Connect with Us

All posts tagged "reflektim"

Showbizz 14:18 - 11 Dhjetor, 2019

“Kafshon duart që e kanë ushqyer”/ Aurela Gaçe jep mesazhin reflektues

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe ka ndarë në rrjetet sociale një postim që ka të bëjë me reflektimin dhe gabimet që bëjmë në situata të ndryshme....

Showbizz 12:35 - 3 Dhjetor, 2019

Endri dhe Stefi Prifti reflektim pas tragjedisë që shkaktoi tërmeti: “Në këtë botë të gjithë jemi kalimtarë”

Dy vëllezërit korçarë Endri dhe Srefi Prifti kanë treguar dhimbjen e tyre si dhe kanë dhënë një mesazh shumë domethënës të gjithë shqiptarëve. Nga ajo çka...

Showbizz 17:31 - 30 Nentor, 2019

“Fama apo pushteti janë një gënjeshtër”/ Armina Mevlani reflektim pas tragjedisë që shkaktoi tërmeti

Blogerja e njohur Armina Mevlani ka përcjellë një mesazh të cilin e ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Armina ka treguar...

Kuriozitete 13:40 - 25 Nentor, 2019

Reflektojnë mbi çdo gjë që i rrethon/ Zbuloni 4 shenjat që duan të rrinë vetëm gjithë kohës

Nuk duan te jene me asnje tjeter dhe mendojnë se qëndrimi për një kohë të gjatë në vetmi i bën të reflektojnë mbi jetën dhe gjithçka...

Fashion 20:30 - 19 Janar, 2017

Reflektoni karakterin tuaj përmes veshjeve

Moda e sotme nuk përbëhet vetëm nga modele anoreksike që sfilojnë, dhe as nga stilistë të paarritshëm që nëpërmjet punës së tyre shpesh kanë qenë të...

Fashion 14:30 - 10 Janar, 2017

Si ta reflektoni vetveten tek veshja juaj

Moda e sotme nuk përbëhet vetëm nga modele anoreksike që sfilojnë, dhe as nga stilistë të paarritshëm që nëpërmjet punës së tyre shpesh kanë qenë të...