitesh në ushtri, kthehet në femër dhe ja cila ishte arsyeja e tij

Rastet e meshkujve që duan të kthehen në femra po shtohen kohët e fundit. Më i “freskëti” është i një 38-vjeçari i cili pasi shërbeu për...

Kuriozitete 13:25 - 28 Shtator, 2019

Rasti që po bën xhiron e rrjetit/ 24 vjeçari martohet me 81 vjeçaren, arsyeja do t’ju habisë

Një djalë 24 vjeçar nga Ukraina, i ka shokuar të gjithë duke u martuar me kushërirën e tij 81-vjeçare. Aleksandër Kondratjuk ka thënë se kishte një...

Kryesore Show Biz 12:53 - 28 Maj, 2019

“Rast i dështuar”/ 21 raste ku Madame Tussauds ka lënë ‘nam’ me statujat prej dylli

Dështimi i statujës prej dylli të Ariana Grande-s në muzeun Madame Tussauds, ditën e djeshme u bë viral në media dhe në postimet në rrjetet sociale. Por...

Kuriozitete 12:53 - 14 Maj, 2019

“Nuk e dija që isha shtatzënë”/18 vjeçarja tregon rastin e pabesueshëm, lind fëmijën gjatë stërvitjes

Rasti më i pabesueshëm këtë herë ka ardhur nga Anglia ku një studente e cila nuk e dinte se ishte shtatzënë ka treguar se një orë...

Kuriozitete 16:25 - 10 Prill, 2019

Tronditëse/Rasti i parë në botë,28 vjeçares i gjënden 4 bletë brenda syrit të saj

28-vjeçarja po shikonte varret e të afërmve kur insektet fluturuan në syrin e majtë. E reja po pastronte barërat e këqija tek varret, kur bletët fluturuan...

Kuriozitete 21:15 - 23 Mars, 2019

Vogëlushja lind me binjaken e saj në bark/Rasti i rrallë habit mjekët

Një vogëlushe ka mahnitur mjekët kur zbuluan se ajo po mbante në barkun e saj motrën binjake. Itzamara erdhi në jetë më 22 shkurt, në qytetin e...

Kuriozitete 11:04 - 23 Mars, 2019

“Të vdesësh për një rrogë”/Rasti i 42 vjeçarit që punoi pa u ndalur

“Puna është duke vrarë njerëzit dhe askujt nuk i intereson”, është ky citimi me të cilin hapet libri “Të vdesësh për një rrogë” e autorit Jeffrey...

Kuriozitete 13:40 - 10 Dhjetor, 2018

Me rastin e festave, del në shitje vera jeshile e përzierë më kanabis

Një verë e re e gjelbër me përmbajtje alkooli prej 9.5 për qind ka dalë në shitje së fundmi, me shpresën se do të tërheqë konsumatorë...