Connect with Us

All posts tagged "reagim"

Showbizz 17:29 - 19 Nentor, 2019

“Mso vjersha përmendësh”/ Arta Bajrami thumbon Taynën, reagon menaxheri i reperes

Pas publikimit të këngës më të fundit të saj që ishte një freestyle, Tayna ka patur shumë reagime nga kolege të saj. Njëra prej tyre ishte...

Showbizz 17:36 - 16 Nentor, 2019

Në një lidhje me Mark Frrokun?/ Rudina Dembacaj reagon për herë të parë

Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj ka qenë në krye të mediave pasi u përfol se ishte ndarë nga bashkëshorti i saj Aleks, pasi ishte...

Showbizz 20:53 - 2 Nentor, 2019

Robert Berisha bëri deklaratën “bombë”/ Shihni reagimin e Nora Istrefit

Ditën e djeshme këngëtari Robert Berisha bëri deklaratën që i konfuzoi të gjithë ku u shpreh se ende nuk është ndarë nga Nora dhe e gjitha...

Showbizz 16:20 - 23 Tetor, 2019

E shoqëruar vetëm me femra/ Reagon Baby G: “Nuk mund…”

Reperja Baby G është përfolur shumë kohët e fundit në mediat rozë. Pas një pauze të gjatë në muzikë, Baby G ka rënë në sy për...

Kuriozitete 17:05 - 13 Tetor, 2019

VIDEO- Parukieri i pret flokët live në transmetim/ Reagimi i vajzës trondit teleshikuesit

Një program televiziv në Turqi i quajtur “Kuaförüm Sensin”, që do të thotë ‘Ti je parukieri im’ , është bërë tepër i njohur pas kësaj videoje...

Showbizz 19:17 - 29 Shtator, 2019

E injoroi publikisht/ Tayna “thumbon” Don Phenom: “Nuk ma ndjen”

Përflitet se reperja Tayna dhe reperi Don Phenom nuk flasin më njëri-tjetrin por asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar publikisht. Gjatë një interviste për Tema...

Showbizz 19:29 - 25 Shtator, 2019

Nora Istrefi publikon fotot plot stil/ Ja si reagon Robert Berisha

Ka kaluar plot 1 muaj nga ndarja e tyre por duket se marrëdhënia që ruajnë është shumë e mirë. Bëhet fjalë për Nora Istrefin dhe Robert...

Kryesore Show Biz 18:56 - 22 Shtator, 2019

Pas lajmit të ndarjes nga bashkëshorti/ Reagon Rudina Dembacaj

Ditën e djeshme në mediat rozë lajmi se Rudina Dembacaj ishte ndarë nga bashkëshorti i saj bëri bujë të madhe. U tha se ishte ndarë nga...

Kryesore Show Biz 20:23 - 17 Shtator, 2019

“Është barrë e rëndë të bësh zëdhënësin e Top-it”/ Aktorja reagon pas deklaratës së Salsano Rrapit

Ditën e sotme aktori dhe moderatori Salsano Rrapi ka rrëfyer në emisionin Rreze dielli se aktorja Delinda disha është larguar fshehurazi nga Portokalli. Pas kësaj ka...

Kryesore Show Biz 22:00 - 2 Shtator, 2019

“Po jam një k*rvë”/ Degjeneron Bebe Rexha pas kritikave

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka degjeneruar me reagimin e saj ndaj kritikave që i bënë pas publikimit të fotos topless. Bebe i ka shokuar...

Kryesore Show Biz 19:35 - 13 Korrik, 2019

“Mjaft më me këtë”/ Aktorja e famshme e irrituar me sfidën e re të rrjeteve sociale

Pas ceremonisë madhështoretë damsës me Joe Jonas, aktorja e famshme e Game of Thrones, Sophie Turner ka reaguar e irrituar përsa i përket sfidës më të...

Kryesore Show Biz 12:05 - 26 Qershor, 2019

“Ata kanë makina, ne jetojmë në varfëri”/ Zvicerania “sulmon” Loredana Zefin

Reperja shqiptare Loredana Zefi është kthyer në personazhin më të komentuar, jo vetëm nga mediat shqiptare por edhe ato zvicerane. Vetëm dy ditë më parë u...

Kryesore Show Biz 17:27 - 5 Qershor, 2019

“Mos më prekni pa leje”/ Reagon këngëtarja pas ngacmimit

Para disa ditësh Miley Cyrus ishte pre e një ngacmimi seksual nga një fans i saj. Teksa këngëtarja po kalonte përmes turmës me të shoqin, në...

Kryesore Show Biz 10:25 - 5 Qershor, 2019

“E mban të fshehtë”/ Moderatorja shqiptare reagon pas lajmeve se ishte shtatzënë

Në emisionin “Ditë e re”, ditën e djeshme Zogu i Tiranës, Hermesi tha se moderatorja shqiptare Dajana Shabani është shtatzënë për herë të dytë dhe e...

Kryesore Show Biz 16:22 - 3 Maj, 2019

Albana Osmani braktis përfundimisht televizionin? Reagon moderatorja shqiptare

Prej një viti moderatorja Albana Osmani i mungon televizionit shqiptar,por pas lajmeve që qarkulluan ditën e djeshme se ajo mund të kishte braktisur zyrtarisht televizionin, moderatorja...