Connect with Us

All posts tagged "renato mekolli"

Showbizz 16:42 - 24 Dhjetor, 2019

Debate dhe ulërima/ Renato Mekolli: “Kjo puntatë i kalon limitet, të kapësh shefin dhe…”

Renato Mekolli është një nga personazhet më të komentuar në shtypin rozë. Me emisionin e tij Hells Kitchen, Renato shpeh herë i surprizon ndjekësit. Debate, pjata...

Showbizz 13:41 - 19 Dhjetor, 2019

Zjarr në Hell’s Kitchen/ Renato Mekolli publikon pamjet brenda studios të mbuluar nga tymi

Renato Mekolli ka fituar shumë famë teksa u bë drejtues i emisionit Hell’s Kithchen. Shefi më i famshëm i kuzhinës jep gjithnjë show në emisionin e...

Showbizz 16:36 - 13 Dhjetor, 2019

“Jam shumë supersticioz”/ Renato Mekolli i tmerruar nga ky fenomen të cilit i frikësohet e gjithë bota

Renato Mekolli është një nga protagonistët e ekranit që komentohet pafund në shtypin rozë. Shefi i kuzhinës është shumë i përkushtuar ndaj punës së tij dhe...

Showbizz 12:58 - 7 Dhjetor, 2019

Pas lajmit të rremë se nuk do të ishte më pjesë e Hell’s Kitchen, reagon Renato Mekolli: “Më falni që ju shqetësova”

Dy më parë në lajm qarkulloi lajmi se Renato Mekolli nuk do të ishte më pjesë e emisionit Hell’s Kitchen dhe se do të zëvendësohej nga...

Showbizz 17:12 - 5 Dhjetor, 2019

Ka gatuar trahana dhe çaj mali për Cristiano Ronaldon/ Ky është shefi i njohur i kuzhinës që do të zëvendësojë Renato Mekollin

Ditën e sotme skenaristja Zefina Hasani lajmëroi se Renato Mekolli nuk do të jetë drejtuesi i emisionit Hell’s Kitchen. Me anë  të një statusi në rrjetet...

Showbizz 13:14 - 5 Dhjetor, 2019

Renato Mekolli braktis emisionin Hell’s Kitchen: “S’kena me u pa mo bashkë”

Renato Mekolli nuk do të jetë më pjesë e emisionit Hell’s Kitchen. Lajmi është bërë i ditur nga skenaristja e emisionit Zefina Hasani, e cila shprehet...

Showbizz 15:48 - 29 Nentor, 2019

“Jemi bashkë për një qëllim të madh”/ Renato Mekolli gatuan për të prekurit nga tërmeti

Për shkak të situatës së vështirë në vend për shkak të tërmeteve, Renato Mekolli ka treguar se sot emisioni i tij Hell’s Kitchen nuk do të...

Showbizz 10:38 - 31 Tetor, 2019

Renato Mekolli e pranon publikisht:”Kam dikë në krah, ja kur do e bëj publike lidhjen”

Renato Mekolli ishte i ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soirée” me Jonida Shehun në Top Channel për të folur rreth sezonit të ri të “Hell’s...

Showbizz 10:23 - 31 Tetor, 2019

“E dija që do fitoja Dance with Me dhe që do kishte sukses Hell’s Kitchen”, Renato Mekolli tregon se ka dikë që i parashikon fatin

Renato Mekolli ishte i ftuari i radhës së emisionit “Soirée” me Jonida Shehun këtë të mërkurë. Gjatë pjesës së pyetësorit të djallit, ai ëhstë pyetur nëse...

Kryesore Show Biz 19:21 - 22 Shtator, 2019

“Më mësoi gjithçka”/ Renato Mekolli përlotet në emision

Shefi më i famshëm i kuzhinës Renato Mekolli pritet që të startojë me programin “Hells Kithchen 2.” Ai ka qenë i ftuar në emisionin “E diell”...

Kryesore Show Biz 10:18 - 26 Qershor, 2019

“Mos hani mbeturina”/ Renato Mekolli flet me tone të ashpra për problemet me ushqimet

Gjatë sezonit veror problemet me ushqimet janë rastet më të shpeshta që hasim. Duke qenë se temperaturat janë të larta, mundësia për tu helmuar nga ushqimi...

Kryesore Show Biz 20:19 - 10 Maj, 2019

Renato Mekolli bëhet i famshëm jashtë kufijve/ Merr surprizën e veçantë

Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli u përfol shumë nga mediat gjatë kohës që drejtonte emisionin “Hells Kitchen Albania.” Ky program u kthye në emisionet...

Kryesore Show Biz 10:10 - 11 Nentor, 2018

Renato Mekolli rrëfehet: “Konkurenti i Hell’s Kitchen më ka kërcënuar”

Shefi i njohur i guzhinës Renato Mekolli kohët e fundit është në qendër të vëmendjes për shkak të reagimeve të tij me konkurentët në  spektaklin e...

Kryesore Show Biz 12:53 - 6 Nentor, 2018

E ironizoi duke e quajtur “Gangsteri më i madh i momentit”, reagon për herë të parë Renato Mekolli

Renato Mekolli, shefi i kuzhinës në emisionin “Hell’s Kitchen” është komentuar kryesisht negativisht për shkak të mënyrës jo etike të sjelljes me konkurrentët. Por në një...

Kryesore Show Biz 09:51 - 4 Nentor, 2018

Renato Mekolli shpërtheu në ofendime në emision, këngëtari shqiptar ka dy fjalë për t’i thënë

Renato Mekolli është kthyer në personazhin më të komentuar në media e rrjete sociale së fundmi. Shefi i kuzhinës së “Hell’s kitchen”, shpeshherë edhe është kritikuar...