Connect with Us

All posts tagged "rehatshme"

Fashion 14:10 - 28 Shtator, 2019

Kombinimet më të rehatshme/ Njihuni me 7 veshjet e duhura për stinën e vjeshtës

Temperaturat tashmë kanë rënë dhe nuk janë më aq të nxehta. Dhe në stinën e vjeshtës mëngjeset janë të ftohta, më pas në mesditë rriten temperaturat...

Fashion 21:45 - 26 Prill, 2019

Foto/Atletet më të rehatshme në botë të cilat duhet t’i veshim me patjetër

Të gjitha llojet e atleteve që shikoni më poshtë janë cilësuar si atletet më të rehatshme në botë dhe për më tepër janë trendi i momentit....

kepuce me maje katrore
Fashion 22:00 - 20 Prill, 2019

Zbuloni cilat janë këpucët më të rehatshme për këtë sezon

Këpucët me detajet e kashtës në vend të gomës, që quhen espadrilles, janë ndër më të kërkuarat këtë sezon. Espadrilles sjellin një lloj fryme pushimesh, por...

Fashion 16:25 - 27 Mars, 2019

Atletet që po “pushtojnë” Londrën dhe janë të rehatshme

Jeni kuriozë të dini cilat janë atletet që aktualisht po bëjnë namin në rrugët e Londrës? Fotot më poshtë flasin vetë dhe sa më shpejt atlete...

Life Style 23:22 - 4 Mars, 2019

Njihuni me atletet më të rehatshme në botë!

Revista “Time” i ka cilësuar atletet që mund të shihni në foton e mëposhtme si atletet më të rehatshme në rruzullin tokësor. Madje e dinit që...