Connect with Us

All posts tagged "recipeta"

Showbizz 15:46 - 8 Dhjetor, 2019

FOTO-Kim Kardashian “harron” reçipetat në shtëpi/ Përgatit dhuratat për Krishtlindje

Biznesmenia Kim Kardashian di gjithnjë të tërheqë vëmendjen e mediave rozë. Kim është shfaqur si gjithnjë shumë tërheqëse teksa tregon dhe njëherë gjoksin e saj bombastik....

Showbizz 21:00 - 13 Tetor, 2019

FOTO- Tayna shfaqet pa reçipeta/ Këngëtarja çmend fansat me postimin e fundit

Para pak ditësh, reperja seksi shqiptare Tayna, i çmendi të gjithë fansat e saj me fotot provokuese me fustan të kuq. Por mesa duket, këngëtarja nuk...

Showbizz 13:40 - 29 Shtator, 2019

Stresi në “flakë”/ Pa reçipeta, Keisi i shokon të gjithë me pamjen nga Meksika

Pak muaj më parë, kryefjala e mediave rozë u bë ndarja e reperit shqiptar Stresi dhe ish bashkëshortes së tij Keisi. Por edhe pse kanë kaluar...

Kryesore Show Biz 10:26 - 10 Shtator, 2019

Iva Tiço del jashtë kontrollit/ Heq reçipetat dhe i thotë “mirupafshim” verës

Gazetarja e njohur Iva Tiço i ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj me foton e fundit. Si asnjëherë tjetër më parë, këtë herë ka arritur...

Kryesore Show Biz 15:10 - 1 Maj, 2019

Foto/Rita Orës i hedhin recipetat në skenë, reagimi i saj i habiti të gjithë

Këngëtares shqiptare me famë botërore gjatë njërit prej koncerteve të saj, Rita Orës, i kanë hedhur në skenë një palë reçipeta. Këngëtarja e ka publikuar këtë...

Life Style 20:00 - 30 Mars, 2019

Jeni të zhgënjyera nga reçipetat?Ja cilat janë të duhurat për ju sipas formës së gjoksit

Shpesh ankohemi apo zhgënjehemi nga blerjet e reçipetave, thjesht sepse nuk dimë cilat janë bërë për formën tonë të gjoksit. Mësoni nëse keni veshur apo jo...

recipeta
Kuriozitete 23:40 - 15 Mars, 2019

Reçipetat, kjo e keqe e padomosdoshme nga e cila duhet të heqim dorë

Shumë gra mendojnë se përdorimi konstant i reçipetave mund të bëjë që gjoksi të marrë pamje më të hijshme. Na vjen keq, por nuk është kështu....

Life Style 21:30 - 28 Dhjetor, 2018

Nga heqja e qimeve te reçipetat e vogla, si po i dëmtoni gjinjtë

Sa të domosdoshme, aq edhe të rrezikshme mund të bëhen reçipetat. Mjekët paralajmërojnë që mos t’ia bëni kurrë këto gjëra gjoksit tuaj: 1.Reçipetat me masë të...

Life Style 15:40 - 12 Dhjetor, 2018

Këto 5 lloje reçipetash janë të dëmshme për ju!

Nisur nga një studim i 2008- s, gati 80% e grave veshin reçipetat e gabuara. Nëse ende nuk keni një ide të qartë se ç’duhet të...

Kuriozitete 19:15 - 24 Nentor, 2018

Nga reçipetat te xhaketat: Ja sa herë duhet ta lani çdo veshje

Larja e rrobave nuk është aq e thjeshtë dhe ne ju kuptojmë shumë mirë! Menaxhimi i një jave me larjen e rrobave është stresuese, ndërsa ju...

Fashion 11:25 - 10 Nentor, 2018

Kushtojnë një qerre me para! Si kanë evoluar “Reçipetat e Fantazisë” nga viti 1996 deri më sot

Ka shumë reçipeta të shtrenjta, por si ato të “Victoria’s Secret” vështirë t’i gjeni diku tjetër. Marka e njohur e të brendshmeve ka një histori të...

Fashion 22:50 - 5 Maj, 2018

Me reçipetat trend të Hollywood-it tani mund të dilni rrugëve dhe të dukeni yll!

Të brendshmet do jenë pjesë e kësaj vere shumë fuqishëm. Sidomos recipetat! Ishin vetë yjet e Hollywood-it të cilat e përqafuan të parat këtë trend, madje...

Life Style 13:00 - 14 Maj, 2017

Sa shpesh duhet ti lajmë reçipetat?

Pyetja që la një mama në rrjetet sociale u kthye në temën e ditës dhe bëri shumë zhurmë. Ajo pyeti se sa shpesh duhet që ti...

Showbizz 12:00 - 17 Janar, 2017

Ja kush e shtyu Kourtneyn të zhvishej me recipeta

Ndërkohë që sapo ka festuar ditëlindjen e saj të 37-të ajo ka kohë për gjithcka. Këtë e themi sepse Kourtney Kardashian pavarësisht axhendës së saj të...

Fashion 21:30 - 11 Janar, 2017

Recipetat ideale

Te kesh gjoks te madh nuk do te thotë se mund te zgjedhësh çdo lloj recipete. Për t’u ndier rehat dhe për te qene edhe me...